Şeffaf Telefon Kılıfı Nasıl Temizlenir

Şeffaf telefon kılıfı nasıl temizlenir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Asperox ile telefon kılıfı temizleme işte detaylar.

Elimizden düşüremediğimiz, hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştıran telefonlarımızın koruması için kullandığımız kılıfları temizlemek sadece görüntü olarak değil, sağlımız içinde önemlidir. Şeffaf kılıf tercih ederken bunları göze alarak almanızda fayda var. Sürekli temiz tutulması ve bulunduğu ortamlarda dikkat edilmesi gerekiyor. Sigara içilen bir ortamda bulunan şeffaf kılıfın sararması daha çabuk ve kolay olmaktadır. Güneş ışığına maruz kalması bile sararmasına sebebiyet verir. Kılıflarımızın temizliği için evde bulunana doğal malzemeler kullanmak mümkün. Peki bunlar hangi malzemelerdir gelin beraber inceleyelim. Bu yöntemlerin bazıları kılıfınıza zarar verebilir bizden uyarması.

  • Sabunlu su ile kılıfı temizlemeniz mümkün.
  • Ama daha temiz ve lekelerin kaybolmasını istiyorsak yeni bir önerim var. Karbonat, limon, sirke, diş macunu ve kabartma tozu kullanarak doğal bir temizlik sağlayabilirsiniz.
  • Macun kıvamında olacak şekilde az miktarda karbonat ve suyu karıştırın. Fırça veya pamuk yardımıyla kılıfı temizlemeye başlayalım.
  • Sirkeyi uygun bir kaba alın ve kabın içine kılıfı koyarak bir gece bekletin. Kılıfınızın tertemiz olduğunu göreceksiniz.
  • Limonu ikiye bölüp bir yarısıyla kılıfı ovarak lekeleri ve sararmaları çıkartabilirsiniz.
  • Diş macununu fırça yardımıyla kılıfı fırçaladıktan sonra kılıfınızın temizlendiğini göreceksiniz.

Bu yöntemleri uyguladığınız zaman telefon kılıfınızın tertemiz olduğunu göreceksiniz. Hadi kolay gelsin.

Asperox İle Telefon Kılıfı Temizleme

Asperox ile telefon kılıfı temizleme, mutfakta ve evin diğer bölümlerinden sıkça kullanılan ve kesin sonuç veren Asperox temizlik malzemesini bir de telefon kılıfları için kullanalım dedik. Mutfakta bir o kadar başarı sergileyen Asperox maalesef telefon kılıflarında o kadar başarılı değil. Güçlü bir kimyasal madde olduğu için telefon kılıfınıza zarar verme olasılığı da çok yüksektir. Denememenizi öneriyorum.

Sararan Şeffaf Silikon Kılıf Nasıl Temizlenir
Sararan Şeffaf Silikon Kılıf Nasıl Temizlenir

Sararan Şeffaf Silikon Kılıf Nasıl Temizlenir

Sararan şeffaf silikon kılıf nasıl temizlenir, sararan şeffaf silikon kılıfın ilk günkü hale getirmek pek de mümkün değil. Deneyeceğiniz formüller hiçbir işe yaramayacağını üzülerek söylüyorum. Hem telefon kılıfınızın zarar vererek çizikler hem de aşınma izleri yaratabilir. Sararan kılıfları atarak yenisini almalısınız.

Şifresi Unutulan Telefon Nasıl Açılır

Telefondan Google Hesabı Nasıl Silinir?

Telefonumda Virüs Olduğunu Nasıl Anlarım

İzmir Temizlik İş İlanları

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu