Sadakatsiz Dizisi İzleyici Yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sadakatsiz Dizisi Şikayet ve Sadakatsiz Dizi Eleştirileri neler işte detayları.

Sadakatsiz dizisi izleyici yorumları ile günden güne olumsuz yorumlar almaya başlayan bir dizidir. Dizinin konusu ve diziye katıla yeni oyuncular ile birlikte Sadakatsiz dizisinde sevilmeyen oyuncular da bulunuyor.

İzleyicilerin en çok sinirlendiği karakterler ise Derin ve Volkan karakterleri. Derin’in Volkan’a olan hastalıklı tutunma çabası ve Volkan’ın Asya’ya olan takıntısı dizinin başından itibaren hız kesmeden devam ediyor.

Sadakatsiz Dizi Özet

Sadakatsiz dizi özet geçilmesi gerekirse dizinin ana konusu evli ve mutlu olan Asya ile Volkan’ın hayatlarının bir aldatma ile değişmesinden hareketle oluşmaktadır. Volkan, Asya ile olan evliliği sürecinde Derin ile birlikte olarak Asya’yı aldatır.

Asya aldatıldığını öğrenerek bu durumu bir akşam yemeğinde Derin’in ailesinin yanında masaya dökerek intikam alır. Dizi tam da burada canlanmaktadır. Asya’nın Volkan’dan intikam alması üzerine oğulları Ali’nin velayetini almak üzere kurduğu oyun, ikinci sezonda ise Volkan’ın tekrar Asya’ya dönmek istemesi konu alınmaktadır.  

Sadakatsiz Dizi Puanlama

Sadakatsiz dizi puanlama hususlarında Beyaz Perde benzeri sanal platformlarda 5 üzerinden 4 ve 4.5 arasında puan almaktadır. Dizinin senaryosu ve ilk sezondan bu yana işlenen olay örgüsü nedeni ile oldukça sevildiği görülmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;


Sadakatsiz Dizi Eleştirileri

Sadakatsiz dizi eleştirileri yönünden en çok Volkan karakterinin hastalıklı ruh halleri yönünden eleştirilmektedir. Bir de yönetmenin izleyenlerle alıp veremediği bir şeyler olacak ki izleyenleri sürekli kızdırmaktan geri durmuyor.

Sadakatsiz dizisinin en çok eleştirildiği nokta ise aldatma ve evlilik dışı ilişki kavramlarının normalleştirilmesi hususundadır. Bu kavramların toplum içinde normal algılanmasına sebep olması nedeni ile izleyenler tarafından eleştirilmektedir.

Sadakatsiz Dizisi Şikayet

Sadakatsiz dizisi şikayet konusu olarak yılbaşı döneminde 2 hafta peşpeşe bölüm yayınlanmaması nedeni ile gündeme gelmiştir. Yılbaşı tatili olarak birçok dizinin sadece 1 hafta bölüm yayınlamamasının yanında Sadakatsiz dizisinin bölümleri 2 hafta peşpeşe yayınlanmamıştır.

İzleyicilerin bu konuda oldukça olumsuz tepkiler verdiği ve Sadakatsiz dizisi şikayet etiketleri ile forumlarda ve YouTube yorumlarında şikayette bulunduğu bilinmektedir. Hatta dizi izleyenleri tarafından RTÜK’e dahi şikayet edildi. Dizi bölümlerine 2 hafta aradan sonra aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

Sadakatsiz dizisini şikayet etmek isterseniz aşağıda yer alan iletişim yöntemlerini kullanarak RTÜK’e şikayet edebilirsiniz. Alo 178 Hattı üzerinden ya da 444 1 178 numaralı iletişim kanalı ile RTÜK yetkililerine ulaşabilir ve dizi hakkında şikayette bulunabilirsiniz.

Alo 178 Hattı üzerinden tüm kanallar ve diziler hakkında şikayet oluşturulabilmektedir.

11 Comments

 1. Final yapin.. Bu kadar sacmalaya gerek yoktu.. Kendisini seven adamla evlenmemesi sonrada volkandan hesapda intikam almasi tamamen saçma, git asya gittt.. Volkanin bu kadar ruhsuz abuk saplantisi. Eski eş yeni eş 😁😁😁😁 sürekli senorya ayni eski eş eski sevgili, yeni eş yeni sevgili, kim kime dum duma, tam bir sadakatsiz

 2. Bütün karakterler arızalı ve sevimsiz…bu kadar itici karakteri yazmak için,senaristin bir problemi olmalı.zaten epeydir izlemiyorum..oğlum dizisine bakıyorum.

 3. O derin denilen çocuğa çok üzülüyorum.Volkan denilen karakter bütün pisliklerin başı.Yazik kizcagiza. Bu tip erkekler toplumda çok fazla. İstiyorlar ki bütün kadınlar onların olsun.

 4. Sadakatsiz dizisinin iyice suyu çıktı abuk subuk oldu lütfen düzgün bir şekilde bitirsinler. Derin de Asya da baydı artık. Şimdi de Asya nın saçma sapan intikam oyunlarını izliyoruz kendisi de etik davranmadı bir doktor olarak hastasına pas verdi hele ki onun oyundan çıkmasına çok sevindim çok hantal bir oyuncu hiç yakışmamıştı

 5. Beril nerezoğlu on

  Derin volkan birbirlerini çok seviyorlar hiç bir zaman asla ayrılmasın istemiyorum onlar birbirlerinin hiç bir zaman bırakmasınlar ömür boyu mutlulu olsunlar volkan derini çok seviyor derinde volkan nı seviyor derin gebelik testi yapsın istiyorum yine güzel bir aile olsunlar volkan yeniden baba olsun istiyorum bende onları çok seviyorum sevişmeliri ömür boyu devam etsin istiyorum o kadar başka hiçbir şey istemiyorum sadece onlar mutlu olsun yeter bana

 6. Beril nerezoğlu on

  Derin volkan birbirlerini çok seviyorlar hiç bir zaman asla ayrılmasın istemiyorum onlar birbirlerinin hiç bir zaman bırakmasınlar ömür boyu mutlulu olsunlar istiyorum volkan derini çok seviyor derinde volkan nı seviyor derin gebelik testi yapsın istiyorum yine güzel bir aile olsunlar istiyorum volkan yeniden baba olsun istiyorum bende onları çok seviyorum onlar mutlu olsun yeter bana sevişmeliri devam etsin istiyorum o kadar başka hiçbir şey istemiyorum sadece onlar mutlu olsun o kadar

 7. Ali karakteri gerçekten çok itici, sinir ekrana yakışmayan bir tip nereden bulmuşlar o yaşta genç mi yok

 8. Bence ali karekteri çok kötü oynanmış. Ortalığı karıştırmaktan başka işi yok. Ali diziden çıkmalı. Rolünüde iyi yapamıyor. Senayosu ve senaristi değişmeli.

 9. Türk dizilerinde klasik bir senaryo. Surekli kötülerin başarılı olduğu iyilerin cabaladıgı bir senaryo görmekteyiz. Maalesef biraz kendimizi değiştirmeliyiz artık. Bu dizileri neden ülkecek bu kadar seviyoruz anlamış değilim

 10. Suyu çıkan bir dizi daha. Resmen yılan hikayesine döndü. Sadakatsiz diyince insan daha farklı bir içerik bekliyor. Ancak ne yazık ki bu dizinin kaderi de her Türk dizisinin kaderi gibi sarpasardı. Artık izlemiyoruz bile.