Yavru tavşan ve tamamlayıcı ürünleri güvenilir yerden almak önemli. Hem alım sonrası oluşacak sorunlarda destek almak gerçekten hayati önem taşıyor.

Bu yüzden Kemirgen Market‘i öneriyoruz. Öncesinde sormak istediğiniz bir şey varsa gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz.

SAFKAN Hollanda Lop Tavşan Yavru Fiyat750 TL
SAFKAN GRİ RENK Hollanda Lop Tavşan Yavru Fiyat900 TL
SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşan Yavru Fiyatı1.500 TL
SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşan Fiyatları2.000 TL
Tavşan Fiyatları
Tavşan Fiyatları
  • Kemirgen Market kemirgen ürünleri için iletişim 0532 741 8453
  • Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği – Kocaeli Tavşanlar için iletişim  0532 449 2041

Tavşanlarda diğer evcil hayvan türleri gibi evde beslenmeye uygun canlılardır. Hem sevimlilikleri hem de güzellikleriyle birçok evde beslenmek için tercih edilmektedirler. Bu insan canlısı sevimli canlılar sizlerin de evinde kolaylıkla beslenebilir. Bakımları kolay eğlenceli ve oyuncu bu canlıların fiyatları evinde evcil hayvan beslemek isteyenler tarafından merak konusu olmuştur.


Daha fazla ilgili içerik;


Hollanda Lop Tavşanı Fiyat

Tavşan Fiyatları

Düşük kulaklı Hollanda Lop tavşanı kulaklarının sevimliliğiyle dikkat çeker. Farklı renklerde tercih edebileceğiniz bu canlı ev ortamında kolaylıkla büyütebileceğiniz bir evcil hayvan türüdür. SAFKAN Hollanda Lop Tavşanları Yavru Fiyatı 750 TL’dir.

Yavru Tavşan Fiyatları

Tavşan Fiyatları

Evinizin yeni üyesi tavşanlar çoğunlukla eve kolay adapte olabilmesi için yavru olarak tercih edilmektedir. Yavru olarak alınan bu canlılar sizi daha kolay sahiplenecektir. Yavru tavşan fiyatları büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha küçük tercih edeceğiniz tavşan fiyatları daha yüksek iken yaşı büyüdükçe fiyat politikası farklılık göstermektedir. SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı 2000 TL’dir. Irklarına ve Boyutlarına göre tavşan fiyatları değişiklik gösterebilir

Cüce Tavşan Fiyatları

Tavşan Fiyatları

Adı üstünde boyutları diğer tavşanlara göre küçük olan bu canlılar aşırı sevimli halleriyle dikkat çekerler. Evde beslemeye en uygun tavşan türü olan cüce tavşanlar meraklıları tarafından çok tercih edilir. SAFKAN Netherland Dwarf Cüce Tavşanları Yavru Fiyatı 1.500 TL’dir.

Lop Tavşanı Fiyatları

Tavşan Fiyatları

En dikkat çekici özelliği düşük kulakları ve top çeklindeki kuyruğudur. Oldukça sevimli olan lop tavşanları oyuncu özelliğiyle tercih edilme sebebidir. Fiyatıyla da en çok sahiplenilen türleri arasındadır. SAFKAN Hollanda Mini Lop Tavşanları Yavru Fiyatı 2000 TL’dir.

Tavşan Kafesi Fiyatları

Tavşan Fiyatları

Tavşan kafesi fiyatları ebatlarına ve içeriklerine göre sınıflandırılabilir. Pet shop ve alışveriş sitelerinde uygun fiyatlı birçok çeşit bulabilirsiniz. Her tercihe ve fiyata uygun tavşan kafesi bulmak mümkündür. Tavşan kafes fiyatı 5.000 TL ila 7500 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. “Kemirgenlerinizin ihtiyaçlarını tek bir çatı altında bulabileceğiniz, Türkiye’nin En Büyük ONLİNE İNTERNET SATIŞ MAĞAZASI.” Kemirgen Market mağazalarından da temin edebilirsiniz.

Irk farketmeksizin Tavşanların idrarı kokar Ailelerimiz sevgili Anne, Babalarımız ev içerisinde beslenildiğinde idrar kokusunun önüne geçilemeyeceğini sanıyor. Fakat bu problemi ortadan kaldırmak içinse bulundukları kafeslerin tabanına kafes alt taban ölçüsüne göre Özel ölçüde Plastik Izgara kesimi yapıyoruz. kemirgenmarket.com websitemiz üzerinden Tavşanınızın kafesinin ölçüsüne göre hemen aşağıdaki videomuzu izleyerek Sağlıklı bir ölçü alıp istediğiniz ölçüde sipariş verebilirsiniz.

Amigurimi Tavşan Fiyatları

Amigurimi tavşanları anahtarlık, oyuncak tavşan olmak üzere günümüzde çok revaçtadır. Hediyelik olarak tercih edilen amigurimi tavşanları tercihe bağlı olarak tasarlanıp fiyat politikası da ona göre belirlenmektedir.

Tavşan bakımı zor mu?

Tavşan bakımı oldukça kolay bir evcil hayvandır. Zor olan durumları vardır mesela, tavşan tuvalet ihtiyacı oldukça zor bir durumdur. Eğitimi olmadığı için yer ve zaman onun için pekte önemli değildir. Kokusu bir süre sonra ciddi rahatsızlık vermeye başlayacaktır.

Tavşan insanı ısırır mı?

Tavşan hayvan içgüdüsü olarak bulunduğu ortamı ve ortamdaki kişilere bizim tabirimiz ile üstünlük taslamak amacı ile ufak ısırıklar yapabilir. Bu ısırıklar korkulacak derecede büyük ısırıklar değildir. Aksine içinizi gıdıklayacak ve hoşunuza gidecektir.