O Ses Türkiye yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. O Ses Türkiye gerçekleri ve O Ses Türkiye yarışmacıları nerede kalıyor işte detaylar.

O Ses Türkiye yorumları oldukça dikkat çekiyor. Eski yarışmacılar ve yarışmanın izleyicileri çeşitli forumlarda ve sözlük sitelerinde yarışma hakkında yorumlarını aktarıyor. Dikkat çeken bazı yorumlar ise şu şekildedir;

  • Lütfen Acun abi beni de bu yarışmaya al. Kaçtır başvuruyorum ama sonuç da cevap da yok! Gören yok bizi. Bekliyoruz…
  • Bu yarışmadan bıktım artık Acun daha farklı yarışmalar üretmelisin, bu yarışmanın suyu ısındı artık. Eskisi gibi değil.
  • Yıldız Tilbe’nin jüri olduğu dönemi hiçbir şeye değişmem. O gidince bir daha izlemediğim yarışma.
  • Yeni sezonda kimin kazanacağı şimdiden belli değil mi arkadaşlar? Bu yıl Beyaz’ın takımından biri kazanacak demişti dersiniz.

O Ses Türkiye Gerçekleri

O Ses Türkiye Gerçekleri

O Ses Türkiye gerçekleri bazı yarışmacıların iddialarından oluşuyor. Daha evvel yarışan ve kazanamayan pek çok yarışmacı bu konuda programın gerçeklerini söylediklerini iddia ediyor. Bunlardan biri yarışma formatının tamamen çalıntı olduğuna ilişkindir. Bazı sözlük ve forum sitelerinde ise yarışmanın tamamen kurgu olduğu ve kazanan kişilerin hiçbir ödeme almadığı iddia ediliyor. Elbette ki tüm bu bilgiler sadece bazı kullanıcıların iddialarından ibarettir. Gerçekliğine dair net ve resmi bir açıklama ise bulunmuyor.

O Ses Türkiye Yarışmacıları Nerede Kalıyor

O Ses Türkiye yarışmacıları nerede kalıyor sorusu izleyicileri ve yeni katılım sağlayacak yarışmacıları tarafından çok merak ediliyor. Ancak bu konu hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor. Nitekim genelde Acun medya yarışmalarında yarışmacılar uzun süre ekranda olacaksa, konaklama giderleri Acun medya tarafından karşılanıyor.

O Ses Türkiye’ye Katılmak

O Ses Türkiye’ye Katılmak

O Ses Türkiye’ye katılmak isteyenler şartları taşımaları halinde başvuru yapabilirler. Yarışmaya katılmak istiyorsanız iki farklı yöntemle başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu yöntemlerden ilgi direk başvurunu formunu doldurmak diğeri ise şarkı söylediğiniz bir video çekerek başvurunuzu yapmaktır. Başvuru formunu doldurmak için tv8basvuru.com adresine erişim sağlamanız yeterli olacaktır. Video ile başvuru yapmak istiyorsanız da çektiğiniz videoyu yine tv8basvuru.com/video başvuru sayfasına yüklemeniz gerekiyor.


Daha fazla ilgili içerik;


O Ses Türkiye yarışmacıları Para Kazanıyor Mu

O Ses Türkiye yarışmacıları para kazanıyor mu sorusu çok merak ediliyor. Çünkü oldukça uzun süre, sezon boyunca yarışmada ilerleyen yarışmacılar oluyor. Bu yarışmacılar işini, gücünü ve evini bırakarak aylarda yarışmaya devam ediyor. Ancak yarışmacıların yarışma sonuna kadar herhangi bir maaş ya da ücret aldığına ilişkin net bir açıklama bulunmuyor. Sadece yarışma finalinde kazanan yarışmacı büyük ödülü almaya hak kazanıyor.