Noter Onaylı Senetle Kredi Veren Şirketler – Deva Finans Senetli kredi

Noter onaylı senetle kredi veren şirketler ve Deva finans senetli kredi hakkında bilgilendiriyoruz. ABC Faktoring senetle kredi ve senet karşılığı borç para verilir mi, birlikte inceleyelim.

Noter onaylı senetle kredi veren şirketler, Bankalar tarafından kredi çekemiyorsanız ve nakit paraya ihtiyacınız varsa sizlere yardımcı olmaya geldik. Borç para alabileceğiniz birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Siz noter onaylı senetle kredi almak istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Kredi çekemeyen kişiler senetle kredi veren yerlere başvuruda bulunduğu zaman noter onaylı kredi sözleşmesi yapabilirler. Kişiler kendilerinden şüphe duyulmasın diye noter huzurunda kredi sözleşmesine imza atarlar. Noter onaylı senetle kredi almak demek; firmaların veya kişiler arasında yapılan anlaşmalar noter tarafından onaylatılmalıdır. Onaylı olan bu senetler borcunuzu ödediğiniz takdirde resmi bir belge oluşturacaktır.

Noter onaylı senet alabileceğiniz bazı şirketleri liste haline getirdik.

 • ABC Faktoring Şirketi
 • Acar Faktoring Şirketi
 • Akdeniz Faktoring Şirketi
 • Akın Faktoring Şirketi
 • Başer Faktoring Şirketi
 • Bayramoğlu Faktoring Şirketi
 • Atılım Faktoring Şirketi
 • Arena Faktoring Şirketi
 • Deniz Faktoring Şirketi
 • Devir Faktoring Şirketi
 • Halk Faktoring Şirketi
 • Garanti Faktoring Şirketi

Yasal olan ve BBDK onaylı 60 tane Faktoring Şirketi bulunmaktadır. Senetle borç alabilirsiniz. Bu borcunuzu noter tarafından onaylatabilirsiniz. Başka borç alabileceğiniz firmalar ise şunlardır; Kuyumcular, galericiler, vakıflar ve iş adamları olarak sıralayabiliriz.

Deva Finans Senetli Kredi

Deva finans senetli kredi, ekonomik olarak zor durumda olan kişiler başka yollar aramaktadırlar. Deva Finans Facebook üzerinden bir sayfadır. Bu sayfa üzerinden senetle kredi vermektedir. Deva finans bazı kişilere senetle borç vermektedir. Bu kişiler ise;

 • Hacizlik olan kişilere vermektedir.
 • İcralık olan kişilere vermektedir.
 • Avukatlık olan kişilere ve emekli olan kişilere senetle borç vermektedir.

Firma hakkında net bir bilgi yoktur bu yüzden şahısların temsilcilerle beraber araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.

ABC Faktöring Senetle Kredi

ABC faktöring senetle kredi, fatura gibi bir belgeyi temsil eden vadeli alacaklarınızı nakde dönüştürmenizi sağlayan bir firmadır. Yurt içi her türlü faturalı alacaklarınız için komisyon oranı en iyi firmalardan biridir. Firmanın birçok şubesi bulunmaktadır. BBDK onaylı bir şirkettir. İçiniz rahat bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Resmi internet sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. İletişim için 0 216 331 09 48 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Mega Finans Senetle Kredi

Mega finans senetle kredi, Facebook üzerinden web siteleri mevcuttur. Kredi alamıyorsanız senet karşılığında para alabilirsiniz. Fakat hakkında neredeyse hiç denecek kadar az bilgi bulunmaktadır. İtibar etmemeniz daha faydalıdır. Yasal olarak güvendiğiniz veya bildiğiniz şirketleri tercih etmeniz daha faydalıdır.


Daha fazla ilgili içerik;


Akçe Senetle Kredi

Akçe senetle kredi, bankalardan kredi notu düşük olanlar, sicili bozuk veya geliri düşük olan kişiler bazı kurum ve kuruluşlar sayesinde kredi almaktadırlar.  36 ay vade ile kredi çekebilirsiniz. Sosyal medya üzerindeki borç para veriyoruz ilanlarına sakin kanmayınız.

Akbank Senetle Kredi

Akbank senetle kredi

Akbank senetle kredi, Akbank senetle kredi almak isterseniz elinizde senet olması gerekir. Senet karşılığında kredi alabilirsiniz. Senedin vadesi ne kadarsa bankaya teminat olarak verilmelidir. Senediniz banka tarafından incelenir ve sağlamlık tespit edilirse senetin %80 ‘i oranında kredi çekebilme imkânınız vardır. İşlek kredi olarak geçmektedir. Ticaretle uğraşan kişilerin en çok kullandığı kredilerden biridir. Bankalar arasında en deneyimli ve iyi olan banka Akbank’tır.

Senetle Kredi Başvurusu

Senetle kredi başvurusu, Senet karşılığında kredi almanız artık mümkündür. Özellikle ticaretle uğraşanların çokça kullandığı bir kredi tarzıdır. Senetle kredi veren bankalar şunlardır;

 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Deniz Bank
 • Garanti Bankası

Bu bankalara giderek senedinizi teminat olarak göstererek kredi alabilirsiniz. Elinizde olan her senet için bankalar kredi vermezler. Senet ile bankaya giderek başvuruda bulunun. Banklar senedi düzenleyen kişinin geçmişine bakmaya başlar. Kredi notu burada da önemli yer kaplar. Kontrol etmeye başlarlar. Kontrol sonucu olumsuz bir sebeple karşılaşmazlarsa kredi kabul edilir. Faiz tutarı burada da yansıtılmaktadır.

Memura Senetle Kredi

Memura senetle kredi, zor durumdaysanız ve memurluk yapıyorsanız bazı şirketler sizlere kredi vermektedir. Yukarıda bahsettiğimiz bankalara giderek senedinizi vermeniz gerekir. Bankalar bazı incelemeler sonucunda olumlu olursa kredi imkânı sağlar. Senedin vadesi kadar kredi alabilirsiniz. Senediniz varsa ve bankalar tarafından kara listeye düşmediyseniz Akbank, Ziraat Bankası, Deniz Bank ve Garanti bankasına giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥