Telegramda Engellediğim Kişi Beni Nasıl Görür, Çevrimiçi Olduğumu Görür Mü – Bana Mesaj Atabilir Mi

Telegramda engellediğim kişi beni nasıl görür merak ediyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Telegram engellenen kişi hakkında bilmeniz gerekenler…

Dünya çapında kullanıcıya sahip iletişim platformlarından biri Telegram sayesinde sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Telegram aynı zamanda sevmediğiniz ve mesaj atmak istemediğiniz kişileri engellemenize hak tanıyor. Ayrıca engellediğiniz kişi sizin engellediğinizi fark edemez. Bazı platformlarda engellediğiniz kişiye bildirim gitse de Telegramda durum böyle değil. Kullanıcı engellendiğimi nasıl anlarım diyebilir ve bunun için birçok yöntem kullanarak tahmin etmeye çalışabilir. Engellenen kişiye bildirim gitmez ya da bilgisi olmaz. Engellenen kişi size mesaj atamaz. Profil resminiz gözükse de attığı mesajlar tek tık şeklinde gösterilir.

Telegram da Numarasını Sildiğim Kişi Beni Görür Mü Evet
Telegram da Engellenen Kişiye Bildirim Gider Mi Hayır
Telegram da Kişiyi Silince Ne OlurRehberinizde göremezsiniz.
Telegramda Engelleyince Profil Görünür Mü Evet

Telegramda Engellediğim Kişinin Çevrimiçi Olduğunu Görür Müyüm

Telegramda engellediğim kişi beni nasıl görür, çevrimiçi olduğumu görür mü - bana mesaj atabilir mi

Telegram uygulaması hem sevdiklerinizle iletişime geçebileceğiniz hem de kanal üzerinden birçok konuda bilgi alabileceğiniz geniş bir platformdur. Çoklu görüntülü arama ya da sesli arama ile sevdiklerinizle ücretsiz sohbet edebilirsiniz. Kullanıcıları birçok farklı sebepten dolayı engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz kişi sizin profil fotoğrafınızı görebilir. Ancak çevrimiçi bilgisini asla göremez. Aynı şekilde engelleyen kişi de karşı tarafın çevrim içi olup olmadığını göremez.

Telegramda Engellediğim Kişi Beni Görür Mü

Telegram uygulaması üzerinden engellediğiniz kişi ya da numarasını sildiğiniz kişi sizi görebilir. Eğer engellediğiniz kişinin Telegram rehberinde kaydınız duruyorsa profilinizi görüntüleyebilir. Ancak sizi aramak isterse direk arama gerçekleşmeden kapanır. Kısacası ne mesajdan ne de aramadan sizinle iletişime geçemez. Sadece ortak arkadaşlarla oluşturulmuş grup varsa iletişime bu grup üzerinden geçebilir. Son görülme, durum ya da biyografi gibi bilgilerinizi göremez. Profil fotoğrafınızda yaptığınız değişiklikleri bile fark edemez.

Telegramda Engellediğim Kişi Bana Mesaj Atabilir Mi

Telegramda engellediğiniz kişi size mesaj atamaz ya da sizi arayamaz. Engellenen kişi size mesaj atabilir ancak size bildirim olarak gelmez. Engellenen kişi de ise mesaj tek tık şeklinde gösterilir. Engelini açtığınızda bile size atılan mesajları göremezsiniz. Engellenen kişi ancak şu yöntemleri denerse size mesaj atabilir.

  • Telegramda ortak arkadaşlarınızla oluşturduğunuz grup varsa bu grup üzerinden size mesah atabilir.
  • Farklı telefon numarasıyla Telegram platformuna giriş yaparak size mesaj atabilir.
  • Ortak arkadaşlarınızdan rica ederek sizinle iletişime geçmeye çalışabilir.

Telegram engellediğiniz kişi sizi nasıl görebileceğini ele aldık. Konu hakkında sorularınız ya da fikirleriniz varsa yorum bölümüne yazarak bizlere iletebilirsiniz.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥