Tozlu Yaka Vefa Nasıl Öldü 

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tozluyaka dizisi birçok kişi tarafından beğenilmiştir. Hem konusu hem de oyuncularıyla büyük bir ilgi toplayan Tozluyaka dizisinin oyuncusu olan Vefa karakteri birinci bölümde öldü. İlk bölümde ölmesinin ardından izleyiciler nasıl öldüğünü merak etmeye başladı. Sizler için nasıl öldüğünü ve merak ettiğiniz her şeyi içeriğimizde ele aldık. Hadi gelin inceleyelim.  

Konserdeyken Vefa sevdiği kızın kolundan tutarak aşkını itiraf eder. Hazal ters cevap verir ve Vefa ile dalga geçer. Vefa’nın morali bozulurken aradan birkaç saat geçer. Vefa, Çağrı tarafından dayak yiyordur ve Hazal yerde ağlamaklı bir şekilde oturuyordur. Vefa bir tuvalette Ali’yi arayarak gelmeleri gerektiğini söylerken biri tarafından kolundan çekilir ve telefon yere düşer. Ali ve arkadaşları Vefa’nın olduğu yere geldiklerinde çatıdan Vefa atılır ve orada ölür. 

  • Vefa’yı kimin öldürdüğü ve arada hangi olayların geçtiği ise bilinmemektedir. İlerleyen zamanlarda Vefa’nın ölümü hakkındaki sır perdesi aralanmaya başlayacaktır. 

Durukan Çelikkaya Oynadığı Diziler 

Fox TV ekranlarında yayınlanan yeni dizi birçok kişi tarafından sevilmiştir. Tozluyaka dizisi gizemli ve merak uyandıran bir dizi olduğu için izleyicilerden geçerli not almıştır. Dizide çok tanınmayan kişilerin yer alması diziyi sevdiren bir diğer özellik olmuştur. Dizide rol alan Vefa karakterini canlandıran Durukan Çelikkaya’nın ilk bölümden ölmesi herkesi şaşırttı. Birçok kişi Durukan Çelikkaya’nın oynadığı dizileri merak etmiştir. 

  • Durukan Çelikkaya daha önce Elveda Rumeli, Son Yaz ve Balkan 1912 gibi dizilerde oynamıştı. Başarılı oyunculuğu ile birçok kişiden beğeni aldı.  

Tozlu Yaka Vefa Gercek Adi 

Tozluyaka dizisi ilk bölümünden itibaren heyecanla beklenen ve yaza ismini duyuran dizilerden birisi olmayı başardı. Tozluyaka dizisi her hafta Fox TV’de yayınlanmaktadır. Fox TV’de yayınlanan Tozluyaka dizisinde Vefa karakterini canlandıran ünlünün kim olduğu ise merak edilen konular arasında ilk sırada yerini aldı. Bazı yapımlarda ve dizilerde gördüğümüz ama Tozluyaka dizisi ile ismini duyurmayı başaran bu genç oyuncunun ismini sizler için araştırdık. Gelin birlikte bakalım. 

  • Vefa karakterini canlandıran genç oyuncunun gerçek adı Durukan Çelikkaya olmaktadır.  

Baba Dizisi İzleyici Yorumları 2022 – Baba Başrol Oyuncuları

Kuruluş Osman Dizisi İzleyici Yorumları 2022

Mahkum Dizisi İzleyici Yorumları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu