Soap cover sabun kullananlar kullanım sonuçlarını yorum olarak aktarıyor. Soap cover sabun beyaz saç ya da sakalları önlemek için tercih ediliyor. Düzenli kullanım neticesinde beyazlaşan saçları ya da sakalları daha koyu hale getirerek besliyor. Bu noktada saçlarının ya da sakallarının beyazlamasından şikayetçi olup Soap cover sabunu keşfedip kullananların yorumları kısaca şu şekildedir;

 • Yaşım çok genç olmasına rağmen saçlarımda birkaç tel beyaz görmeye başladım. Hemen bunu önlemek için araştırma yapınca karşına Soap cover sabun ürünü çıktı. Sabunu satın alalı daha 1 ay oldu düzenli olarak kullanıyorum. Henüz bir netice alamadım.
 • Soap cover sabun beyazlar için birebir etki gösteriyor. Ben ürünü neredeyse 7 aydır aktif kullanmaya devam ediyorum. Gerçekten de beyazlarımın koyu hale gelmesine yardımcı oluyor. Özellikle sakallarımdaki renk değişimini direk fark ediyorum.
 • Hayatımda gördüğüm en mucizevi ürün. Hem doğal hem de istediğim sonucu veriyor. Beyazlardan bıkan herkes kullanmalı.
 • Daha yeni aldım. Hiç kullanmadan yorumlara bakmak istedim. Herkes gayet de sonuç aldığını söylüyor. İnşallah bende istediğim sonucu alabilirim.
 • Kesinlikle para tuzağı ben hiçbir etkisini görmedim. Üç yıkamada kapanır diye reklam yapıyorlar ama yalan, asla almayın. Paranız boşa gidecektir.

Soap Cover sabun hakkında yapılan bazı yorumlar yukarıda sıraladığımız şekildedir. Genle kullanan kişilerin yorumları olumsuz yansıyor. Beyazları kapatmadığı ve tamamen para tuzağı olduğu kullanıcılar tarafından aktarılıyor.

Soap Cover Sabun Beyaz Saç Kullananlar

Soap cover sabun beyaz saç kullananlar genelde forum ve sözlük sitelerinde yorumlarını aktarıyor. Kullanıcıların geneli üründen memnun kalmayarak hiçbir sonuç almadıklarını ifade ediyorlar. Özellikle de şikayetvar forum sitesinde Soap Cover sabun hakkında yapılan tüm yorumların olumsuz olması dikkat çekiyor. Bu forum sitesinde ilgili sabun hakkında kullanıcıların yaptığı bazı yorumlar şu şekilde yansıyor;

 • Paramı çöpe atsaydım daha iyiydi. Bomboş ve işe yaramayan bir ürün. Kesinlikle almayın.
 • Ürünü alıp dedikleri gibi kullandım ve hiçbir faydasını görmedim. Müşteri hizmetlerini arayıp söyledim 5 dakika değil 15 dakika beklet dediler onu da yaptım ama boş bir ürün.
 • 120 TL artı bir de kargo parası vererek aldım çok pişman oldum. Kaç defadır kullanıyorum. Söz de 3 kere kullanınca beyazları kapatacaktı. Ama hiçbir işe yaradığı yok, almayın.
 • Eksik ürün gönderdiler ve fazla ödeme aldılar. Ürün zaten tam bir fiyasko.
 • Reklamları görünce baya heveslenerek inandım. Ta ki ürünü alıp kullanana kadar… Boş arkadaşlar paranızı boşuna vermeyin bu dolandırıcılara.

Soap Cover sabunun reklamlarda vaat edilen hiçbir sonucu vermediği kullanıcı yorumlarında sıkça ibraz ediliyor. Daha evvel satın alıp kullanan hiçbir kullanıcı tavsiye etmiyor. Özellikle yorum detaylarını analiz edince bunu görmek mümkündür.

Soap Cover Sabun Saç Rengi

Soap cover sabun saç rengi değiştirme özelliği ile dikkat çekiyor. Saçlarında ya da sakallarında beyazlar olan kişiler için üretilen bitkisel bir sabun olarak satışa sunuluyor. Ürün reklamlarında beyazların rengini daha koyu hale getirdiği ifade ediliyor. 3 yıkamadan sonra uygulama alanındaki beyazların koyu renk alacağı ifade ediliyor. Nitekim ürünü kullanan pek çok kullanıcı sonuçların istedikleri gibi olmadığını ifade ediyor.

Soap Cover Sabun Şikayet

Soap cover sabun şikayet var sitesinde en sık yorum yapılan ürün olarak dikkat çekiyor. Soap cover sabun ürününe ait reklamlarda saç ve sakallardaki beyazları yok ettiği yansıtılıyor. Nitekim ürünü satın alan kullanıcılar ise sonuç almadıklarına dair şikayetlerini çeşitli forum sitelerinde aktarıyor. Özellikle de Şikayet Var sitesindeki kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman ürün hakkında hiçbir olumsu yorum olmadığı görülüyor. Pek çok kullanıcı para tuzağı olduğuna ilişkin yorumlar paylaşarak şikayet ediyor.

Soap Cover Forum

Soap cover forum

Soap cover forum sitelerinde kullanıcı yorumları ise sıkça eleştiriliyor. Tamamen bitkisel olarak hazırlanan ve saç-sakal beyazlarını yok ettiği söylenen bu sabunu kullanan sayısız kişi bulunuyor. Sabunu kullanan kişiler verim alamadıklarını forum sitelerinde yaptıkları yorumlar ile aktarıyorlar. Şikayet forumlarında ürün hakkında yapılan bazı yorumlar şu şekilde yansıyor;

 • Ürün tam bir para tuzağı. Boşu boşuna para verdik.
 • Fazla para alıp eksik ürün yolladılar. Zaten ürünün de bir işe yaradığı yok. Kimse almayın boşuna.
 • Boşu boşuna para verdiğim bir ürünün daha sonuna geldik. Ama tabi ki de hiçbir sonuç alamadık.
 • Parasını çöpe atmak isteyenler bu ürünü alabilirler. Reklamlarla hiçbir alakası olmadığını alan herkes görüyor. Almayın arkadaşlar almayın. Boş işler.

Forum sitelerinde yapılan birtakım yorumlar bu şekilde yansıyor. Üründen memnun kalan hiçbir kullanıcı olmadığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Soap Cover Sabun Saça Faydaları

Soap Cover sabun saça faydaları yapılan reklamlarda sıkça vurgulanıyor. En yalın tanımıyla saç ve sakal beyazlarını yok eden bitkisel ürün olarak yansıtılıyor. Marka yaptığı reklamlarında ürüne dair faydalarını şu şekilde aktarıyor;

 • Özel ve tamamen doğal bir formülasyona sahiptir.
 • Saç ve sakallardaki beyazlardan kurtulmanızı sağlar.
 • İçeriğinde yer alan bitkiler ve antioksidanlar sayesinde saç-sakal pigmentlerinin onarılmasını sağlar.
 • Saç ve sakalların çok daha canlı ve güçlü bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Ürünün faydaları yukarıda sıraladığımız şekilde yansıyor. Nitekim ürünü kullanan kişilerin yaptığı yorumlarda ise hiçbir faydasının olmadığı aktarılıyor.

Soap Cover Fiyat 2023

Soap cover fiyat 2023 yılında değişti. Saç ve sakallardaki beyazları giderdiği söylenen Soap cover sabun online alışveriş sitelerinde yoğun bir şekilde satışa sunuluyor. Her sitede sunulan fiyatı ise farklılık gösteriyor. Popüler sitelerdeki satış fiyatları 2023 yılında kısaca şu şekilde yansıyor;

 • Çiçek Sepeti fiyatı: 119 TL+ kargo
 • Trendyol fiyatı: 130 TL+ kargo

Fiyatlarda ufak farklılıklar görülse de genel olarak ürünün piyasa fiyatı 119 TL olarak yansıyor. Farklı sitelerden satın almanız halinde kargo dahil ya da kargo hariç olacak şekilde ufak fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz.

Soap Cover Gerçek Mi?

Soap Cover gerçek mi, faydası var mı gibi soruların yanıtlarını kullanıcı yorumlarına bakarak alabilirsiniz. Soap Cover saç ve sakal koyulaştırıcı sabun olarak satışa sunuluyor. Ancak sabunu daha evvel kullanan kullanıcıların pek çoğu hiçbir etkisinin olmadığını ifade ediyor. Forum ve sözlük sitelerinde yer alan kullanıcı yorumlarının neredeyse tamamı ürünü tavsiye etmeyecek niteliktedir. Kullanıp memnun kalan kullanıcı yorumuna hiçbir yerde denk gelmeniz mümkün değildir.

Soap Cover kaç günde bir kullanılır?

Soap Cover sabun 1 adeti 1 aylık kullanım içindir. 2 Günde bir normal şekilde yıkamada kullanmanız yeterli olacaktır.

Beyaz Saça hangi sabun iyi gelir?

Beyaz saçlarınızı kuaförde boyatmadan eski haline nasıl çevireceğiniz artık çok basit. Soap Cover sabun kullanarak beyaz saçlarınızı eski rengine kavuşturabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Sivex Nasıl Kullanılır (Sivex Ne İşe Yarar)

Ylang Ylang Yağı Ne İşe Yarar

/ 5.

Share.

Comments are closed.