Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici – Primolut Reçetesiz Alınır mı

Adet geciktirici hap sağlık ocağından yazdırılır mı ve adet geciktirici hap için hangi doktora gidilir, bilgilendiriyoruz. En etkili adet geciktirici hangisidir, gelin birlikte inceleyelim.

Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici2023 Güncel
Primolut N 5 Mg 30 Tablet73 TL
Norestiteron 5 Mg 25 Tablet73 TL
Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici

Reçetesiz satılan adet geciktirici son zamanlarda sıkça merak ediliyor. Bunun içi en sık tercih edilen ilacın Primolut N olduğu görülüyor. Tüm eczanelerden ücreti karşılığında reçetesiz olarak temin etmek mümkündür.

Reçetesiz Satılan Adet Geciktirici Nasıl Kullanılır

Reçetesiz satılan adet geciktirici nasıl kullanılır sorusunun yanıtı son zamanların en çok aratılan konularından biri haline gelmiştir. Her gün en fazla 3 tablet kullanmakla birlikte adet döngüsünden üç gün önce başlanması gereklidir. Kullanım süresi de en fazla 10 ila 13 gün kadar sürmelidir. Nitekim ilacı bıraktıktan sonra en fazla 3 gün içerisinde adet döngüsü başlayacaktır.


Daha fazla adet (regl) içeriği;


Primolut Reçetesiz Alınır mı

Primolut reçetesiz alınır mı

Primolut reçetesiz alınır mı sorusunun yanıtı evet olacaktır. Primolut, reçetesiz alınan ve tüm eczanelerde satışa sunulan bir ilaçtır. Bu sayede ihtiyaç durumunda herhangi bir şekilde reçete gereksinimi olmaksızın ilaca ulaşmak mümkündür.

Primolut Reçetesiz Fiyatı

Primolut reçetesiz fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Adet geciktirici bir ilaç olan Primolut için 2023 yılı itibarıyla güncel satış fiyatı aşağıdaki gibidir:

  • Primolut N 5 Mg 30 Tablet: 73 TL

En İyi Adet Geciktirici Hap Hangisi

En iyi adet geciktirici hap hangisi konusu son zamanlarda sıkça merak ediliyor. Bunun için verilen en popüler yanıt ise Primolut oluyor. Tamamıyla reçetesiz olması ve fiyat seçeneğinin görece daha uygun olması sebebiyle Primolut, adet geciktirici hap talebinin büyük bir kısmını karşılamaya yetiyor. Bunun yanı sıra sık tercih edilen bir diğer adet geciktirici hapın ise Noretisteron olduğu görülüyor.

Noretisteron Reçetesiz Alınır mı?

Noretisteron reçetesiz alınır mı sorusunun yanıtı evet olmaktadır. Primolut ile birlikte en sık tercih edilen adet geciktirici haplardan biri de Noretisteron’dur. Adet geciktirici ilaçlara ilişkin sıklıkla kullanılan ilançlardan biri olan Noretisteron’un güncel fiyatı ise reçetesiz olarak aşağıdaki gibidir:

  • Norestiteron 5 Mg 25 Tablet: 73 TL

Reçetesiz satılan adet geciktirici ilaç seçenekleri ve fiyatları hakkında tüm detaylara yer verdik. Aktardığımız bu bilgileri eksik ya da hatalı buluyorsanız hemen yorum alanına yazarak geri bildirim alabilirsiniz.

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥