Spotfiy premium ne kadar bu uygulamayı kullanmak isteyenler tarafından merak edilmektedir. Telefonlarda kullanılan Spotify uygulaması müzik dinlemeyi seven kullanıcılar için vazgeçilmez bir hal almıştır.

Spotify Nedir, Nasıl Kullanılır?

Müzik dinlemek isteyenler Spotify uygulamasını rahatça kullanırken, uygulamanın kendine ait özellikleri, müzik dinlerken büyük bir konfor yaşatmaktadır. En yeni şarkıları paylaşan ve kullanıcılara sunan bu uygulama Spotfiy nedir, nasıl kullanılır sorusuna yanıt olarak verilebilir.

 Özellikle telefonlar için pek çok uygulama mevcuttur. Herkes en güzel şarkılara kolayca ulaşmak ister. Spotfiy tüm şarkıları içeren bir uygulamadır. İnsanlar telefonlarına Spotify uygulamasını yükleyerek istedikleri şarkıyı kolayca dinleyebilirler.

Özellikle son zamanlarda çıkan şarkılara kolayca ulaşılabilir. Ayrıca kullanıcılara, herkesin favori şarkılarından oluşan bir çalma listesi oluşturmasına izin veren özel bir çalma listesi seçeneği sunar. Kullanıcılar istedikleri şarkıyı listeye ekleyebilir ve özel bir çalma listesi oluşturarak kolayca dinleyebilirler.

Spotify Ücretli mi?

Spotify Nedir, Nasıl Kullanılır

Pek çok kişinin ilgisini çeken Spotify uygulamasının ücretli olup olmadığı merak edilmektedir. Telefonlardaki birçok uygulamanın belli bir ücreti vardır. Ücretli uygulamalar arasında Spotify uygulaması da yer alır. Buna karşılık kişiler telefonlarına indirdikleri üye olarak  uygulamanın tüm özelliklerinden faydalanabiliyor. Spotify tarafından belirlenen fiyatlar gerçek kişiler için ücretlendirilir. Kullanıcılar belirli bir ödeme yaparak programın ayrıcalıklarından yararlanabilirler.

Ağustos 2022’de yürürlüğe giren yeni fiyatlar ile bireysel, öğrenci ve aile paketlerinin fiyatları arttığı bilinmektedir.

Apple Music, Tidal ve Deezer gibi alternatiflere rağmen müzik uygulama pazarının en üst sıralarında yer alan Spotify, ücretli veya “premium” üyelik paketlerini arttırmıştır. Spotify Premium‘un yeni fiyatları Ağustos 2022’de geçerli olmaktadır.

Spotify, mevcut abonelerine fiyat artışını  e-posta ile bildirmekte ve güncel fiyatları resmi web sitesinde duyurmaktadır. Artışla birlikte öğrenci üyeleri 10,49 TL, bireysel üyeler 20,99 TL ve aile üyeleri 34,99 TL olarak bilinmektedir. Fiyatlar, Spotify ücretli mi sorusuna da yanıt olmaktadır.


SONUÇ: Pek çok kullanıcısı olan Spotify fiyatları öğrenciler için 10,49 TL, bireysel üyeler için 20,99 TL ve aile üyeleri için 34,99 TL karşılığında satın alınmaktadır.


Spotify Bilgisayara İndirilir mi?

Spotfiy uygulaması bilgisayara da indirilerek, kullanılabilir.

Spotify 4 Yılın Sonunda Öğrenci İndirimi Devam Eder mi?

Öğrenciliğiniz devam etse bile, öğrenci indiriminden yalnızca 4 yıl yararlanabilirsiniz.

Spotify Ne Kadar İnternet Yer

Spotify Üyelik İptali – Spotify Premium Para iadesi

Spotify Aile Paketleri ve Katılma – Spotify Aile üyeliği