Tiyokas Mono ne işe yarar sorusuna pek çok farklı hastalığın tedavisinde kullanılan bir krem olduğu şeklinde yanıt vermek mümkün olacaktır. Ancak bu jel de dahil olmak üzere tüm krem ve ilaçlar, doktor kontrolünde ve bilinçli şekilde kullanılmalıdır.

Tiyokas MONO Nedir?

Tiyakos MONO nedir sorusuna cilt rahatsızlıklarında hem reçeteli hem de reçetesiz satılan bir krem ​​olduğu şeklinde yanıt vermek mümkündür. Tiyakos jel, ağrılı kas spazmlarını gideren etkili bir ilaçtır. Aktif maddeleri deksketoprofen trometamol, tiyokortikosid olan Tiyakos MONO analjezik, antiinflamatuar ve kas gevşeticidir.

Sadece eczanelerde 30 ve 50 gramlık formlarda satılan bu jel, kas gevşetici olarak kullanılır. Ancak kas gevşetici etkisinin yanı sıra ateş düşürücü ve kireçlenme problemlerinde de yaygın bir kullanıma sahiptir. Kısa sürede etki gösterebildiği için kullanan kişiler tarafından sevilmektedir. Lavanta kokusuna sahip olan krem, beyaz ambalajlı paketlerde satılmaktadır. Kas gerginliğini tedavi edin Tiyokas jel burkulma, morluk, şişlik ve yaralanma gibi doku yaralanmalarının tedavisinde de kullanılmaktadır.

Tiyokas Jel Ne İçin Kullanılır?

Kireçlenme, morluk ve burkulma gibi yumuşak doku bozuklukları, ağrı, iltihaplanma, kas gerginliğine bağlı kas-iskelet rahatsızlıkları, kas tendon iltihabı, eklem çevresindeki yumuşak doku iltihabı, eklem ağrısı ve şekil bozukluğuna neden olan inatçı hastalıklar, eklem çevresindeki bursa iltihabı ve diğer romatizmal durumlar, sırt bel ağrısı, kaslara bağlı boyun ağrısı, omurgadaki gerginlik, akut veya kronik ağrılı durumların tedavisinde kullanılan etkili bir ilaçtır.

Bu gibi rahatsızlıklar Tiyakos jel ne için kullanılır sorusuna yanıt oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra bu ilaç, bilinçli şekilde kullanılması gereken bir krem olarak da ele alınabilir.

Tiyokas Jel Kullanıcı Yorumları

Tiyakos jel kullanıcı yorumları çeşitli rahatsızlıklar dolayısıyla bu ilacı kullanmayı düşünen ya da ihtiyaç duyan kişiler için yol gösterici olmaktadır. Kısa süre içerisinde etki ediyor olması sebebi ile de sıklıkla tercih edilen bu krem, etkili bir ilaç olarak ele alınabilir.

  • “Spor yaparken dizimden sakatlandım ve doktor tavsiyesi üzerine kullandım, ağrılarımı geçirdi.”
  • “Hoş kokusu sayesinde rahatlatıcı etki yaratıyor. Ağrıyı kesiyor ve cildi rahatlatıyor.”
  • “Alanındaki en iyilerinden birisi kesinlikle, kas ağrılarım için kullanıyorum.”
  • “Kireçlenmeye faydası bulunuyor, tavsiye ederim.”

Tiyokas Jel Nerede Satılır?

Tiyakos MONO adı ile üretilen bu jel, yalnızca eczanelerde satılmaktadır.

Tiyakos Jel Kas Gevşetir mi?

Tiyakos jel içeriği sayesinde kas gevşetme özelliğine sahiptir.

Clozaril Jel Kullananlar Yorumları Neler? Clozaril Jel Fiyatı

Diklofar 1 Jel Ne İşe Yarar

Clindoxyl Jel Kullananlar Yorumları

Comments are closed.