Swarm hesap silme işlemini sizlere aktarıyoruz. Swarm hesap silme linki ve Swarm şifremi unuttum sorununun çözümünü birlikte inceleyelim.

Swarm hesap silme işlemini yapmak oldukça kolaydır. Günümüzde pek çok kişi online yer bildirimi yapabilmek için Swarm uygulamasını tercih etmektedir. Aşama aşama Swarm hesap silme işlemini anlatacak olursak;

  • Hesap silmek istiyorsanız web üzerinden bu işlemi gerçekleştirmeniz gerektiğini bilmelisiniz.
  • Tarayıcı üzerinden Foursquare hesap silme sayfasına girmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan siteye swarm hesap bilgilerini girmeli ve giriş yapmalısınız.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza bir sayfa açılacak bu sayfada swarm uygulamasını neden terk ettiğinize uygun olan bir cevap vermelisiniz.
  • Sayfanın alt kısmında delete acount butonu yer almaktadır.
  • Bu butona basmanız durumunda hesabınız silinecektir.

Swarm Açılmıyor ve Giriş Olmuyor

Swarm Açılmıyor ve Giriş Olmuyor
Swarm Açılmıyor ve Giriş Olmuyor

Swarm açılmıyor ve giriş olmuyor ise öncelikle uygulamadan giriş yaptığınız cihazın (telefon, bilgisayar, tablet vs.) internete bağlı olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer internetle alakalı bir problem yok ise uygulamayı indirdiğiniz mağazadan swarm uygulamasının sayfasını açıp uygulamanın son sürümünü kullanıp kullanmadığınıza bakmalısınız.

Güncel uygulamalar devreye girdikten sonra eski sürümde kalan uygulamalar bazen açılma özelliğini kaybediyorlar. Bundan dolayı uygulamanızı devamlı güncel tutmaya çalışın. Eğer bu da olmadıysa o zaman yetkili kişilere sorununuzu bildirmeli ve yanıtı beklemelisiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Swarm Hesap Silme Linki

Swarm hesap silme linki telefondan gerçekleştirilmemektedir. Uygulama seçeneklerinde hesap silme gibi bir durum söz konusu değildir. Bundan dolayı eğer hesabınızı silmek istiyorsanız tarayıcıdan giriş yapmalısınız. Tablet ya da bilgisayar bu işlem için kullanılabilecek en doğru cihazlar olacaktır. Hesap silme işlemini en kolay bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz.

Foursquare.Com Hesap Silme

Foursquare.com hesap silme işlemi için öncelikle yazının en alt kısmında bulunan bağlantı linkine erişmelisiniz. Bu lins sizi direkt hesap silme sayfasına yönlendirmiş olacaktır. Daha sonra açılan sayfada ilk olarak e – posta ile telefon numaranızı girmelisiniz. Alt tarafta yer ala giriş yap butonuna basıp giriş yapmasını beklemelisiniz.

Yönlendirileceğiniz ekranda neden ayrıldığınız ait seçenekler çıkar bu seçenekler; kullanışlı görünmüyor, Foursquare çok fazla mail yolluyor, gizlilik endişem var ve diğer olmak üzere 4 tanedir bunlardan birini seçmelisiniz.  Daha sonra alt tarafta yer alan delete account butonuna basmalı ve tekrar şifrenizi girmelisiniz. Şifre girildikten sonra confirm butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.