Papara hesabı kiralama, bir Papara kullanıcısının hesabını, genellikle belirli bir ücret karşılığında, üçüncü bir kişiye geçici olarak kullanma izni vermesi işlemidir.

Papara hesap kiralama popüler bir şekilde gündeme gelen ancak yasaklı olması nedeni ile de riskli olan bir işlemdir. Hesap kiralamak teknik olarak yasal bir işlem değildir. Hesaplar Papara benzeri tüm banka türevlerinde hesaplar kişiye aittir. Kişiye özel olan hesapların başkalarına kiralanması yasaktır.

Hesap kiralamanın yasak olmasının ana nedeni ise yasal olmayan işlemler yapılması halinde doğrudan hesap sahibinin sorumlu tutulmasıdır. Yazımızın devamında Papara hesap kiralama hakkında merak edilenlere ulaşabilirsiniz.

Papara Hesap Kiralama Fiyatları

Papara Hesap Kiralama Fiyatları

Papara hesap kiralama fiyatları güncel olarak mevcut değildir. Papara hesap kiralama işlemi yasal olmadığından hesap kiralama fiyatları da belirlenmemektedir. Hesap kiralamanın yasak olmasının ana nedeni resmi olmayan işlemlerde kullanılmasıdır.

Papara hesapların kiralanması aslında sadece yasal olmayan yollarla yapılabilecek bir işlemdir. Yasal yollar ile yapılamayacağından hesap kiralaması için herhangi bir fiyat belirlemesi de yapmak mümkün değildir.

Papara Hesap Kiralama Cezası

Papara Hesap Kiralama Cezası

Papara hesap kiralama cezası gerçek anlamda ciddi bir cezadır. Papara hesabının kiralanması yasal olmadığından tespit edilmesi halinde kiralama için ceza verilmektedir. Hesap kiralama cezasının mahkeme sonuçlanması halinde netleşeceğini söylemek gerekir.

Papara hesap kiralamanın cezalandırılma nedeni hesap sahibinin hesap işlemlerinin tümünden sorumlu olmasıdır. hesap sahibi hesabı kiralamak gibi bir savunma ile kendilerini savunamayacaklarından ceza nettir.

Hesap kiralama yapılması sonrasında kara para aklama gibi yollar için Papara hesabının kullanıldığı bilinmektedir. Papara hesabı kişiye özel bir hesaptır. Başka birine satılamaz ya da başka birine kiralanamaz. Hesapta yapılan tüm işlemler hesap sahibinden sorulur. 

Papara hesap kiralama cezası 6 aydan 13 yıla kadar uzayabilmektedir. Hapis cezası ciddi bir yaptırımdır ve kiralama gibi yasal olmayan işlemlere başvurmamalısınız.

Onaylı Papara Hesabı Satma

Onaylı papara hesabı satmak mümkün değildir. Dolandırıcılık faaliyetleri arasında değerlendirilen bir suçtur. Onaylı papara hesabı satılması ve sonrasında satılan hesap ile yasal olmayan bir işlem yapıldığı tespit edildiğinde hesabın gerçek sahibinin sorumlu tutulduğu bilinmelidir.

Onaylı Papara hesapları kişiye özeldir ve satılması mümkün değildir. Hesap satmak ya da almak gibi faaliyetlere karışmanız halinde 6 aydan 13 yıla kadar olan hapis cezası riskini de almış olursunuz.

Papara Hesap Silme Linki: Üyelik İptali ve Kapatma

Papara Hesap Kiralama Cezası – Hesap Kiralama Dolandırıcılığı

38 Comments

 1. BİTEK NORMAL MESAJ A CEVAP VERİLMEKTE MESAJ YAZMANIZ VEYA MESAJ BİRAKMANİz YETERLİ GERİ DÖNÜŞ YAPARİM

 2. Onaylı papara hesabım satılıktır. Aktif olarak kullanıldı. İlgilenenler 552 833 2539 telegramdan yazabilir.

 3. papara moneypay pep hesaplarınız kıralanır aylık haftalık gunluk ödeme mevcut

 4. Selçuk karafazlı on

  PaPara kartım saTılıktır ilgilen olursa saTa bilirim 5462845683

 5. Kiralatmak isteyenler +905415704700 whatsaptan yazsın

  Banka hesaplarına daha fazla ödeme yapıyoruz.

 6. Yıldırım on

  2,5 milyon tl limitli papara hesabımı kiralamayı düşünüyorum. İlgilenen varsa WhatsApp numaram;
  >> +905013604642. <<

 7. 0538-310-8442 papara hesabı mevcuttur satmak için yardımcı olmak istiyen bana watsapdan acil ulaşabilirmi

 8. Mehmet Kuyruk on

  Onaylı papara hesabım ve black kartim mevcuttur sağını solunu oynatmadan hesabı değerinde teslim edeceğim alıcılar varsa irtibata geçelim 0531 083 62 20

Leave A Reply