O Ses Türkiye Yılbaşı 2023 izlemek için TV 8 ekranlarını açabilir ya da online olarak TV 8 web sitesi üzerinden izleyebilirsiniz.

Yılbaşı özel programında yarışmacı olarak katılacak ünlüler ile yılbaşı programı sandığınızdan da eğlenceli geçecek. 2022 yılında O Ses Türkiye Yılbaşı programında Eser ve Berfu Yenenler, Ozan Akbaba, İlayda Alişan, Cem Davran gibi ünlü isimler yer almıştı.

2023 O Ses Türkiye Yılbaşı programında da yine ünlü isimler televizyonda sizi karşılayacak. O Ses Türkiye 2023 hakkında detaylar ve merak edilenler burada.

O Ses Türkiye Yılbaşı Akşamı Yarışanlar

O Ses Türkiye Yılbaşı Akşamı Yarışanlar

O Ses Türkiye Yılbaşı akşamı yarışanlar ünlü isimlerden oluşuyor. Yılbaşında O Ses Türkiye ekranlarında her bir yarışmacı yine şarkılarını seslendirecek ancak bu sefer yarışmacı koltuğunda hepimizin tanıdığı ünlü isimler yer alacak.

2022 O Ses Türkiye’de Ozan Akbaba, Gökçe Bahadır, Perihan Savaş gibi isimler yer almıştır. 2023 O Ses Türkiye’de ise yine çok ünlü isimler olacağı biliniyor. O Ses Türkiye 2023 jürisinde ise Hadise ve Yıldız Tilbe’ye teklif götürüldüğü bilinmektedir. Yıldız Tilbe bu teklifi reddetti.

O Ses Türkiye 2023 Ne Zaman Başlıyor?

O Ses Türkiye 2023 Ne Zaman Başlıyor

O Ses Türkiye 2023 Aralık ayında başlaması bekleniyor. 2021 O Ses Türkiye Ekim ayının başlarında başladığından bu sene akıllarda yarışmanın olup olmayacağı var. Yarışmanın yine TV 8 ekranlarında yayınlanmasını bekliyoruz.

Yarışmanın jüri üyeleri olarak ise Beyazıt Öztürk ve Murat Boz’un kesin olarak jüride olduğu biliniyor. Hadise’nin de teklifi kabul etmesi beklenirken son jüri üyesi şu an için sürpriz. 2022 yılının son ayı olan Aralık ayında O Ses Türkiye yarışmasının başlaması ve yılbaşı özel programı ile birçok ünlü ismi ağırlaması bekleniyor.

O Ses Türkiye İzlemeye Nasıl Gidilir?

O Ses Türkiye’de seyirci olmak için seyirci başvurusunu Whatsapp kanalı ile yapmanız gerekir. Seyirci başvurusu için WhatsApp iletişim numarası; 05056248783

O Ses Türkiye Hangi Kanalda 2022?

O Ses Türkiye 2022 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanacaktır. TV 8, O Ses Türkiye programının da sahibi olan Acun Ilıcalı’ya ait bir kanaldır.

O Ses Türkiye Yorumları

O Ses Türkiye SMS Nasıl Gönderilir

Yılbaşı Tatili Kaç Gün – Hangi Gün Başlıyor?