Paribu Çöktü Açılmıyor 2022 – Paribu hata Oluştu

Paribu Çöktü Açılmıyor ve Paribu Kapanacak Mı detaylı bilgilendiriyoruz. Paribu Türkiye’de Yasal mı işte detayları.

Paribu çöktü açılmıyor 2022 sorunu sosyal medya platformlarında gündeme oturdu. Türkiye’deki kripto para platformlarından biri olan Paribu, kripto para borsasında meydana gelen yükselme sonucu oluşan işlem yoğunluğu nedeniyle kullanıcılarına sorun yaşattı.

Paribu kurulduğu yıldan bu yana kullanıcılarına sorun yaşamadan kripto para alım satım imkanı sunuyor. Ancak geçtiğimiz aylarda sık sık sorun yaşatan platformdan kullanıcılar şikâyetçi durumda. Kripto paralardaki ani ve yüksek fiyat değişimleri sistemde problemlere neden oluyor. Birçok Paribu kullanıcısı sistemin çökmesinden ve işlem yapamamaktan şikâyetçi.

Kullanılan sistemin çökmesi ya da işlemlerde yavaşlama kripto para borsalarının hepsinde yaşanabilir. Ancak Paribu’da bu durumun çok sık yaşanması kullanıcıları endişeye sürüklüyor. Sitenin hacklendiğinden veya çöktüğünden şüphelenen kullanıcıların öncelikle sakin olmasını ve Paribu’nun resmi açıklama yapmasını öneriyoruz.

Paribu Nasıl Oynanır?

Paribu para yatırdım gelmedi

Paribu Kapanacak Mı?

Paribu Kapanacak Mı?

Son günlerde Thodex, Vebitcoin gibi borsalarda meydana gelen skandallar sonucu Paribu kapanacak mı sorgusu  arama motorlarının en üst sıralarında yer alıyor. Kripto para platformlarında yaşanan tatsız gelişmeler sonucu Paribu kullanıcılar yatırımları için endişe duyuyor.

Paribu, Türkiye’nin kripto para alım satımlarında en çok kullanılan platformlardan biri biridir. Sitenin sahibi Türkiye vatandaşı olan Yasin Oral’dır. Piyasadaki ani yükselme ve düşmeler sonucu ara ara çökme sorunları ile karşılaşılan sitenin kullanıcıları, Paribu’nun kapanmasından endişeli. Ancak bu konu ile ilgili henüz yöneticilerden bir açıklama gelmedi.

Paribu Komisyon Oranları

Paribu yasal mı?

Paribu Türkiye’de Yasal mı?

Son zamanlarda kripto para borsasında yaşanan skandallar sonucu kullanıcıların aklını ‘Paribu Türkiye’de yasal mı?’ ya da ‘güvenilir mi’ soruları kurcalıyor. Paribu Teknoloji Anonim Şirketi, kanunlara uygun bir şekilde kurulmuştur. Kripto borsası platformları için ülkemizde hukuki bir prosedürün olmaması, şirketlerin yasalara uymadıklarını göstermez.

Paribu, Türkiye’de şirketlerin uymak zorunda olduğu ticaret, borçlar ve tüketicinin korunması kanunlarınca faaliyet göstermektedir. Kazandığı paranın Vergi Dairesi’nin öngördüğü kadarını da vergi olarak vermektedir. Ayrıca:

  • SSL güvenlik sertifikasına sahip olan site, kişisel bilgilerinizin ve kripto paralarınızın çalınma olasılığını oldukça düşürüyor,
  • Gerekli mevkilerden tüm izinleri alınan borsa size güvenli alım satım imkânı sunuyor,
  • Site üzerinden kripto para borsasının takibini anlık yapabilirsiniz.

Paribu güncelleme nasıl yapılır?

Paribu hesap silme nasıl yapılır?

googlehaberler