Spotify İndirilenler Nerede

Spotify indirilenler nerede hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Spotify indirilenler nerede iphone ve Spotify indirilenleri silme işte detaylar.

Müzik veri akışını sağlayan sistemlerden birisi Spotify platformudur. Spotify dünyaca ünlü müziklerin, sanatçıların albümlerini kesintisiz bir şekilde izlemenize olanak sağlamaktadır. Okula veya işe giderken kesintisiz reklam olmadan müzik dinleme keyfini Spotify ile yaşayın. Spotify kullanmanız için belirli ücret ödemeniz gerekir. Spotify platformunda sevdiğiniz müzikleri indirerek internet olmadan da kolayca dinleme imkanınız vardır. Birçok kullanıcı tarafından Spotify platformunda indirilen müzikler bulunamamaktadır. Sizler için indirdiğiniz müzikleri nereden bulacağınızı derledik. Hadi bakalım.

Spotify Ne Kadar İnternet Yer

Spotify İndirilenler Nerede İphone

Tüm dünyada sevilerek kullanılan Spotify ülkemizde de oldukça ilgi ile karşılanmıştır. Müzik dinleme servisi olan Spotify tüm işletim sistemlerine uyumludur. Spotify sayesinde sevdiğiniz müzikleri indirebilir ve çevrimdışı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Spotify üzerinden indirme işlemini ve indirdiğiniz müzikleri nereden bulacağınızı bilmiyorsanız şu adımları takip ediniz.

 • Spotify hesabınıza giriş yapınız. Spotify Premium üyesi değilseniz indirme işlemi yapamazsınız.
 • Spotify hesabına girdikten sonra alt kısımda yer alan Your Library seçeneğine tıklayınız.
 • Seçeneğe tıkladıktan sonra Playlists seçeneğine tıklayınız.
 • Bu kısımda Albümler seçeneğini de seçebilirsiniz dilerseniz Şarkılar seçeneğini de seçebilirsiniz.
 • Çalma listelerini seçtikten sonra indirmek istediğin şarkıları içeren bir çalma listesi oluştur.
 • İndir seçeneğini aktif ettikten sonra istediğiniz şarkıları veya çalma listelerini indirebilirsiniz.

İndirme işlemini tamamladıktan sonra Your Library kısmında indirdiğiniz müzikleri görebilirsiniz. Spotify indirilen müzikleri sadece kendi uygulamasının anlayacağı şekilde şifrelemektedir. Spotify üzerinden indirdiğiniz müzikleri cihazınızda göremezsiniz.

Spotify İndirilen Şarkılar Nerede Android

Spotify platformu üzerinden dünya üzerinde en popüler şarkılara ulaşabilirsiniz. İnternetinizin olmadığı yerlerde bile müzik dinleme şansınız vardır. Spotify platformunda herhangi bir kısıtlama olmadan müzik dinlemek için üye olmanız gerekir. Spotify üzerinden müzik indirmek oldukça basittir. Birçok kullanıcı tarafından indirilen müziklerin nerede olduğu ise merak edilmektedir.

Android işletim sistemlerine sahip telefonlarınızda Spotify üzerinden indirdiğiniz müzikler sadece uygulama üzerinden dinleyebilirsiniz. Spotify üzerinden indirmiş olduğunuz müzikleri cihazınızda bulamazsınız. Sadece uygulama üzerinden çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz.

Spotify İndirilenleri Silme

Spotify üzerinden indirdiğiniz şarkıları çevrimdışı çalabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan da indirilen müzikleri dinleme imkanınız vardır. Spotify indirdiğiniz şarkılar yer kaplamaktadır. Birçok kullanıcı bu durumdan rahatsız olmaktadır. Cihazınızda bol alana ihtiyacınız varsa ve indirdiğiniz müzikleri silmek istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

 • İlk olarak Spotify uygulamasına giriş yapın.
 • Daha sonra alt kısımda yer alan Kütüphane seçeneğine tıklayınız.
 • İndirilmiş olan müzikler ve albümler yeşil bir ok ile gösterilmektedir.
 • Depolamadan kaldırmak istediğiniz albümleri ve şarkıyı seçin.
 • Kaldır seçeneğine tıklayarak indirdiğiniz müzikleri silebilirsiniz.
Spotify İndirilenler Siliniyor

Spotify İndirilenler Siliniyor

Spotify Premium üyeleri istedikleri müzikleri kolayca indirebilir ve internetin olmadığı yerlerde kolayca müziklerini dinleyebilirler. Son zamanlarda Spotify üyelerinin karşılaştığı problemlerden birisi indirdikleri müziklerin silinmesi olmuştur. Sizler için bu problemi araştırdık. İndirdiğiniz müziklerin silinmesine sebep olan olaylar şu şekildedir,

 • Spotify hesabınıza 4 cihazdan fazlasına izin vermez. İndirme yapılan cihaz sayısı sınırı aştıysa indirilen müzikler silinmektedir. Spotify hesabınıza giriş yaptığınız cihaz sayısı arttıkça problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Spotify uygulamasını kaldırıp tekrardan indirdiğiniz de dosyalarınız silinmiş olabilir.
 • Spotify hesabınıza 30 günden fazla girmezseniz bu problemle karşı karşıya kalabilirsiniz.
 • Spotify hesabınıza farklı yerlerden giriş yapılıyorsa dosyalarınız silinmesindeki en önemli etmenlerden birisi olmaktadır.

Spotify Kaç GB Yer Kaplar Pc

Spotify uygulamasını istediğiniz cihaz üzerinden kullanabilirsiniz. Spotify uygulamasını bilgisyarlarınızda telefonlarınızda istediğiniz tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Spotify üyelerinden gelen problemlerden birisi uygulamanın bilgisayarda kaç yer kapladığıdır. Uygulamanın önbelleğini temizlemek ve gereksiz play listlerini temizlemeniz sorunu ortadan kaldıracaktır. Spotify uygulaması bilgisayarda ne kadar yer kapladığını merak ediyorsanız sizler için derledik.

 • Spotify bilgisayarlarda müzik kalitesine göre 2 GB kullanabilmektedir. Bu sayı bazı kullanıcılarda daha fazla olabilir. Bunun için önbelleği temizlemenizde fayda vardır.

Spotify Üyelik İptali

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Spotify Sesli Kitap Özelliğini Test Ediyor!

Spotify Şarkı Sözleri Nasıl Paylaşılır

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu