Salavatı Fatih Mucizesi Yaşayanlar – Okudum Kabul Oldu

Salavatı Fatih mucizesi yaşayanlar, çok güçlü bir dua olan Salavatı Fatih duası sayesinde hayallerine kavuştuklarını dile getirmektedir. Bu dua, dileklerin kabulü için okunan ve güçlü tesirleri olan bir duadır.

Salavatı Fatih Okuyanların Yorumları

Salavatı Fatih okuyanların yorumları, bu duanın tesirlerini daha iyi anlamayı sağlar. Her hayırlı dilek için okunabilecek bir dua olan Savalatı Fatih, dert ve sıkıntıdan korunmayı sağlar. Çözülmesi gereken problemlerin çözülmesi için okunan bu dua sayesinde pek çok kişi dileklerinin kabul olduğunu dile getirmektedir.

Salavatı Fatih duası tek başında dua hükmüne sahiptir. Bunun yanı sıra başka dualar ile birlikte okunarak, tesiri arttırılabilir. Bu dua okunarak her türlü dilek Allah’tan istenilebilir. İşleri kötü gidenler, ekonomik olarak zorda olanlar, gönül işleri yolunda olmayanlar ve evliliği iyi gitmeyen insanlar Salavatı Fatih duasını okuyarak, sıkıntılarından kurtulabilir.

 • “Gerçekten çok etkili bir dua. Sıkıntılarımdan kurtuldum.”
 • “Dertlerinizden kurtulmak istiyorsunuz kesinlikle bu duayı okuyun.”
 • “Allah hepimizin dertlerini üzerimizden alsın, bu duayı kesinlikle okuyun.”
 • “Beni büyük bir dertten kurtardı”

Salavatı Fatih Okuyup Duası Kabul Olanlar

Salavatı fatih mucizesi yaşayanlar

Salavatı Fatih okuyup duası kabul olanlar oldukça fazladır. Bu sebep dolayısıyla da duanın sıklıkla okunduğu bilinmektedir.

Salavatı Fatih duasını okuduktan sonra gönlünüzden geçenler için dua etmelisiniz. 3 ya da 7 gün boyunca okumaya devam edilen bu dua sayesinde hayalini kurduğunuz dilekler çok daha hızlı şekilde gerçek olur. Salavatı Fatih duası, Hz. Muhammed için okunan özel bir salavattır. Bu gibi sebepler, bu duanın çok önemli olmasını sağlar.

1000 Ya Latif 100 Salavatı Fatih Okuyanlar Estanbul

1000 Ya Latif 100 salavatı fatih okuyanlar estanbul şehri gibi pek çok farklı bölgede yaşayan insanlar olarak düşünülebilir. İnsanlar bu sayede dileklerinin daha hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Uzun yıllardır insanlar çeşitli konularda diledikleri işlerin gerçekleşmesi için bu duaları okumaktadır. Bir mucize olarak adlandırılan bu dua, pek çok fazilet sahiptir ve okunması insana büyük bir sevap kazandırır.


Daha fazla ilgili içerik;


Salavatı Fatih Duası Başka Dualar ile Birlikte Okunabilir mi?

Salavatı Fatih duası şifa, bereket ve başarı duaları ile birlikte okunabilir. Bu sayede duaların tesiri artacak ve dilekleriniz daha hızlı şekilde gerçekleşecektir.

Salavatı Fatih Duası Hangi Vakit Okunur?

Salavatı Fatih duasını okumak için herhangi bir vakti beklemeye gerek yoktur. Bu dua günün her vaktinde, fırsat bulunduğuna okunabilir.

Salavatı fatih günde kaç defa okunmalı?

Salavatı Fatih’i günde kaç defa okumak gerektiği konusunda kesin bir sayı yoktur. Bazı alimler, günde 10 defa okumanın yeterli olduğunu söylerken, bazıları ise 100 defa okumanın daha faziletli olduğunu söylemektedir.

Salavatı Fatih, Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) çok özel bir salavattır. Bu salavatı okumanın pek çok faydası olduğuna inanılır. Örneğin, Salavatı Fatih okumanın, kişinin günahlarının affına, Allah’ın rızasına ve dünya ve ahiret saadetine vesile olduğu söylenir.

Salavatı Fatih’i günde ne kadar sıklıkta okumak gerektiği konusunda kişisel bir tercih söz konusudur. Ancak, bu salavatın faziletli olduğuna inanan kişiler, genellikle günde en az 10 defa okumayı tercih etmektedir.

İşte Salavatı Fatih’in Arapça ve Türkçe okunuşu:

Arapça:

اَللَّهُمَّ صَلِّ وَسَلِّمْ وَبَارِكْ عَلَى سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ فِي الْأَوَّلِينَ وَالْآخِرِينَ وَفِي الْمَلَإِ الْأَعْلَى إِلَى يَوْمِ الدِّينِ.

Türkçe:

Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e, ilklerin ve sonların, arşın en yücelerinde ve kıyamet gününe kadar olan vakitte salatu selam ve bereketlerini ihsan eyle.

Salavatı Fatih’i okumanın bazı tavsiyeleri şunlardır:

 • Salavatı Fatih’i temiz bir kalp ve niyetle okumaya özen gösterin.
 • Salavatı Fatih’i mümkünse abdestli olarak okuyun.
 • Salavatı Fatih’i günde en az 10 defa okumaya çalışın.
 • Salavatı Fatih’i okumaya devam edin ve bu salavatın faziletlerine nail olmayı umudunuzu kaybetmeyin.

Salavatı Fatih hayızlı iken okunur mu?

Hanefî, Şâfiî ve Hanbelî mezhepleri ile Mâlikî mezhebindeki ağırlıklı görüşe göre, âdet, lohusalık veya cünüp hâlindeki kimselerin Mushaf’a dokunmaları caiz değildir. Bu nedenle, bu mezheplere göre hayızlı veya lohusa olan kadınlar, Mushaf’a dokunmadan, sadece kalpten veya dilden Salavatı Fatih okuyabilirler.

Ancak, Mâlikî mezhebinin bazı âlimlerine göre, hayızlı veya lohusa olan kadınlar, Mushaf’a dokunmadan, sadece dua niyeti ile Salavatı Fatih okuyabilirler. Bu görüşe göre, hayızlı veya lohusa olan kadınlar, Mushaf’a dokunmadan, sadece dua niyeti ile Salavatı Fatih okuyabilirler.

Kişisel tercihinize göre, bu iki görüşten birini benimseyebilirsiniz.

Salavatı Fatih Fazileti ve sırları nedir?

Salavatı Fatih, Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) çok özel bir salavattır. Bu salavatı okumanın pek çok faydası olduğuna inanılır. Örneğin, Salavatı Fatih okumanın, kişinin günahlarının affına, Allah’ın rızasına ve dünya ve ahiret saadetine vesile olduğu söylenir.

Salavatı Fatih’in faziletleri ve sırları arasında şunlar yer alır:

 • Kişinin günahlarının affına vesile olur.
 • Allah’ın rızasını kazanır.
 • Dünya ve ahiret saadetine kavuşur.
 • Kalp gözünün açılmasına vesile olur.
 • İlim ve hikmet sahibi olur.
 • Kalbi nurla dolar.
 • Düşmanlarına galip gelir.
 • Her türlü sıkıntı ve dertten kurtulur.
 • Mutlu ve huzurlu bir hayat sürer.

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr