Yavru tavşan fiyatları güncel rakamlarını sizlerle paylaşıyoruz. Angora tavşanı fiyatı ve beyaz Tavşan fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

Yavru tavşan fiyatları 2023 en çok merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Evinde tavşan beslemek isteyen birçok kişi yavru tavşan fiyatları 2023 yılında ne kadar olduğunu araştırmaktadır. Genel olarak yavru tavşan fiyatları 50 TL ile 200 TL arasındadır. Tavşan fiyatları türü, cinsi, büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.  

Evinde tavşan beslemek isteyen birçok kişi tavşan alırken yavru halindeyken satın almak istemektedir. Tavşan cinsleri oldukça fazladır. Cinslere göre büyüklükleri, bakım şekilleri, huyları ve özellikleri değişiklik göstermektedir. İnsan dostu olan bu sevimli hayvanları satın almak isteyen birçok kişi bulunmaktadır.  

Pet Shop Tavşan fiyatları

Pet Shop Tavşan fiyatları

Pet shop tavşan fiyatları, evcil tavşan fiyatı bir sürü etmene bağlıdır. Genel olarak evde beslemek için bir tavşan aldığınız zaman 250 TL ile 550 TL arasında fiyat ödeyebilirsiniz. Bunun sebebi ise tavşanın cinsidir. Safkan Hollanda tavşanı 400 TL ile satılırken, cüce tavşanlar 250 TL ile satılmaktadır.  

Evde beslenmeye diğer hayvanlara göre daha alışkındırlar. İnsan canlısı oldukları gibi sevimli yapılarıyla birçok kişiyi kendine hayran bırakır. Evinize tavşan almadan önce bilmeniz gereken bazı konuları sizler için ele aldık. 

 • Tavşanların ortalama yaşam süreleri 10 ya da 12 yıl olarak bilinmektedir. 
 • Çocuklarınız için tavşan almayı düşünüyorsanız bu kararı bir kez daha düşünün. Tavşanlar heyecanlı hareket ve yüksek sesten çok fazla korkarlar.  
 • Tavşanlar çiğnemeyi çok fazla sevdikleri için eşyalara zarar verebilir. 
 • Tavşanların yaklaşık olarak 4 saat egzersiz yapması gerekir. Bu yüzden ona uygun bir alan yaratmalısınız. 

Daha fazla ilgili içerik;


Tavşan Fiyatları Sahibinden

Tavşan Fiyatları Sahibinden

Tavşan fiyatları sahibinden, tavşan satın almak isteyen birçok kişi internet aracılığıyla satın almaktadır. İnternet sayesinde tavşan alan ve ücretsiz sahiplendirmek isteyen birçok kişi vardır. Tavşan ilanlarına bakarak ücretsiz sahiplendirmek isteyen kişilere ulaşabilirsiniz. Tavşan sahiplendirmek isteyen birçok kişi vardır. Eğer bulamadıysanız cinslerine göre tavşan fiyatları genel olarak şu şekildedir; 

 • Lop Tavşan; 250 TL  
 • Hollanda Lop Tavşan 300 TL 
 • Cüce Tavşan; 250 TL 
 • Safkan Hollanda Tavşan; 400 TL 

Yukarıdaki belirtilen fiyatlar tavşanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiğini unutmayınız. Tavşan fiyatları hakkında merak ettiklerinizi, sorunlarınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Tavşan Fiyatları Sahibinden 

2 Comments

 1. Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği on

  Merhabalar, Hollanda Lop Tavşanı Çiftliği İletişim Numarası: 0532 449 2041
  Sosyal Medya Hesapları: @hollandaloptavsaniciftligi
  YouTube: youtube.com/@hollandaloptavsaniciftligi
  Tavşan, Hamster, Guinea Pig Ürünleri : Kemirgen Market – kemirgenmarket.com