Şarjlı Matkap Fiyatları 2023 – Şarjlı Matkap Seti

En iyi şarjlı matkap hangisi ve şarjlı matkap seti fiyatlarını sizlere aktarıyoruz. Koçtaş matkap kampanyası hakkında gelin daha detaylı inceleyelim.

Şarjlı matkap fiyatları 2023 yılında değişti. Einhell, Assur, Stanley, Bauer, Graizer, Dewalt, Bosch, Maxstar, KL Eco, Makita, Maktec gibi markaların şarjlı matkap fiyatları birbirinden farklı yansıyor. Bu noktada 2023 yılında sunulan en güncel şarjlı matkap fiyatları kısaca şöyledir;

MağazaÜrün adıFiyatlar
TrendyolMager Germany Thechnology 58 Watt 8 Ah700 TL
HepsiburadaBosch GSB 12V-30 Akülü Darbeli Delme Vidalama1.300 TL
KoçtaşKL PRO ŞARJLI DARBELİ VİDALAMA MATKAP18V1.200 TL
PTT AvmEisenn Germany Technology480 TL
n11Assur 3’lü set darbeli şarjlı matkap şarjlı taşlama3.400 TL

Çeşitli online ya da fiziki satış noktalarında sunulan en güncel şarjlı matkap fiyatları tabloda yer verdiğimiz gibi yansıyor. Tablodan da anlaşılacağı üzere fiyatlar cihazın marka, model ve satış adresine göre değişkenlik gösteriyor.

Şarjlı Matkap Seti Fiyatları

Şarjlı matkap seti fiyatları olarak sürekli değişiyor. Son yıllarda matkap fiyatlarına gelen zamlardan sonra insanlar şarjlı matkap fiyatlarını merakla araştırmaya devam ediyor. Şu an da en uygun şarjlı matkap seti fiyatları 250 TL’den başlıyor. Ancak fiyatlar markaya, modele göre değişiyor.

Bunun yanı sıra matkabın satış noktalarına göre de değiştiğini söylemek mümkündür. Elektrikli, otomatik ve ebatları büyük olan matkapların fiyatları standart olanlara nazaran daha yüksek yansıyor. En güncel haliyle matkap fiyatlarına yukarıda yer verdiğimiz tablodan ulaşabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Şarjlı Matkap Fiyatları 2023

Şarjlı matkap fiyatları

Şarjlı matkap fiyatları 2023 yılında artışa geçti. Bosch Easylmpact şarjlı matkap fiyatı 1350 TL iken, Maxstar Turbo şarjlı matkap fiyatı 250 TL’dir. Diğer markalarda da sunulan matkap fiyatları oldukça değişkenlik gösteriyor. Hem bütçenize hem de ihtiyacınıza cevap veren modeller arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Çeşitli online satış noktalarında benzersiz kampanya dönemleri olabiliyor. Bu dönemleri takip ederek daha uygun fiyatlı matkap alternatiflerine erişim sağlamanız da mümkün olacaktır.

En İyi Marka Şarjlı Matkap Hangisi?

En iyi marka şarjlı matkap seçenekleri oldukça fazladır. Ancak sektörde en iyiler arasında yer alıp en çok tercih edilen şarjlı matkap model ve markaları şöyle yansıyor; Dewalt DCD996P2-QW matkap, Makita DHP453SFE3 şarjlı matkap, Bosch GSB 180-LI ve Black Decker BDCDD12BAFC şarjlı matkap modelleridir.

En İyi Şarjlı Matkap Kaç Volt Olmalı?

Şarjlı matkap satın almayı düşünüyorsanız en az 10.8 volt gücündeki cihazlar tercih etmeniz tavsiye ediliyor. Eğer sadece vida sıkmaya da delme ve benzeri basit işlemler için şarjlı matkap arıyorsanız minimum 10.8 ve 12 volt gücündeki cihazlar işinizi fazlasıyla görecektir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr