Rick And Morty 5. Sezon Nasıl İzlenir

Rick And Morty 5. sezon nasıl izlenir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Rick And Morty 5. sezon ne zaman ve Rick And Morty Wallpaper işte detaylar.

Rick and Morty 5.sezon sevenleri için müjdeli haberi 2021 sonları için yeni bölümler ile verdi. 2020 senesinde pandemi sebebiyle dünya genelinde verilen ara neredeyse tüm TV şovlarını etkilemişti. Fakat Rick ve Morty’nin yaratıcısı olan Dan Harmon’a göre bu aksama şov üzerinde daha iyi çalışması için bir avantaj oldu. Tüm bunların yanında Rick ve Morty’nin yazarı Alex Rubens gelecek sezonlar ve 7. Sezon için çalıştıklarını Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Tüm bunların yanında sevenleri için sevindirici haberlerden biri ise Rick and Morty 5. Sezon Netflix Türkiye’de yayınlanacaktır. Bölümler yayınlandıktan sonra izleyebilmek için bir alternatif olarak sunabileceğimiz yer AdultSwim’dir. Tüm sezon yayınlandıktan sonra daha ileri bir tarihte sezonu satın almaya hazırlanan diğer alternatifler ise Hulu ve HBO Max.

  • Sevenleri ile 2021 Ocak sonu ve Şubat başında yayına girmiştir. Hulu, Netflix ve HBO Max’da 5. Sezonu izleyebilirsiniz. Kaçak sitelerde bile yayına giren bu seriyi kolayca izleyebilirsiniz.

The Silent Sea Konusu ve Oyuncuları

Rick And Morty 5. Sezon Ne Zaman

Rick And Morty 5. Sezon Ne Zaman

Yayınlanmaya 2013 yılında başlayan sevilen TV şovu Rick and Morty yeni sezonu için müjdeli haberi verdi. Adult Swim sevilen dizinin yayınlanacağı yeni sezon tarihini paylaşmış olduğu fragmanla birlikte duyurdu. Fragmanda Rick ve Morty’nin yeni sezonda adım atacağı maceralara dair ufak kesitlere yer verildi. Yeni sezonda sevenlerini bekleyecek olan bir diğer sürpriz ise Morty’nin ebeveynleri de bu sezonda boy gösterecek.

Rick and Morty’nin yayınlanacağı Adult Swim kanalı 20 Haziran tarihini ‘Rick and Morty Günü’ ilan ederek yeni sezonunda bu tarihte yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Yeni sezon için hazırlanıp Adult Swim’de yayınlanan yaklaşık iki dakikalık kısa videoda Rick ve Morty ikilisinin tartaklandıkları yerden kendi gezegenlerine dönmeye çalıştıklarını ve bu sırada Morty’nin uzun süredir arkasından koştuğu Jessica’ya duygularını açtığını ön görmüştük. Tüm bunların yanında dizinin yaratıcısı olan Harmon yaptığı bir açıklamada ise “Dizinin beşinci sezonunda Morty’nin yeni bir ilişkiye başladığı bir kadın karakter var ve bu karakter Jessica değil.” cümlesini kullanmıştı.

  • Rick and Morty dizisini Netflix’te izleyebilirsiniz. Rick and Morty dizisi yayına girmiştir. Birçok siteden izleyebilirsiniz. Şüphesiz her sezon gibi bu sezonda sevenlerini maceradan maceraya sürükleyerek heyecanlandıracağından eminiz.

Rick And Morty Wallpaper

Dünyayı kasıp kavuran TV şovu Rick and Morty’nin birçok hayranı bulunmakta. Rick and Morty kahramanlarını cihazınızda taşıyabilmeniz için sizler için birbirinden renkli duvar kağıtlarını derledik.

Ozark 4. Sezon 2. Kısım Ne Zaman

Netflix Uysallar 1. Sezon Ne Zaman

Netflix Pieces Of Her 2. Sezon Ne Zaman

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman

googlehaberler