Tavşan Fiyatları 2022 (GÜNCEL) Safkan Hollanda Lop Tavşanı

Tavşan fiyatları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hollanda lop tavşanı fiyatı ve yavru tavşan fiyatları işte detaylar.

Tavşanlarda diğer evcil hayvan türleri gibi evde beslenmeye uygun canlılardır. Hem sevimlilikleri hem de güzellikleriyle birçok evde beslenmek için tercih edilmektedirler. Bu insan canlısı sevimli canlılar sizlerin de evinde kolaylıkla beslenebilir. Bakımları kolay eğlenceli ve oyuncu bu canlıların fiyatları evinde evcil hayvan beslemek isteyenler tarafından merak konusu olmuştur. Tavşan fiyatları 2022 Cinslerine göre fiyat listesi şöyledir:

 • Hollanda Lop Tavşanı Fiyatı 275 TL‘dir.
 • Lop Tavşanı Fiyatı 120 TL‘dir.
 • Cüce Tavşan Fiyatı 210 TL‘dir.
 • Safkan Hollanda Tavşanı Fiyatı 375 TL‘dir.

Tavşan fiyatları türlerine göre değişiklik gösterir. Artan zamlar sonrası ortalama fiyatlardır. Güncel olarak artan fiyatları sitemizden takip edebilirsiniz.

Hollanda Lop Tavşan
Hollanda Lop Tavşan

Hollanda Lop Tavşanı Fiyat

Düşük kulaklı Hollanda Lop tavşanı kulaklarının sevimliliğiyle dikkat çeker. Farklı renklerde tercih edebileceğiniz bu canlı ev ortamında kolaylıkla büyütebileceğiniz bir evcil hayvan türüdür. Hollanda lop tavşanı fiyatı 275 TL civarındadır.

Yavru tavşanlar
Yavru tavşanlar

Yavru Tavşan Fiyatları

Evinizin yeni üyesi tavşanlar çoğunlukla eve kolay adapte olabilmesi için yavru olarak tercih edilmektedir. Yavru olarak alınan bu canlılar sizi daha kolay sahiplenecektir. Yavru tavşan fiyatları büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Daha küçük tercih edeceğiniz tavşan fiyatları daha yüksek iken yaşı büyüdükçe fiyat politikası farklılık göstermektedir.

Cüce Tavşan Fiyatları

Cüce Tavşan Fiyatları

Adı üstünde boyutları diğer tavşanlara göre küçük olan bu canlılar aşırı sevimli halleriyle dikkat çekerler. Evde beslemeye en uygun tavşan türü olan cüce tavşanlar meraklıları tarafından çok tercih edilir. Cüce tavşan fiyatları ortalama 210 TL‘dir.

Lop Tavşanı Fiyatları

Lop Tavşanı Fiyatları

En dikkat çekici özelliği düşük kulakları ve top çeklindeki kuyruğudur. Oldukça sevimli olan lop tavşanları oyuncu özelliğiyle tercih edilme sebebidir. Lop tavşanı fiyatları 120 TL‘dir. Fiyatıyla da en çok sahiplenilen türleri arasındadır.

Tavşan kafes fiyatları
Tavşan kafes fiyatları

Tavşan Kafesi Fiyatları

Tavşan kafesi fiyatları ebatlarına ve içeriklerine göre sınıflandırılabilir. Pet shop ve alışveriş sitelerinde uygun fiyatlı birçok çeşit bulabilirsiniz. Her tercihe ve fiyata uygun tavşan kafesi bulmak mümkündür.

Amigurimi Tavşan Fiyatları

Amigurimi tavşanları anahtarlık, oyuncak tavşan olmak üzere günümüzde çok revaçtadır. Hediyelik olarak tercih edilen amigurimi tavşanları tercihe bağlı olarak tasarlanıp fiyat politikası da ona göre belirlenmektedir.

Tavşan bakımı zor mu?

Tavşan bakımı oldukça kolay bir evcil hayvandır. Zor olan durumları vardır mesela, tavşan tuvalet ihtiyacı oldukça zor bir durumdur. Eğitimi olmadığı için yer ve zaman onun için pekte önemli değildir. Kokusu bir süre sonra ciddi rahatsızlık vermeye başlayacaktır.

Tavşan insanı ısırır mı?

Tavşan hayvan içgüdüsü olarak bulunduğu ortamı ve ortamdaki kişilere bizim tabirimiz ile üstünlük taslamak amacı ile ufak ısırıklar yapabilir. Bu ısırıklar korkulacak derecede büyük ısırıklar değildir. Aksine içinizi gıdıklayacak ve hoşunuza gidecektir.

Sincap Fiyatları

Köpek Cinsleri isimleri

Muhabbet Kuşu Fiyatları

Papağan Fiyatları

Kedi Cinsleri (En Tatlı ve Güzel Kedi Cinsleri)

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

51 Yorum

 1. Merhabalar Hollanda lop tavşanı erkek 2 Nisan ayı (45 gün) aldım. Krem ve ayaklar beyaz rengi 45 ayı erkek satacak lütfen bekliyorum. Hayırlı olsun.
  Hollanda lop tavşanı erkek ve
  Kafesi ve yem diğeri ücretlidir. Ankara yeri: Benim işitme engelliyim. Cep telefonu:0535 630 01 52. WhatsApps teşekkürler

 2. Merhabalar Hollanda lop tavşanı erkek 2 Nisan ayı (45 gün) aldım. Krem ve ayaklar beyaz rengi 4 ve 4.5 ayı erkek satacak lütfen bekliyorum. Hayırlı olsun.
  Hollanda lop tavşanı erkek ve
  Kafesi ve yem diğeri ücretlidir. Ankara yeri: Benim işitme engelliyim. Cep telefonu:0535 630 01 62. WhatsApps teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu