Numaralı lens fiyatları son zamanlarda gündemde merak edilen konular arasında yerini aldı. En uygun numaralı lensi almak istiyorsanız içeriğimize bakmaya devam edin.

Göz sağlığı oldukça önemlidir. Uzağı ya da yakını göremeyen, bulanık gören birçok kişinin gözlük kullanması gerekir. Gözlük kullanılmadığı zaman göz numaraları her geçen gün artar. Gözlük kullanmak istemeyen kişiler çoğunlukla numaralı lensleri kullanmaya başladı. Lens fiyatları markaya, renkli lens ya da şeffaf olması ve istenilen özelliğe göre değişir.

  • Genellikle lens fiyatları 2023 yılında 300 TL ile 500 TL arasındadır.

Numaralı Lens Fiyatları Atasun

Numaralı Lens Fiyatları Atasun

Atasun mağazalarında satışa çıkartılan numaralı lenslerin fiyatları ve markalarını sizler için ele aldık. Şeffaf lens kullanımı son zamanlarda ciddi artış gösterdi. Durum böyle olunca fiyatlarda da ciddi artış söz konusu. Kullandığınız markaya göre en güncel numaralı lens fiyatını kolayca bulabilirsiniz.

Numaralı Lens Markası2023 Fiyat
Acuvue Oasys360 TL
Air Optik Plus Hydraglyde360 TL
Acuvue Oasys For Astigmatism460 TL
Bausch And Lomb Ultra311 TL
Air Optix Plus Hydraglyde For Astigmatism470 TL
Puevision 2 Hd290 TL
Acuvue Oasys 1 Day Günlük Lens450 TL
Ultra One Day419 TL
Air Optix Night And Day Aqua830 TL
Biofinity XR Yüksek Numara510 TL

1 Yıllık Numaralı Lens Fiyatları

1 Yıllık Numaralı Lens Fiyatları

Lens markalarına göre birçok farklı kategoride lens modelleri vardır. Her gün çıkartılan ve bir ay boyunca kullanılan lensler olduğu gibi bir ay boyunca gece ve gündüz kullanılan lenslerde vardır. Numaralı lens kutuları genellikle 6 adet lensten oluşur. Her bir tane adetinin bir ay kullanım süresi vardır. Kısacası bir kutuyu 6 ay boyunca kullanırsınız. 6 ay kullanım için iki gözünüze de ayrı lens satın almalısınız.

Lensi en fazla 6 ayda bir almanız gerekir. Bir sene boyunca kullanabileceğiniz lens markası piyasada çok nadir bulunur. 6 aylık lens kullanımında iki lens kutusu için ödemeniz gereken toplam ücret 540 TL ile 980 TL arasındadır. Lens özellikleri, oksijen geçirgenliği, plazma yüzeyine göre bu fiyatlar değişikliğe uğrayabilir.

Numaralı Lens Fiyatları Miyop

Miyop, yakındaki nesneleri iyi görebilirken uzağında bulunan nesneleri iyi ayırt edemez. Miyop görme bozukluğu olan kişiler özellikle dışardaki hayatlarında birçok sorun yaşarlar. Göz çizdirme ameliyatı olmak istemeyen kişiler genellikle numaralı lens fiyatlarını tercih ediyor. Numaralı miyop lens fiyatları 2023 yılında 290 TL’den başlar ve 500 TL’ye kadar çıkar. Marka, lensin özelliği, gözün numarası bu fiyatlandırmada ciddi derece etki sahibidir.

Numaralı lens fiyatları hakkında merak ettiklerinizi, sorularınızı ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.