Toki çekilişi canlı yayın izlemek istiyor ama nereden ve nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Kura çekilişleri hakkında merak ettiğiniz tüm konuları yazımızda bulabilirsiniz. Hadi gelin birlikte inceleyelim.  

Toki çekilişi canlı yayın izlemek isteyen kullanıcılar sosyal medya platformlarını kullanabilirler. Kura çekilişleri genellikle Youtube ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında canlı yayınlarda gerçekleşmektedir. Kura çekilişlerine ulaşmak için Toki’nin resmi sosyal medya platformlarına ulaşmanız gerektiğini unutmayınız. Noter huzurunda çekilişler gerçekleştiği gibi bir de canlı yayınlarla çekilişi takip edebilirsiniz. Toki başvuru yapan kişiler kura çekilişlerinin Toki’nin resmi sosyal medya hesaplarından takip edebilir. Sosyal medya hesapları şu şekildedir;

Toki Canlı Yayın YouTube

Toki kura çekişlerine ulaşmak için birçok farklı sosyal medya platformunu kullanabilirsiniz. Resmi sosyal medya platformlarında kura çekilişleri hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Kura çekilişini canlı olarak izlemek istiyorsanız Toki’nin Youtube kanalını takip etmeniz gerekir. Toki kura çekilişleri Youtube üzerinden canlı bir şekilde yayınlanmaktadır.  

Toki, orta düzey gelirine sahip birçok kişinin ev sahibi olması için konut projeleri başlatmıştır. 81 ilde 150 bin konut projesi için başvuru yapan kişiler kura sonuçlarını beklemektedir. Kura çekilişleri belirli zamanlarda gerçekleşir. Kura çekilişi sonucu eğer kurada isminiz çıkmışsa ev sahibi olabilirsiniz. Ancak Toki kura çekilişinde isminiz çıkmadıysa para iadesi talebinde bulunarak başvuru yaparken yatırdığınız ücreti geri alabilirsiniz. 

Toki Canlı Yayın YouTube 

Toki 3+1 Kura Sonuçları

Daire sahibi olmak isteyen birçok kişi kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Cumhurbaşkanı tarafından açıklanan habere göre 150 bin sosyal konut projesi başladı. Bu projelere başvuru yapabilirsiniz. Toki 3+1 daireler 163 bin TL’den başlamaktadır. Bu daireleri ayda 1.442 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Başvurularını gerçekleştiren kişiler kura çekilişini beklemektedir. Kura çekilişinden sonra kura sonuçlarını sorgulamak istiyorsanız şu adımları takip ediniz.  

  • İlk önce linkine tıklayınız. 
  • Daha sonra açılan ekran üzerinden kimlik numaranızı girin. 
  • Filtrele seçeneğine tıklayarak kura sonucunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. 

Toki kura çekişleri hakkında merak ettiklerinizi, sorularınızı ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

24 İlde TOKİ Başvuru Şartları – Toki Başvuru e devlet

Toki Kura Numarası Nasıl Öğrenilir 2022

Ailenin Yıllık Gelir Toplamından Fert Başına Düşen Miktar Nasıl Hesaplanır