Pubg Premium Sandık Nasıl Açılır?

Pubg Premium Sandık Nasıl Açılır ve Pubg Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır detaylı bilgilendiriyoruz. Pubg Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek detaylı bilgilendiriyoruz.

PUBG Premium sandık nasıl açılır oyuncular tarafındanmerak ediyor. PUBG, günümüzde en çok oynanan oyunlardan biridir. Dünyanın en çok oynanan dijital oyunlarından biri olan Premium Cashier Kupon hakkında en çok merak edilen konulardan biri. Rastgele Nesneler ve Savaş Geçişi bundan çıkıyor.

PUBG’deki en değerli sandıklardan biridir. Sahip olduğunuzda değerli hediyeler kazanabileceğiniz bu sandığı elde etmek için büyük çabalar gerekir. Premium Kasa kuponunu Envanter bölümünde görebilirsiniz.

Bedava UC Alma Pubg Mobile 2021

Pubg Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

Pugb Premium sandık kuponu nasıl kullanılır sorusunun cevabı şu şekildedir; Oyunda belirli koşulları karşılarsanız, Premium Sandık Kuponları kazanacaksınız. Ayrıca öğesinin size verdiği bazı görevleri de gerçekleştirmelisiniz. Bu ödülü kazanırsanız envanterinizi otomatik olarak yükleyecektir.

  • Premium sandığı açmak için oyuna girmeden önce lobinize girmeniz gerekir. Burada sahip olduğunuz tüm öğeleri de görebilirsiniz.
  • Kasayı seçin ve beliren pencerede kullanım sekmesine tıklayın. Böylece sandık açılacaktır. Değerli hediyeler sizi içeride karşılayacaktır.

PUBG Premium Sandık etkinliği kesin olarak açıktır çünkü oyundaki birçok sandıkta değerli hediyeler bulunmaktadır. Bu sandıklar değerli hediyeler içerir. Premium kuponu kazandıktan sonra hemen kullanamazsınız.

Türk Telekom PUBG Hediyesi

Pubg Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

Pubg Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek sorusu premium sandıklar kaldırıldığı için oyuncuların araştırdığı konulardandı. Bilindiği gibi premium sandıkların yerini özel sandıklar almıştır. Dünyada ve ülkemizde milyonlarca tarafından oynanan PUBG Mobile, önümüzdeki günlerde oyun severleri şaşırtacak gibi görünüyor. PUBG mobilin yakında bir güncelleme alması bekleniyor. PUBG premium sandıkları ile ilgili, güncellemeden sonra aktif hale gelecek, ancak henüz resmi bir duyuru yapılmadı.

Yayıncıların önümüzdeki birkaç gün içinde oyuncularına bir sürprizi olabilir. Premium sandıkların Mobil’den kaldırılmasından bu yana, oyuncuların araştırdığı konu sandıkların ne zaman geri geleceğiydi. Reddit ve benzeri platformların kullanıcıları, premium sandığın bir sonraki güncelleme ile oyunda yeniden etkinleştirileceğini söylüyor. Ancak, bunlar sadece söylentilerdir. Muhtemelen sandık haberi, oyunculara bunları resmi PUBG Mobile sosyal medya sayfalarında paylaşarak duyacaktır.

Herkese PUBG Oyun internet Paketi Hediye

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu