PancakeSwap Nasıl Kullanılır 2022

PancakeSwap Nasıl Kullanılır ve PancakeSwap Para Çekme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. PancakeSwap Yorum yapanlar işte detayları.

PancakeSwap nasıl kullanılır 2022 konusu merak edenler için yazımızda ayrıntılarıyla açıklanıyor. PancakeSwap bir tür borsadır ve merkezi değildir. Binance Smart Chain ağında faaliyet gösterir. Kendine ait kripto parası vardır ve ismi Cake olarak belirlenmiştir.

PancakeSwap Kullanımı

Kripto para ile alım satım yapabileceğiniz PancakeSwap, Pancakeswap.finance adresini ziyaret etmeniz gerekiyor. İlk olarak site üzerinden cüzdan kilidini açmalısınız . Bu kilit kaldırılmadan pek çok işlem aktif hale getirilemez. Kilidi kaldır seçeneğine tıkladığınızda

  • Meta Mask,
  • Trust Wallet
  • WalletConnect
  • Binance Chain Wallet ve alternatif pek çok seçenek gelecektir.

Sizin için uygun olan tercihi yaptıktan sonra kilidiniz kaldırarak, işlem yapılabilen tüm tokenleri yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Söz konusu uygulama da diğer piyasalarla aynı mantıkta işlem yapar. Diğer alanlarda olduğu gibi PancakeSwap kullanımı yaparken de liquidity mining yapabilirsiniz. Bu faaliyet swap ile staking işlemleri ile yapılır. Binance Smart Chain ağında faaliyet gösterdiği için başka platformlardan kendisini ayırıyor.

Bitcoin nasıl oynanır?

Kripto Para Günah Mı?

PancakeSwap Para Çekme

PancakeSwap Para Çekme

PancakeSwap para çekme işlemi yapabilmek için MetaMask cüzdanınızın Binance Smart Chain ağına bağlı olmaması gerekir. Cüzdanınızı direkt olarak PancakeSwap uygulamasına bağladığınızda işlemler sizin için kolaylaşır.

Cüzdanınızı bağladığınızda PancakeSwap hesabınız oluşmuş olur. Sahip olduğunuz Binance hesap üzerinden CAKE gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hesaba BNB gönderimi yaptıysanız daha sonra BNB’nizi satarak kendinize CAKE veya da token satın alma şansı elde edersiniz.

Tüm bu işlemleri Trade kısmından takip edebilirsiniz. Trade kısmı sizi direkt olarak alım satım sayfanıza yönlendirir. Alım ya da satım gerçekleştirdiğinizde işleminizi öncelikle PancakeSwap hesabınız üzerinden onaylarsınız. Daha sonra MetaMask cüzdanınız için de onaylamanız gerekir.

Paribudan Binance’ye Coin Transfer

PancakeSwap Yorum

PancakeSwap Yorum konusuna baktığımızda pek çok kişinin olumlu dönüşler sağladığını görürüz. Ülkemizde dişli rakibi Binance kadar kullanımı olmasa da dünya genelinde aktif olarak kripto para alım ve satım işlemi yapılabilen bir piyasadır.

Bu tarz uygulamalar içerisinde en çok kullanıcıya sahip popüler ağlardan biri olan PancakeSwap şu ana kadar olumlu dönüşler almış olsa da hiçbir açığı olmadığı anlamına gelmez. Keşfedilmemiş birtakım açıklar her zaman bu tür uygulamalarda karşımıza çıkabiliyor.

PancakeSwap gibi uygulamaları ilk kez kullanacaksanız daha az miktarlarda para yatırarak başlayabilir ve temkinli ilerleyebilirsiniz. Cüzdanınızda bulunan para 5.000 kripto para ise ve bunun 1.000 TL’sini uygulamada kullanmaya karar verirseniz çok büyük riske girmemiş olursunuz. Ufak miktarlar başlangıç için en mantıklısıdır.

Paribu Nasıl Oynanır? 2022

Binance proya nasıl geçilir?

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

  1. Merhabalar. Ben yanlışlıkla bir miktar bnb likidite ettim. Bunu geri çekmek için ne yapmalıyım benim pancake swap ile ilgili pek bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim

  2. Selamlar. İsmi çok güzel bir coin değil mi Pancake Swap. Bence öyle. Severim çünkü pancakeyi. Şimdi konumuza dönecek olursak coin piyasasında elince geldiğince yatırım yapan biriyim. Kayıplarım da oldu kazançlarımda. Başlardaki korkumu attım. Tabi bu konuda bu işlerle ilgilenen bir arkadaşımdan çok güzel yardımlar alıyorum. Pancake Swap, yatırım yaptığım diğer coinlerin dışında kendimin arayıp bulduğu bir coin. Şu anki durumu gayet iyi. Gelecek vaat ettiğini düşünüyorum. Yatırırım bir süre daha devam edecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu