Procto-Glyvenol krem kullananlar yorumlarını sizler için sıraladık ve Procto Glyvenol krem ne işe yarar bilgiler aktarıyoruz. Procto Glyvenol krem fiyatını gelin birlikte inceleyelim.

İlaç Adı2023 Güncel
Procto Glyvenol Krem Fiyatı80 TL
Procto Glyvenol Krem Fiyatı

Proctolog krem nasıl kullanılır? Basur tedavisi için kullanılan bu krem basura en iyi gelen krem olarak satılmaktadır.

 İçeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde bölgede oluşan şişlikleri indirmesi tercih edilmesinde etkendir. İçeriğinde bulunan Proctolog ve Proctolog Glyvenol maddeleri kaşıntıyı gidereke oluşan ağrıları hafifletirler. Hemoroid tedavisinde çok etkili olan bu krem hasta bölgenin etrafına sürülerek deri üzerinden etkisi sağlanır.

Procto GLYVENOL Krem Nasıl Kullanılır?

Procto GLYVENOL krem nasıl kullanılır? Bu krem Uzman bir doktor tarafından reçete ile verilebilir. Doktorunuz bu ilacı nasıl kullanmanız gerektiğini söyledi ise o şekilde kullanmanız gerekir.

  • İlacı uygulayacağınız bölgenin öncelikle temiz olup olmadığını kontrol ediniz
  • Daha sonra kremi temiz olan elinizin parmak ucu ile ya da gazlı bez ile makat bölgesine günde 1 ya da 2 kez uygulayınız.
  • Eğer hemoroid iç kısımda ise kanül tüpe takılarak iç kısımlara da uygulanır.

Proctolog krem yüze sürülür mü?

Proctolog krem yüze sürülür mü

Proctolog krem yüze sürülür mü? Basur tedavisinde kullanılan bir kremin yüze sürülmesi ne kadar doğru olur tartışılır bir konudur.

  • İçerdiği maddeler içinde metil parahidroksibenzoat ve propil parahidroksibenzoat bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.
  • İçerisinde yer alan setostearil alkol ciltte egzama gibi rahatsızlıklara sebep olabilir.
  • Protolog kreminin rahatlatıcı etkisi vardır. Fakat yüz için sürekli kullanıldığında zarar verebilir.

Genel olarak değerlendirildiğinde bu kremi tek başına değil, karışım yapılarak kullananlar olmuştur. Fakat uzmanlar deri farkından dolayı kullanmayı önermezler.

Procto Glyvenol Fitil Nasıl Kullanılır?

Procto Glyvenol fitil nasıl kullanılır? Hemoroit tedavisinde krem tedavisi dışında rektal olarak kullanılan bu fitil oldukça etkilidir. Doktorunuzun önerdiği şekilde genelde günde 2 adet olmak üzere sabah akşam rektal olarak kullanılır.

Proctolog krem fiyat 2023

Proctolog krem fiyat 2023 yılı güncel rakamı aşağıda yer almaktadır. Proctolog krem diğer ilaçlarda olduğu her yıl yenilenen fiyat listesine göre değişmektedir. Uzman doktor reçetesi ile satılan bu hemoroit kremi uygun fiyatı ve tedavi edici özelliği ile pek çok doktor tarafından reçete edilmektedir.

İlaç Adı2023 Güncel
Procto Glyvenol Krem Fiyatı80 TL
Procto Glyvenol Krem Fiyatı

Fito Krem Fiyat – Fito Krem Sivilce İçin Kullanılır Mı

Fucidin Krem Vajinaya Sürülür mü – Kullanım Talimatı