Spotify aile paketleri ve katılma 2023, Spotify aile planı yönet ve Spotify aile paketi ne kadar güncel bilgileri sizler için düzenledik. Spotify aile daveti bedava nasıl yapılacağı hakkında bilgilendiriyoruz.

Spotify aile paketleri ve katılma 2023, günlük hayatımızda sürekli olarak müzik dinleme ihtiyacı duyarız. Müzik dinlerken kesintisiz ve sürekli müziğin keyfini çıkartmak herkesin hayalidir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte müzik dinlemek için bazı platformlar geliştirilmiştir. Bu platformlar arasında yer alan ve en çok tercih edilenlerden birisi Spotify olmaktadır. Spotify platformunda müzikleri kesintisiz dinlemek için Premium üyesi olmanız gerekir. Premium üyesi olmak için ücret ödemeniz ve Premium paketler arasında birçok seçenekten birisini tercih etmeniz gerekir. Premium paketler arasında yer alan aile paketi hakkında merak ettiklerinizi sizler için derledik.

Spotify Paketleri

Spotify ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan müzik dinleme platformları arasında yer almaktadır. İstediğiniz şarkıya ve albüme ulaşabildiğiniz Spotify platformunu kesintisiz ve reklamsız bir şekilde kullanmak istiyorsanız Premium üyesi olmanız gerekir. Spotify paketleri ve fiyatlarını merak ediyorsanız yazımızda sizler için derledik.

Spotify PaketleriFiyatları
Bireysel Paket (Reklamsız müzik, çevrimdışı dinleme seçeneği vardır.)17.99 TL
Duo (Aynı yerde yaşayan 2 kişinin kullanabileceği bir pakettir.)23.99 TL
Aile (Aynı yerde yaşayan 6 kişinin kullanabileceği Premium pakettir.)29.99 TL
Öğrenci (Üniversite öğrencileri için kampanyalı bir pakettir.)8.99 TL

Spotify Aile Hesabı Nasıl Kullanılır

Spotify platformunu kullanmak isteyen birçok kişi paketleri incelemektedir. Spotify Premium özelliğine sahip olmak için paket tercihinde bulunmanız gerekir. Spotify platformunda aile hesabını kullanarak evinizde sınırsız müziğin keyfini yaşayabilirsiniz. Spotify aile hesabı nasıl kullanılır hadi gelin bir bakalım.

Spotify aile hesabı birlikte yaşayan 6 aile üyesinin yaralandığı indirimli bir paket olmaktadır. Bu hesapta herkesin kendine ait bir hesabı bulunur ve herkesin ayrı ayrı parolası olmaktadır. Tamamen ayrı hesaplar ile birlikte kesintisiz müzik keyfiniz çıkartarak indirimli paketin keyfini çıkartırsınız.

Spotify aile hesabını kullanmanız için yapmanız gereken işlemler;

 • İlk olarak mevcut hesabınızla ya da üye olarak hesap açmanız gerekir.
 • Hesabınızı açtıktan sonra Aile paketinin satın alınması ve ödemesinin gerçekleşmesi gerekir.
 • Ardından aile üyelerinizi Premium’a davet etmeniz ve aile üyelerinin bu daveti kabul etmesi gerekir.
 • Aileler daveti kabul ettikten sonra adreslerini doğrulamaları gerekir. Adresler doğrulandıktan sonra Spotify kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
Spotify Aile Üyelerini Görme

Spotify Aile Üyelerini Görme

Spotify platformu uzun zamandan beri ülkemizde faaliyet gösteren müzik dinleme servislerinden biris olarak karşımıza çıkar. Spotify platformu diğer platformlara göre daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise indirimli ve çeşitli paketlerinin olmasıdır. Spotify aile paketini kullanıyorsanız herkesin ayrı bir hesabı oluşur. Herkese ait müzik dinleme listesi ve parolaları kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Spotify aile hesabında bulanan üyeleri görmek istiyorsanız yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

 • İlk olarak Spotify hesabınızı açın.
 • Hesabınızı açtıktan sonra Hesap sayfasına giderek aile hesaplarını yönet kısmına geliniz.
 • Bu kısımda yer alan üye ekleme ve üye kaldırma seçeneklerinden aile üyelerini görebilirsiniz.
 • Bu kısımdan istediğiniz aile üyesinin hesabını kaldırabilirsiniz.

Spotify Aile Hesabına Katılamıyorum

Ülkemizdeki birçok kişi Spotify aile hesabını kullanmaktadır. Spotify aile hesabını kullanarak indirimli paketlerden yararlanabilirsiniz.  Spotify aile hesabına katılmak isteyen ve davet almasına rağmen hala katılamayan birçok kişi vardır. Spotify aile hesabına katılamıyorsanız birkaç nedeni olabilir.

 • Aile hesabını kullanmak için adresinizi doğrulamanız gerekir. Aynı çatı altında yaşayan kişiler bu paketten faydalanabilirler.
 • Bir sene içerisinde bir kez başkasının planına dahil olduysanız başka bir plana katılamazsınız. Katılmanız için bir senenin geçmesi gerekir.

Spotify Aile Üyesi Ekleme

Aile hesabınızı kolayca açabilir ve üyeleri davet edebilirsiniz. Spotify aile üyelerini davet etmeniz için yapmanız gereken adımları sizler için ele aldık.

 • İlk olarak hesabınıza giriş yapmanız gerekir.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap sayfasına gitmeniz gerekecektir.
 • Hesap sayfasında yer alan Aile hesaplarını yönet kısmına tıklayarak üye ekleme seçeneğine tıklayınız.
 • Üye ekleme seçeneğine tıkladıktan sonra aile üyesine davet linkini gönderebilirsiniz.

Spotify Aile Davet Linki

Müzik dinlemek birçok kişi için oldukça önemlidir. Sizin hayatınızda da müziğin yeri oldukça önemli ise müzik dinleme servislerinden herhangi birini kullanabilirsiniz. En çok tercih edilen müzik dinleme araçlarından biri olan Spotify aile planınızı seçerek uygun fiyata müzik dinleme keyfini yaşayabilirsiniz. Spotify aile hesabında davet linki göndermek için plan yöneticinin aile sayfasına giderek üyelere davet linki gönderebilmektedir.

 • Üye eklemek veya eklemek için plan yönetici hesabınıza giriş yapın ve ardından aile hesaplarını yönet sayfasına giderek aile üyelerine davet göndermeniz gerekmektedir.

Spotify Aile Planına Katılma

Spotify aile planına katılmak için bazı adımları tamamlamanız gerekir. Spotify aile planına yılda sadece bir kere katılma şansınız vardır. Plan yönetici tarafından gönderilen davet linkine ise diğer üyeler kabul etmeli ve daha sonra yapmaları gereken adımlar ise şu şekildedir;

 • Davet edilen üyeler hesaplarına giriş yapmalı ya da hesapları yok ise oturum açmaları gerekir.
 • Davet linkini açtıktan sonra adreslerini onaylamaları gerekmektedir. Adreslerini onayladıktan sonra aile paketini kullanabilirler.

Spotify aile için premium nedir?

Spotify aile premium paketi aile bireylerinden en fazla 6 kişinin aynı hesabı farklı kullanıcı ve şifrelerle kullanması demektir.

Spotify öğrenci lise oluyor mu?

Spotify’de öğrenci indirimi bulunmamaktadır. Daha çok aile paketleri tercih edilmektedir.

Spotify Blend Nasıl Yapılır

Spotify Önbellek Silince Ne Olur

Spotify Ne Kadar İnternet Yer