Papara Netflix Cashback 13,49 TL iade Kampanyası 2022

Papara Netflix 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Papara Netflix indirimi nasıl kullanılır işte detayları.

Papara Netflix 2022 kampanyasına dair detaylar sıklıkla araştırılmaya devam ediyor. Herkesin de bildiği üzere Netflix global anlamda en sevilen dijital içerik, film platformları arasında yer alıyor. Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın pek çok ülkesinde yayın akışı bulunuyor. Sadece internet üzerinden ücretli üyelik ile giriş yapılabiliyor.

Ödeme sistemine kart bilgilerinizi ( banka kartı, kredi kartı, sanal kart vs.) girmeniz halinde otomatik talimat verebilirsiniz. Üyelik paketleri ve ücretleri de farklılık gösteriyor. Bu noktada sanal kart olan Papara ile Netflix arasında bir kampanya bulunuyor. Kullanıcıları bu kampanyadan nasıl faydalanılır sorusuna cevap arıyor. Papara Netflix Cashback devam edecek mi? Nasıl faydalanılır? Bu ve benzeri tüm sorularınızın yanıtlarına içeriğimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti 2021

Netflix İndir (Netflix Giriş)

Papara Netflix Cashback 13,49 TL iade Kampanyası
Papara Netflix Cashback 13,49 TL iade Kampanyası

Papara Netflix indirimi nasıl kullanılır?

Papara Netflix 2021 kampanyası hakkında tüm detayları araştırdık. Bu noktada hızlıca nasıl kullanmanız gerektiğini aktaralım. Papara ile yapılan netflix anlaşması konusunda kullanıcıların üyelik bedelinin %50’si Papara tarafından karşılanıyor. Yani üyelik tutarı her ay 26,99 TL otomatik ödeme yapıldıktan sonra Papara hesabınıza 13,49 TL alında iade ediyor. Ayrıca Exxen üyeliklerde 9,90 aylık üyelik sonrası 4,95 TL geri iade ediyor. Bunun için yapmanız gerekenler ise;

  • Papara hesabınız yoksa hızlıca bir papara hesabı oluşturmak.
  • Hesabınızı onaylatmak.
  • Netflix hesabınız yoksa hesabı kurmak ve ödeme bilgilerine papara hesabını eklemek.
Papara Netflix kampanyası ne zaman bitiyor

Bu işlemleri yapmanız halinde siz de bu kampanyadan hemen faydalanabilirsiniz. Ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan ödeme tarihlerinde hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Papara Netflix kampanyası ne zaman bitiyor?

Netflix Papara kabul etmiyor sorunu ile karşılaşmanız halinde destek biriminden yardım alabilirsiniz. Çünkü nadir olmakla beraber teknik sorunlar nedeniyle bu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Papara Netflix kampanyası ne zaman bitiyor sorusu da çok merak ediliyor.

Kampanyanın bitiş süresine dair net bir açıklama bulunmuyor. Fakat genel olarak bu tarz netflix kampanyaları süresiz şekilde ilerliyor. Ya da kampanya bitiminden önce kullanıcılara bu bilgi arz ediliyor. Siz de hala Papara hesabınız yoksa hemen üyelik açarak bu kampanyanın tadını çıkarabilir ve netflix dizi-film seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Papara Kimin (Papara Güvenilir Mi)

Papara Hesabı Nasıl Kapatılır

Paparaya nasıl para yüklenir?

googlehaberler