PSN cüzdana para ekleme sorunu ve PlayStation cüzdana para ekleme bir hata oluştu sorun çözümünü sizlerle paylaşıyoruz. PS App cüzdana para yükleme işlemini birlikte inceleyelim.

PSN cüzdana para ekleme sorunu genellikle Papara benzeri ödeme kanallarının sunucu arızaları nedeni ile ortaya çıkmaktadır. Cüzdana para ekleme işlemi oldukça kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir.
PSN cüzdanınıza para eklemekte güçlük çekiyorsanız para ekleme adımlarını doğru takip ettiğinizden emin olmalısınız. İşlem sırasında herhangi bir hata görmüyorsanız farklı bir ödeme kanalı kullanmayı deneyin. PSN cüzdana para ekleme sorunu sunucu kaynaklı olduğunda kısa sürede sorun çözümlenmektedir.

PS App cüzdana para yükleme

PS App cüzdana para yükleme işlemini aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. PS App cüzdana para yükleme işlemi detayları adım adım olarak aşağıda yayımlanmaktadır.

PS4 Cüzdana Para Ekleme Sorunu

PS4 Cüzdana Para Ekleme Sorunu

PS4 cüzdana para ekleme sorunu bazı durumlarda sunucu kaynaklı olabildiği gibi bazı durumlarda ekleme yapılmak istenen ödeme yönteminden kaynaklanabilmektedir. Cüzdana para eklemek istediğiniz kanalın online alışverişe açık olduğundan emin olmalısınız.

Cüzdana para eklemek istediğiniz kanal ile ilişkili olarak genellikle Papara benzeri ödeme kanallarının sunucularında arıza oluşabilmektedir. Farklı bir ödeme yöntemi ile para eklemeyi deneyebilir ya da bir süre bekleyebilirsiniz. PS4 cüzdana para ekleme işlemlerini aşağıda yer alan adımları takip ederek tamamlayabilirsiniz.

  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Ayarlar bölümüne gidin.
  • Hesap yönetimi seçeneğine tıklayın.
  • Hesap bilgileri bölümüne girin.
  • Cüzdan seçeneğine tıklayın.
  • Para ekle seçeneğine tıklayın.
  • Eklemek istediğiniz tutarı belirleyerek ödeme kanalını tanımlayın.
  • Cüzdana para aktarımı tamamlanmış olacaktır.

Daha fazla ilgili içerik;


PS Store Bir Yanlışlık Oldu

PS Store “Bir yanlışlık oldu” hatasını alıyorsanız sunucu kaynaklı bir sorun yaşanıyor olabilir. Yakın zamanda Sony tarafından düzeltildiği duyurulan ödeme hataları nedeni ile oyuncular sık sık “Bir yanlışlık oldu” hatası ile birlikte işlemini yapamıyordu.

PS Store üzerinde satın alma sırasında meydana gelen bu hata ödeme kanallarının sunucularında meydana gelen hatalar yüzünden olmaktadır. Çoğunlukla farklı bir ödeme kanalı ile işlem yapmayı deneyen oyuncular sorunu çözmektedir. Bununla birlikte bu tarz sorunlar kısa sürede sunucu arızası giderme yolu ile çözüldüğünden bir süre sonra tekrar denemekte fayda vardır. 

Ön Ödemeli PlayStation Kart

Ön ödemeli PlayStation kart diğer bir adı ile hediye kartıdır. Bu kartları belirli noktalardan satın alabilirsiniz. Ön ödemeli PlayStation kartlarının işleyiş şekli kart içerisinde yer alan bakiyenin başkası tarafından satın alınmasıdır.

Kart içerisinde yer alan bakiyeye göre farklı ücretler ile satılan PS hediye kartlarındaki bakiyeyi PS Store üzerinde kullanabilirsiniz. Birçok farklı bakiye seçeneği ile çeşitlenen PS ön ödemeli kartlar satın alındıktan sonra kart içerisinde yer alan para puan kodunu PS Store’da istediğiniz ücretli içeriğe sahip olmak için harcayabilirsiniz.