S Sport Nasıl İzlenir (Ücret) Digiturk’te S Sport Kaçıncı Kanalda

S sport nasıl izlenir ve s sport d-smart kaçıncı kanal, bilgilendiriyoruz. S Sport Plus canlı izle ve Digiturk’te s sport var mı, birlikte inceleyelim.

S sport nasıl izlenir, nasıl üye olunur gibi sorular kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Bu noktada S sport izleyebilmeniz için ücretli üyelik açmanız gerekiyor. Online üyelik adımları ise şu şekildedir;

 • Web tarayıcınızdan www.ssportplus.com adresine ulaşın.
 • Ana sayfanın sağ üst kenarında yer alan ‘’Hemen Üye Ol’’ kısmına tıklayın.
 • Ad, soyadı, e-posta ve şifre bilgilerinizi oluşturun.
 • Doğrulama kodunu da girdikten sonra izin kutucuklarını doldurup ‘’ hesabı oluştur ve ödeme ekranına git’’ kısmına tıklayın.
 • Sayda sizi ödeme ekranına yönlendirecektir. Bu ekrana ödeme seçeneğinizi, kart bilgilerinizi girerek üyelik işleminizi tamamlayın.

Üyelik adımından sonra yine www.ssportplus.com sayfasına giriş, ekranın sağ köşesindeki üye girişi alanına tıklayın. Yeni üyelik bilgilerinizi girdikten sonra hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

S Sport Plus Ücreti

S Sport aylık abonelik ücreti 44.99 TL’dir. S Sport yıllık abonelik ücreti 29.99 TL’dir. S Sport yıllık üyelik paketi fiyatı avantajlı olduğu için en çok tercih edilen durumdadır. Taahhüt, kurulum ücreti olmadığı gibi kolayca iptal edilebilir. S Sport paket fiyatlarına vergiler dahildir.

 • S Sport Aylık Fiyatı; 44.99 TL
 • S Sport Yıllık Fiyatı; 29.99 TL

Daha fazla ilgili içerik;


S Sport Plus Televizyondan Nasıl İzlenir

S sport plus televizyondan nasıl i̇zlenir

S Sport Plus televizyondan nasıl izlenir, bedava TV üzerinden izlenir mi? Spor tutkunları bu soruların yanıtlarını arıyor. S Sport’u TV üzerinden izlemek için de ücretli üyeliğine ihtiyacınız olacaktır. Yani ücretsiz şekilde normal bir uydu kanalı olarak izlemeniz mümkün değildir. Smart TV televizyonunuz varsa hemen uygulama mağazasını açın. Arama kısmına S Sport Plus yazarak yükleye tıklayın. Yüklendikten sonra üyelik bilgilerinizi girerek hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca diğer S Sport yayını yapan platformlar ise şu şekildedir;

 • Turkcell TV+
 • KabloTV
 • D-Smart
 • Tivibu
 • Vodafone TV

Digiturk’te S Sport Kaçıncı Kanalda

Digiturk’te S Sport kaçıncı kanalda diye merak edenler bulunuyor. S Sport daha önce Digitürk üzerinden 85 numaralı kanaldan yayın yapıyordu. Ancak artık Digitürk bünyesinden kaldırılmıştır. S Sport izlemek için ücretli üye olmanız ve giriş yapmanız gerekiyor.

Digitürk S Sport Anlaştı Mı

Digitürk S Sport anlaştı mı, geri dönecek mi gibi sorular merak ediliyor. S Sport kanalı eskiden Digitürk bünyesinde yer alıyordu. Ancak S Sport karar alarak 4 Eylül 2020 tarihinden itibaren Digitürk bünyesinden ayrılmıştır. Yeniden kanalın yayın akışına alınıp alınmayacağı ise bilinmiyor. Bu konuya ilişkin S Sport ve Digitürk tarafından yapılan bir resmi duyuru bulunmamaktadır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥