2024 SWRV Coin Yorum

Swrv coin geleceği detayları yatırımcıları tarafından merakla araştırılıyor. SWRV coin Swerve Finance platformunun kendi kripto para birimidir. Aynı zamanda Ethereum Blockchain’ine bağlı bir token seçeneğidir.  Piyasa hacmi şimdilerde küçük olsa da ilerleyen süreçte sıçrama yaşaması ön görülüyor.

Mevcut verilere göre 9.950.655 USD dolaylarında bir piyasa hacmine sahip olup, sıralamada ise479. Olarak dikkat çekiyor. Piyasa hacmi küçük olsa da son dönemlerde pek çok yatırımcının gündeminde olduğu gözleniyor. Uzmanlar ise SWRV coinin yatırımcıların odak noktası olmasını kısa vadede yükseliş seyrine geçmesi olarak yorumluyor.

TarihFiyat+ / –
May 2023$0,034696-68,48%
Nis 2023$0,110073-3,20%
Mar 2023$0,113708-27,56%
Şub 2023$0,156973-0,82%
Oca 2023$0,15827833,32%
Ara 2022$0,11871639,88%
Swrv coin

Hangi Coin Alınır?

Swrv Coin Nedir?

Swrv coin nedir sorusunu detaylı olarak yanıt vermek gerekirse; Swrv coin gerçek adı bilinmeyen John Deere takma adıyla anılan biri tarafından piyasaya sürülmüştür. 3 Eylül 2020 tarihinde projenin detayları duyurulduktan hemen sonraki gün ise lansmanı gerçekleştirildi.  En yalın tanımıyla merkezi olmayan bir likidite değişim havuzu olduğunu söylemek mümkündür. SWRV aynı zamanda Ethereum tarafından sağlanan ERC-20 belirtecini kullanıyor. Bu noktadan Ethereum Blockchain’inde yer alan bir token olarak da dikkat çekiyor.

Swrv Coin Yorum

Swrv coin yorum detayları uzman isimlerce son dönemde sıkça aktarılıyor. Küçük bir piyasa hacmine sahip olmasıyla bilinen swrv coin son dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başararak yatırımcıların odak noktası haline geldi. Bazı uzmanlar bu durumu şu şekilde yorumluyor;

  • Uzman isimlerden bazıları 24 saatlik işlem hacimlerinde ciddi yükseliş seyri olduğunu ifade ediyor. Bu noktada alımın artmasının piyasa değerini arttıracağını düşünüyorlar.
  • Bazı uzman isimler 2022 sonlarına doğru Swrv coinin yatırımcısına beklediği hedefi vereceğini ifade ediyor.
  • Yine bazı uzman isimler ise uzun vadeli yatırım alternatifi olarak düşünülmesine öneriyor. Çükü piyasa hacminde hızlı bir büyüme seyri olsa da sonuçların ne olacağını kestiremediklerine yer veriyorlar.

SWRV coine ilişkin bir kesim uzman isminin yakın tarihli yorumları bu şekildedir. Nitekim tüm bu yorumlar bilgi vermek amacıyla sunulmuş olup hiçbir yatırım tavsiyesi barındırmamaktadır.

Swrv Coin Hangi Borsada

Swrv coin hangi borsada sorusu yatırım aracı olarak kullanmak isteyen herkesçe araştırılıyor. SWRV bugün dünya çapında hizmet veren pek çok kripto para borsasında işlem görüyor. Bu kripto para borsalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • OKEx
  • Huobi Global
  • Binance
  • MXC.COM

SWRV coini yer verdiğimiz tüm bu borsalardan BTC, ETH ya da Tether ile BUSD gibi sabit  olduğunu bilinen kripto paralar karşılığında alıp satabilirsiniz.

Solana (SOL) Coin Geleceği – Solana Önemli Gelişme ve Projeleri

Sand Coin Geleceği – Sandbox Yıl Sonu Hedefi

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥