BluTV ve PuhuTV‘de yayınlanmakta. Bu platformlardan birine abone olarak, Rick and Morty’nin tüm sezonlarını izleyebilirsiniz.

Rick And Morty 5. Sezon Nasıl İzlenir

Fakat Rick ve Morty’nin yaratıcısı olan Dan Harmon’a göre bu aksama şov üzerinde daha iyi çalışması için bir avantaj oldu. Tüm bunların yanında Rick ve Morty’nin yazarı Alex Rubens gelecek sezonlar ve 7. Sezon için çalıştıklarını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Tüm bunların yanında sevenleri için sevindirici haberlerden biri ise Rick and Morty 5. Sezon Netflix Türkiye’de yayınlanacaktır. Bölümler yayınlandıktan sonra izleyebilmek için bir alternatif olarak sunabileceğimiz yer AdultSwim’dir. Tüm sezon yayınlandıktan sonra daha ileri bir tarihte sezonu satın almaya hazırlanan diğer alternatifler ise Hulu ve HBO Max.

  • Sevenleri ile 2021 Ocak sonu ve Şubat başında yayına girmiştir. Hulu, Netflix ve HBO Max’da 5. Sezonu izleyebilirsiniz. Kaçak sitelerde bile yayına giren bu seriyi kolayca izleyebilirsiniz.

Rick And Morty 5. Sezon Ne Zaman

Rick And Morty 5. Sezon Nasıl İzlenir

Yayınlanmaya 2013 yılında başlayan sevilen TV şovu Rick and Morty yeni sezonu için müjdeli haberi verdi. Adult Swim sevilen dizinin yayınlanacağı yeni sezon tarihini paylaşmış olduğu fragmanla birlikte duyurdu. Fragmanda Rick ve Morty’nin yeni sezonda adım atacağı maceralara dair ufak kesitlere yer verildi. Yeni sezonda sevenlerini bekleyecek olan bir diğer sürpriz ise Morty’nin ebeveynleri de bu sezonda boy gösterecek.

Rick and Morty’nin yayınlanacağı Adult Swim kanalı 20 Haziran tarihini ‘Rick and Morty Günü’ ilan ederek yeni sezonunda bu tarihte yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Yeni sezon için hazırlanıp Adult Swim’de yayınlanan yaklaşık iki dakikalık kısa videoda Rick ve Morty ikilisinin tartaklandıkları yerden kendi gezegenlerine dönmeye çalıştıklarını ve bu sırada Morty’nin uzun süredir arkasından koştuğu Jessica’ya duygularını açtığını ön görmüştük.

Tüm bunların yanında dizinin yaratıcısı olan Harmon yaptığı bir açıklamada ise “Dizinin beşinci sezonunda Morty’nin yeni bir ilişkiye başladığı bir kadın karakter var ve bu karakter Jessica değil.” cümlesini kullanmıştı.

  • Rick and Morty dizisini Netflix’te izleyebilirsiniz. Rick and Morty dizisi yayına girmiştir. Birçok siteden izleyebilirsiniz. Şüphesiz her sezon gibi bu sezonda sevenlerini maceradan maceraya sürükleyerek heyecanlandıracağından eminiz.

Rick And Morty Wallpaper

Dünyayı kasıp kavuran TV şovu Rick and Morty’nin birçok hayranı bulunmakta. Rick and Morty kahramanlarını cihazınızda taşıyabilmeniz için sizler için birbirinden renkli duvar kağıtlarını derledik.


Daha fazla ilgili içerik;

Rick and Morty hangi platformlarda var?

Rick and Morty, şu anda Türkiye’de BluTV ve PuhuTV platformlarında yayınlanmaktadır.

Rick and morty 5 sezon Netflix e ne zaman gelecek?

Rick and Morty’nin 5. sezonu, Türkiye’de 12 Ağustos 2023 tarihinde Netflix’ten kaldırılmıştır. Bu nedenle, 5. sezon Netflix’e tekrar gelmeyecek.

Rick and Morty Netflix den kaldırıldı mı?

Evet, Rick and Morty’nin 5. sezonu, Türkiye’de Netflix’ten kaldırılmıştır. 12 Ağustos 2023 tarihinden sonra, Netflix’te Rick and Morty’nin sadece 1., 2., 3. ve 4. sezonları bulunmaktadır.