Spotify Üyelik İptali – Spotify Premium Para iadesi

Spotify üyelik iptali hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Spotify Premium iptal etme mobil ve Spotify üyelik ücreti işte detaylar.

Spotify üyelik iptali işlemleri oldukça basittir. Eğer ücretli üyeliğinizi kolayca iptal etmek istiyorsanız şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Profilinizden ücretli üyelikler kısmında tıklayın.
  • Ardından hangi üyeliği iptal etmek istiyorsanız o üyeliğine tıklayarak devam edin.
  • Ardından iptal et seçeneğine tıklayın.
  • İptal etmenizin nedenini seçerek ileri adımına tıklayın.
  • Son adımda ise iptal kısmına tıklayıp üyeliğinizi sonlandırın.

Spotify Premium İptal Etme Mobil

Spotify Premium iptal etme mobil üzerinden de kolay bir şekilde yapılabilir. Bu işlem adımlarını da kısaca aktarmak gerekirse;

  • Mobil cihazınızın tarayıcısından spotify.com/account adresine erişim sağlayarak giriş yapın.
  • Ardından ise planın alt kısmında yer alan planı değiştir alanına tıklayarak devam edin.
  • Son adımda ise Spotify Free kısmına tıklayarak ardından PREMIUM’U İPTAL ET kısmına da tıklayıp işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Spotify Üyelik Ücreti
Spotify Üyelik Ücreti

Spotify Üyelik Ücreti

Spotify üyelik ücreti paketlere göre değişiyor. Bireysel paketler için aylık ücret 17,99 TL olarak yansıyor. İki kişilik olan Spotify Duo paketi için ise aylık tutar 23,99 TL olarak yansıyor. 6 kişilik olan Spotify Aile paketi için ise ücret aylık olarak 29,99 TL’dir.

Spotify Otomatik Ödeme Kapatma

Spotify otomatik ödeme kapatma işlemleri için https://support.spotify.com/tr/payment_help/manage_payments/ sayfalarına erişim sağlayın. Bu sayfada yer alan ödeme bilgilerini yönet seçeneğine tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Spotify Premium İptal Etme Para İadesi

Spotify Premium iptal Etme Para İadesi ne yazık ki mümkün değildir. Üyeliğiniz boyunca kesilen tutarlar kullanım bedelleriniz olarak tahsil ediliyor. Aynı durum hediye kartları için de geçerlidir. Mağazalardan satın alacağınız hediye kartlarının da iadesi yalnızca mağazalarda yapılabilmektedir.

Spotify Ödeme Yapılmazsa Ne Olur

Spotify ödeme yapılmazsa ne olur sorusu en sık araştırılan sorular arasında yer alıyor. Bu noktada üyelikleriniz için otomatik bir ödeme planınız bulunuyor. Bu ödeme planınızdan kartlarınızda ücret varsa tahsil ediliyor. Ancak yeterli bakiye yoksa ücret tahsil edilemiyor. Kısa vadede bir sorun olmasa da sürekli ödeme yapılmaması halinde hesabınız askıya alınabilir. Ödeme yönetimi sayfasından aktif ödeme bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

BluTV üyelik ücreti

Netflix Yıllık Üyelik Ücreti

Nesine Nasıl Para Yatırılır

Wattpad İndir

Netflix hesap ayarları

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu