Kuruluş Osman dizisi izleyici yorumları, Kuruluş Osman dizisi ATV de yayınlanan ve ülkemizde sevilerek izlenen bir dizidir. Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde yayınlanmıştır. Başroller de Burak Özçivit yer alır. Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu ele alan dizi birçok izleyici tarafından sevilerek izleniyor. Dizi de yer alan savaş sahneleri birçok kişiyi etkilemektedir.

Reytingler de ilk sıraları alan bu dizi yine de çoğu izleyici tarafından sevilmemektedir. Çoğu izleyici Diriliş Ertuğrul dizisini daha çok sevmektedir. Bu eleştirilere rağmen yine de ilk sıralarda olmayı hak ediyor. Osman dizisinde eleştiri alan bir diğer konu ise müziklerin aşırı baskın olmasıdır. Gerçekten diziyi izlerken konuşmaları bile duymuyorsunuz bazen, müzik sesi oldukça baskındır. Yazımızı okumaya devam edebilir ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman yorumları

Kuruluş Osman yorumları, Kuruluş Osman dizisi ülkemizde oldukça ilgi görmektedir. Diriliş Ertuğrul’dan sonra sevilerek izlenen dizi haline gelmiştir. Sizler için yorumları inceledik ve genel olarak yorumları derledik. Gelin birlikte bakalım.

Ertuğrul dizisi ile kıyaslandığı için Kuruluş Osman dizisi pek sevilmemektedir. Diriliş Ertuğrul daha çok sevilmektedir ama Kuruluş Osman dizisini de pek çok insan sevmektedir. Malhun Hatunu pek çok izleyici beğenmemiştir ve diziden soğuduğunu bile ifade etmişlerdir.

Nikola’yı bu kadar süre anlatılması bir diğer şikâyet edilen konulardan birisidir. Osman karakterinin her seferinde tuzağa düşmesi insanlar tarafından can sıkıcı olarak görülmektedir. Sahnelerin bu kadar uzatılması bir diğer tepki çeken yorumlar arasındadır. Ama genel olarak yorumlar da ailecek izlenecek ve tarihimizi anlatan bir dizi olarak görülmüş ve sevilmiştir. Dizi hakkında yorumlarınızı bizler de oldukça merak ediyoruz.

Kuruluş Osman Burak Özçivit Yorumları

Kuruluş Osman Burak Özçivit yorumları, Kuruluş Osman dizisinde başrol oyunculuğunu üstelenen ve Osman karakterini canlandıran Burak Özçivit için yapılan yorumları yazımızda bulabilirsiniz. Sizler de yorum yaparak fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Burak Özçivit muhteşem oyunculuğu ile tanınmış bir kişidir. Fakat çoğu kişi maalesef Kuruluş Osman da oyunculuğunu veya karaktere oturmadığını dile getirmiştir. Burak Özçivit’i diziye yakıştırmayan ve yapmacık bulan kişiler oldukça fazladır. Dizinin yavaş ilerlemesi çoğu izleyiciyi soğutmuştur. Her bölüm gittikçe daha kötü bulunan senaryo ve oyunculuklar da tepki gittikçe büyüyor. Oyuncuların çoğunu diziye yakıştıramadı izleyici ve ağır bir senaryo izledikçe artık diziden bıkmış durumdadır. Diriliş Ertuğrul’u hala severek söyleyen birçok izleyici maalesef Kuruluş Osman’ı beğenmemektedir.

Kuruluş Osman Burak Özçivit Yorumları
Kuruluş Osman Burak Özçivit Yorumları

Kuruluş Osman şikâyet

Kuruluş Osman şikâyet, Kuruluş Osman dizisini sevmeyen ve eleştiren kişiler çoğalmaktadır. Önceden çok fazla sevilen bu dizi gün geçtikçe izleyicisini kaybetmektedir. Kuruluş Osman dizisi için yapılan şikayetleri sizin için araştırdık ve derledik. Gelin beraber değerlendirelim.

Kuruluş Osman dizisinin Türk ulusunu aşağılamak için çekildiğini dile getiren insanlar var. Dizinin hızlanması gerektiğini ve sürekli aynı kişiler etrafında dönerek dizinin yavaşladığı düşünülmektedir. Atalarımızı rezil ettiğini düşünen ve Osmanlı Devleti’nin sürekli üç beş adamla uğraşmadığını dizi de neden sürekli böyle olduğu sorgulanmaktadır. Müzik seslerinin yüksek olması bir diğer şikayetlerden biridir. Genel olarak Osman dizisinin yavaş olması, aynı kişiler etrafında dönmesi ve sesin çok fazla olması izleyici tarafından şikâyet edilmektedir.

Kuruluş Osman şikâyet
Kuruluş Osman şikâyet

Kuruluş Osman Görüş ve Öneriler

Kuruluş Osman görüş ve öneriler, Kuruluş Osman dizisini birçok izleyici beğenmemektedir. Ve bunun için öneri ve görüşler sunulmaktadır. Diriliş Ertuğrul’dan sonra gelen bu dizi de oyuncular ve senaryo maalesef ki beğenilmemektedir.

Dizinin daha iyi olması için sahnelerin biraz daha kısaltılması gerekiyor. Hint dizisi izliyormuş gibi bir hissiyatı vermemesi gerekir. Savaş sahneleri daha kaliteli ve birçok kişiyle çekilmelidir. Birkaç kişi etrafında savaş sahnesi çekilmesi artık can sıkmaya başladı. Savaş sırasında efektler gerçekçi ve heyecan verici olmalıdır. Müzikler orta seviyeye çekilmeli ve dizide olan olaylar daha çok hızlandırılmalıdır. Bir olay örgüsü üzerinde çok fazla durulmaması gerekiyor.

Kuruluş Osman Yabancı Yorumları

Kuruluş Osman Yabancı yorumları, Kuruluş Osman dizisi sadece ülkemiz de yayınlanmamaktadır. Yabancı ülkeler de de yayınlanan bu dizi gün geçtikçe daha fazla ülke de yayına girmektedir. 38 ülke de yayınlanmaktadır. Yabancı ülkeler de reyting rekorları kırmaktadır.

Yabancı ülkelerde yayına giren bu dizi olumlu tepkiler almaktadır. Burak Özçivit ’in takipçi sayısı artmakla beraber diziye olan hayranlık gün geçtikçe büyümektedir. Çoğu yabancı ülke de reyting de birinci sırada yer alır. Diziyi biraz daha iyi hale getirerek tüm dünyada ses getiren bir dizi haline gelebilir.

Kuruluş Osman Yabancı Yorumları
Kuruluş Osman Yabancı Yorumları

Kuruluş Osman Forum

Kuruluş Osman forum, Kuruluş Osman dizisinin izleyicileri tarafından yapılan yorumları sizlere aktarmaya çalıştık. Kuruluş Osman dizisi ülkemiz de ve yabancı ülkeler de oldukça sevilen bir dizidir. Fakat son zamanlar da sahnelerin uzaması ve sürekli aynı kişiler etrafında dönen olaylar yüzünden maalesef bazı izleyiciler tarafından beğenilmemektedir. Kuruluş Osman beğenilmese bile reytingler de birinci sırada yer almaktadır. Dizinin ilerleyen zamanlarda daha çok iyi olacağı düşünülmektedir. Kuruluş Osman dizisine başvuru yapmak isterseniz http://cast.melodramajans.com/ bu linki kullanabilirsiniz.

Barbaros Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor

Sinema Bileti Fiyatları

Hz. Davut Orucu Nasıl Tutulur

Emanet Dizisi İzleyici Yorumları

17 Comments

 1. Bu kadar Saçma Bir sahne olabilirmi ya. AKTEMUR denen arkadaş Kızı Kaçırmaya geliyor At ile yanına gideceği yerde attan inip sanki sessizce gitmek istiyormuşta Kafasına odunu yiyor. Halbuki Herkes Ordan at ile geçmekte.

 2. Aktemur’un oku çıkartılır ama ancak kızın adını söyleyecek kadar mecali kalmıştır. O yapmadı diyecek mecalini senarist kesmiştir. Hep aynı kopya teraneler. Ayni şeyleri ısıtıp ısıtıp servis edin. Çok ucuzsunuz yazık.

 3. Yaw arkadaş bu dizinin de içine ettiniz. bal çiçek bayılır, subaşı vurulur . Vuran arabadan iner tekrar biner. Tam subaşı bulunur bal çiçek uyanır. Olaya bak arkadaş. Sonra bi tokat kes sesini. ASİL SENARİST SEN KES SESİNİ. Yaw arkadaş kim yazdı bu salak sahneyi. İzleyicinin akliyla alay ediyorsunuz ya. Asil ben sizin aklınıza tüküreyim.

 4. Yaw arkadaş bu dizinin de içine ettiniz. bal çiçek bayılır, subaşı vurulur . Vuran arabadan iner tekrar biner. Tam subaşı bulunur bal çiçek uyanır. Olaya bak arkadaş. Sonra bi tokat kes sesini. ASİL SENARİST SEN KES SESİNİ. Yaw arkadaş kim yazdı bu salak sahneyi. İzleyicinin akliyla alay ediyorsunuz ya. Asil ben sizin aklınıza tüküreyim.

 5. Kuruluş osman dizisinden yönetmen bu barkın denen sırıtanı ne zaman çıkaracak acaba diziye bakasımız gelmiyor artık bu sırıtan karaktersiz barkını çıkarılsın

 6. Kuruluş osman dizisinden barkın denen sırtlanı ne zaman çıkaracaksınız diziye geleli bu Barkın karaktersiz dizinin tadı kaçtı

 7. Ahmet izmir on

  Dizide oyuncular topuklu çizmeler giyiyorlar oysaki o dönemde deriden veya keçeden yapılmış altı düz çizmeler giyilmekteydi.

 8. Hiç bir insan suni olarak bu şekilde konuşmaz. Özellikle Osman in ses tonu fazla effect vermek için zorlanıyor.
  Bu psikolojik olarak insanları olumsuz olarak etkiliyor. Yapımcıların içinde sank art niyetli insanlar varmış gibi geliyor

 9. Her şey reklem,herşey para,herşey reyting renk katın güzelde gerçeklerden ayrılmayın.İnsan aynı delikten iki kere ısırılmaz ama,dizide maşallah söğüt en az hatırladığım kadarıyla 5 defa patladı.para ve reyting uğruna gerçekler saptırılarak,Osmanlı Devletinin kuruluşu ve kuran Osman bey bu kadar hafife alınmamalı.

 10. Soluksuz izlediğim bir dizi vardı kuruluş Osman,son bölümde ATV hem o kadar emeği sikti attı hemde seyircilerin moralini sikti attı,bu neya bukadar reklam olurmu o Casper ı alsın götüne soksun ATV

 11. Kuruluş Osman’da tarihe uymuyor sunuz yabancılar ve hainler Osman Bey e nerdeyse galip geliyor. Koskoca bir Devleti Kuran Osman Bey obasına gelen kötü niyetli kişileri farkedemiyor.hele bu bölüm tam bir saçma adamlar osman beyin kontürölündeki yeri elmalarla patlatıyorlar.böyle bir rezalet görmedim. Ya bu diziye Osman Bey demeyin ya da Osman Bey çekeceksiniz usulüne uygun çekin düzeltilmezse bir daha asla bu diziyi seyretmeye ceğim

 12. Her hafta bir saćmalık,bu haftada zehir saçmalığı,osmanlı kim bu çapulcjlar kim,küfür ederek kanal değiştiriyorum

 13. Kuruluş osman dizisi aşk konusu yok genellikle islam dini üzerine olması gerek bu savaşlar ALLAHIN adıyla kazanılmıştır

 14. Severek izlediğimiz Kuruluş Osman dizisinde olaylar iyice ciddiyetten uzak, lakayıt ve gerçek tarihten çok, uydurma tarih olmaya başladı. Lütfen gerçek tarihe bağlı kalınsın,730 yıl sonrasına uydurulmasın.

 15. hüseyin birinci on

  kuruluş osman dizisinin başrol oyuncusu burak ozçivik rolünü hiç beceremiyor bir insan bukadarmı kasıntı olur tarihimizi anlatan bir dizi yi keyifle izliyorduk ertuğrul varken hep tuzağadüşen beceriksiz ce anlatıyorsunuz ecdatımızı bukadar olmaz izleyince kahroluyorum değiştirin bu adamı