Toki kura numarası nasıl öğrenilir 2023 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Toki kura sonuçları nasıl öğrenilir ve Toki.gov.tr 2023 işte detaylar.

Merakla beklenen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) kura sonuçları noter huzurunda çekilişin tamamlanmasının sonucunda ilgili kurumun internet sayfasında yayımlanacak. Kura numarası ise banka ödemesi yapıldığı esnada sizlere verilen dekont üzerinden öğrenebilirsiniz. Vatandaşların beklenenden daha fazla talepte bulunduğu bu toki evleri çoğu aileye ev sahibi olma konusunda umutlandırmış bulunmaktadır.

Toki Para İadesi Nasıl Alınır – Toki başvuru ücreti iadesi nasıl alınır?

Toki Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilir

Toki Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilir

Toplu Konut İdaresi ( TOKİ ) kura sonuçları TOKİ’nin resmi internet sitesi üzerinde T.C Kimlik numarası kullanılarak veya e-devlet üzerinden sisteme giriş yaparak öğrenebileceksiniz. Toki kura sonuçları, noter huzurunda yapılan çekilişin hemen sonrasında sitelere işlenerek vatandaşlara sunulır. Sonuçlar https://www.toki.gov.tr/satis/tr/kura/ sitesinden de öğrenilebilecek.

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından inşa edilen konutlar başvuru sayısının inşa edilen konut sayısından daha fazla olduğu takdirde kuralı satış yöntemi ile hak sahiplerine veriliyor. Başvuru tarihinden en fazla 1 ay sonra konut saçme ve belirleme kurası çekilir.

Sonuçları öğrenebilmek için TOKİ’nin internet sitesine girip Türkiye geneli satışlar bölümüne girebilirsiniz. Daha sonra Türkiye Geneli Satışlar bölümünde yer alan tabloda konut sayısı ve sözleşme tarihleri gibi birçok detay görebilirsiniz.

Masrafsız Tapu Devri Nasıl Olur

Toki.gov.tr 2023

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 40 ilde 145 işyerini 16-17 Şubat 2022 tarihinde açık arttırma yöntemi ile satışa sunacak. 2022 projelerinde alıcılara sunulacak şehirler Adana, Antalya, Aydın, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Giresun, Erzincan Kahramanmaraş, Kastamonu, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Sakarya, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde satışa sunulan konutlara, %25 ve %40 peşinat ile 60 ve 120 ay vadeyle sahip olabilecekler.

Toki Kura Sonuçları 2+1
Toki Kura Sonuçları 2+1

Toki Kura Sonuçları 2+1

Vatandaşların merakla beklediği, ev sahibi olup olamayacaklarını öğrenmek için sonuçları bekleyen adaylar için sorgulama ekranı e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. E-devlet üzerinden Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama ekranından 2+1 dairelerin şanslı isimlerini öğrenebilirsiniz.

Aynı zamanda toki.gov.tr sitesinden de 2+1 sonuçları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

3+1 Kura Sonuçları

Dar gelirli ailelere ödeme kolaylığı sağlayarak kolay yoldan ev sahibi yapan TOKİ vatandaşların bir nevi umut kapısı görülmektedir. Merakla beklenen kura sonuçlarını öğrenmek için vatandaş oldukça heyecanlı..

3+1 toki kura sonuçlarını da aynı 2+1 sonuçları öğrendiğimiz şekilde e-devlet sorgulama ekranından ya da toki.gov.tr sitesinden kura sonuçları bölümünden kolaylıkla öğrenmek mümkün.

Toki 3+1 ve 2+1 Kura Sonuçları İsim Listesi

Toki 3+1 kura sonuçları isim listesi Kura sorgulama Toki ekranından giriş yapıp isim listesine ulaşabilirsiniz. https://www.toki.gov.tr/satis/tr/kura/ Bu link’e tıklayarak da isim listesine ulaşabilirsiniz. Merakla beklenen 2+1 kura sonuçları isim listesine ulaşabilmek için Toki kura sorgulama ekranına giriş yapabilirsiniz.

Hisseli Tapu Nasıl Satılır

Tapu Çalışma Saatleri

Tapu Kadastro Parsel Sorgulama

Tapu Randevusu Nasıl Alınır