Procto Glyvenol Krem Nasıl Kullanılır 2022

Proctolog Krem Nasıl Kullanılır ve Proctolo krem yüze sürülür mü detaylı bilgilendiriyoruz. Proctolog krem fiyat işte detayları.

Proctolog krem nasıl kullanılır? Basur tedavisi için kullanılan bu krem basura en iyi gelen krem olarak satılmaktadır.

 İçeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde bölgede oluşan şişlikleri indirmesi tercih edilmesinde etkendir. İçeriğinde bulunan Proctolog ve Proctolog Glyvenol maddeleri kaşıntıyı gidereke oluşan ağrıları hafifletirler. Hemoroid tedavisinde çok etkili olan bu krem hasta bölgenin etrafına sürülerek deri üzerinden etkisi sağlanır.

Procto GLYVENOL Krem Nasıl Kullanılır?

Procto GLYVENOL krem nasıl kullanılır? Bu krem Uzman bir doktor tarafından reçete ile verilebilir. Doktorunuz bu ilacı nasıl kullanmanız gerektiğini söyledi ise o şekilde kullanmanız gerekir.

  • İlacı uygulayacağınız bölgenin öncelikle temiz olup olmadığını kontrol ediniz
  • Daha sonra kremi temiz olan elinizin parmak ucu ile ya da gazlı bez ile makat bölgesine günde 1 ya da 2 kez uygulayınız.
  • Eğer hemoroid iç kısımda ise kanül tüpe takılarak iç kısımlara da uygulanır.

Veet Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Proctolog krem yüze sürülür mü?

Proctolog krem yüze sürülür mü? Basur tedavisinde kullanılan bir kremin yüze sürülmesi ne kadar doğru olur tartışılır bir konudur.

  • İçerdiği maddeler içinde metil parahidroksibenzoat ve propil parahidroksibenzoat bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.
  • İçerisinde yer alan setostearil alkol ciltte egzama gibi rahatsızlıklara sebep olabilir.
  • Protolog kreminin rahatlatıcı etkisi vardır. Fakat yüz için sürekli kullanıldığında zarar verebilir.

Genel olarak değerlendirildiğinde bu kremi tek başına değil, karışım yapılarak kullananlar olmuştur. Fakat uzmanlar deri farkından dolayı kullanmayı önermezler.

Güneş Yanığı Su Toplaması Nasıl Geçer?

Procto Glyvenol Fitil Nasıl Kullanılır?

Procto Glyvenol fitil nasıl kullanılır? Hemoroit tedavisinde krem tedavisi dışında rektal olarak kullanılan bu fitil oldukça etkilidir. Doktorunuzun önerdiği şekilde genelde günde 2 adet olmak üzere sabah akşam rektal olarak kullanılır.

Proctolog krem fiyat 2022

Proctolog krem fiyat 2022 fiyatı 19 TL’dir. Proctolog krem diğer ilaçlarda olduğu her yıl yenilenen fiyat listesine göre değişmektedir. Uzman doktor reçetesi ile satılan bu hemoroit kremi uygun fiyatı ve tedavi edici özelliği ile pek çok doktor tarafından reçete edilmektedir.

Bikini Bölgesi Dudaklar Nasıl Alınır?

Madecassol Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu