Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman

Stranger Things 4. sezon ne zaman hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Stranger Things 4. sezon fragman ve Stranger Things oyuncuları işte detaylar.

Dünyayı kasıp kavuran fantastik yapım Stranger Things dizisinin son sezonu 2019 senesinde sevenleriyle buluşmuştu. Verilen 3 senenin ardından dizi sıkı takipçilerine müjdeli haberi verdi. Twitter’da Netflix Türkiye hesabından ‘’Rusya: Ceketini, al buluşuyoruz. #StrangerThings4 “ attığı tweetle yeni sezonun haberini resmen duyurdu.

Dünyada etkisini sürdüren covid salgını sebebiyle sağlık acil durumundan sonra çekimlere yeniden başlıyorlar. Yeni sezonda sevenlerini dört yeni isimler karşılayacak olan dizi haberin verilmesinin ardından kısa bir süre içerisinde yeniden trend olarak sezon yayınlanmadan dünyayı kasıp kavurmaya başladı bile.

Netflix Taboo 2. Sezon Ne Zaman

Stranger Things 4. Sezon Fragman

Netflix Türkiye’nin Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre iki kısımdan oluşacak olan dizinin ilk partı 27 Mayıs diğer partı ise 1 Temmuz’da gösterime girerek uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluşmuş olacak. Sevenle için bir diğer müjdeli haber ise dördüncü sezonun Stranger Things için final sezonu olmayacağı ve 5. sezon hikayesinin de büyük ölçüde hazır olmuş olabileceği söylentileri çıktı. Dizinin iki kısımdan oluşan 4. sezonundan sonra 2023 yılı içerisinde 5.sezon olarak devam edebileceği haberi ön görülmektedir.

  • İşte heyecanla beklenen fragmana STRANGER THINGS Season 4 “Dear Mike” Trailer (2022) – YouTube linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.
YouTube video

Stranger Things Oyuncuları

Stranger Things yeni sezonda kadroya dört yeni isim ekleyerek maceraya kaldığı yerden devam ediyor. Sevilen dizinin kadrosuna eklenen yeni isimler Amybeth McNulty (Anne with an E), Myles Truitt (Queen Sugar), Regina Thing Chen (Queen of the South) ve Grace Van Dien (Village). Yeni sezonun çekimleri şu anda Atlanta’da devam etmektedir.

McNulty dizinin kahramanlarından birisinin konuşkan hali ve cool hareketleriyle dikkatini çekecek olan Vickie rolünü oynayacaktır. Ting Chen öğrencileri ile arası iyi olan popüler bir danışman öğretmen rolü ile Kelly rolünü oynayacak. Truitt yetenekli bir basketbol oyuncusu olarak Patrick rolünü oynayacak. Van Dien ise Hawkins isimli basketbol grubunun popüler amigo kızı olarak Chrissy rolünü oynayacak.

  • Dizinin dördüncü sezonuyla birlikte düzenli oyuncu kadrosuna Priah Ferguson’da katılmış oldu. Yapılan duyuruya göre Eylül ayı itibariyle sezona sekiz yeni oyuncunun daha katıldığı açıklandı.

Stranger Things konusu

Stranger Things dizisi Indiana’da 1983 yılında Hawkins isimli sakin bir kasabada olaylar dizisini anlatan bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizinin hikayesi bir grup dört asosyal çocuğun ve ailelerinin başına gelen fantastik olaylar dizisi ile hayatlarının değişmesini konu alır.

Olaylar 12 yaşındaki Will Byers (Noah Schnapp, Bridge of Spies) bisikleti ile eve dönmek üzereyken garip bir varlık tarafından kovalandığını fark etmesiyle başlar. Aynı zamanda Eleven isimli (Millie Bobby Brown) garip bir genç kızın Haekins Ulusal labaratuvarından kaçarak kasabaya gelmesiyle olaylar karışmaya başlar. Eleven ile birlikte bu arkadaş grubu yanlışlıkla “Baş Aşağı” isimli bir portal açarak alternatif evrene geçiş yaparlar. Bu portal sonucunda sakin Hawkisn kasabası sakinleri ise olumsuz yönde etkilenmeye başlar.

Better Call Saul Netflix 6.Sezon Ne Zaman

Netflix Squid Game 2. Sezon Ne Zaman

Hanedan 5. Sezon Ne Zaman

Formula 1 Netflix Sezon 4. Ne Zaman

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu