Trendyol Kupon Nedir? (Görsel Anlatım)

Trendyol üzerinden birçok indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Trendyol üzerinden alışveriş yaptığınız süreçte sizlere bazı kuponlar tanımlanmaktadır. Bu kuponlar sayesinde birçok alışverişinizi uygun fiyatlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Trendyol kuponu alışverişlerinizi tamamladıktan sonra sepetinizi onaylamadan önce kullanabilirsiniz. Trendyol kuponlar ile indirimli bir şekilde ürünlerinize sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden kazandığınız kuponlarınızı nasıl görebileceğinizi sizler için ele aldık.

 • Trendyol uygulamasına giriş yapın. Alt kısımda yer alan Hesabım seçeneğine tıklayınız. Hesabım seçeneğinin üst kısmında yer alan İndirim Kuponlarım yazan seçeneğe tıklayınız. Açılan sayfa da hesabınıza tanımlı kuponlar karşınıza gelecektir. Bu kısımda hangi markaya ait, minimum alışveriş tutarı ne kadar ve indirim kuponun ne kadar olduğunu görüntüleyebilirsiniz.
 • Üründen Kazan
 • Takipçi Kazan
 • Yorum Yap Kazan
 • Hedef Kitle

Trendyol Kupon Ne İse Yarar

Trendyol kupon nedir
Trendyol kupon nedir
Trendyol kupon nedir

Trendyol ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahip platformlardan birini oluşturmaktadır. Trendyol ile indirimli ürünlere sahip olabilirsiniz. Trendyol bazı zamanlarda hesabınıza kupon tanımlaması yapmaktadır. Bazı zamanlar ise belirli etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliğe katılan kişilere kupon tanımlaması yaparken bazen de her kullanıcısına belirli bir kupon tanımlaması gerçekleştirir. Trendyol üzerinden kuponlarınızı kullanarak ürünlerinizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Örnek verecek olursak X markasına ait minimum tutarı 200 TL olan, 50 TL’lik indirim kuponunuz olsun. X markasına ait satın alacağınız ürünlerin tutarı 200 TL veya 200 TL’den daha yüksek bir miktar olursa 50 TL’lik indirim sepetinize uygulanır. Böylece 200 TL ödeyerek alacağınız ürünlere 150 TL ödemiş olacaksınız.

Trendyol mega indirim kodu

Trendyol, her yıl belirli tarihlerde mega indirim kampanyaları düzenlemektedir. Bu kampanyalarda, Trendyol’daki tüm ürünlerde geçerli olan yüksek oranlı indirimler sunulmaktadır.

Trendyol mega indirim kodu, bu kampanyalarda kullanılabilen özel bir koddur. Bu kod, kampanyanın geçerli olduğu tarihlerde, Trendyol’dan alışveriş yaparken indirim almak için kullanılabilir.

Trendyol mega indirim kodu, genellikle Trendyol’un mobil uygulaması veya web sitesinde yayınlanır. Ayrıca, Trendyol’un sosyal medya hesapları ve indirim siteleri gibi çeşitli kaynaklardan da bulunabilir.

Trendyol Kupon Toplama Nedir

Trendyol kupon nedir

Trendyol üzerinden birçok kupona sahip olabileceğiniz gibi Trendyol üzerinden kupon toplayabilirsiniz. Kupon toplayarak 24 saat içerisinde ihtiyacınız olan ürünleri oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz. Peki kupon toplamak dediğimiz kavram demektir gelin inceleyelim.

 • Satın almak istediğiniz ürüne tıklayınız. Ürünün alt kısmında kuponlar kısmı yer almaktadır. Burada Kazan seçeneğine tıkladığınız zaman kuponu toplamış yani hesabınıza aktarmış oluyorsunuz. Günlük olarak belirli miktarda kupon kazanabilirsiniz. Bazı ürünler ve markaların kuponu olmamaktadır. Genellikle Trendyol a ait markalardan aktif olarak kupon toplayabilirsiniz. Trendyolmilla markasından aktif olarak kupon toplama şansınız vardır.

Trendyol Kupon Oluşturma

Trendyol ülkemizin en büyük e-ticaret platformudur. Trendyol içerisinde birçok markaya ait ürünleri satın alma şansınız vardır. Kullanıcı yorumlarını görebilir satıcılarla iletişime geçebilirsiniz. Kupon oluşturarak mağazasını ön plana çıkartmak isteyen satıcılar için kupon oluşturma adımlarını derledik.

 • Satıcı panelinize gelin. Panel üzerinde yer alan Kuponlarım seçeneğine tıklayınız.
 • Kuponlarım seçeneğine tıkladıktan sonra Yeni Kupon Oluştur seçeneğine tıklayınız ve kuponunuzu oluşturmaya başlayınız.
 • Kuponun geçerli olacağı tarihini, kupon kitlesini belirlemeniz gerekmektedir. Kupon kitlesini isterseniz ürününüzü ziyaret eden kullanıcılar için kupon oluşturabilir isterseniz mağazanızı ziyaret eden kişiler için kupon oluşturabilirsiniz.
 • Daha sonra kuponun kapsama alanını seçmeniz gerekir. Kuponu oluştururken tüm ürünlerinizde mi geçerli olacağını ya da belirli ürünlerde mi geçerli olacağına karar vermeniz gerekir.
 • Kupon tutarı seçimlerini gerçekleştirin. Kupon tutarını belirledikten sonra onay kısmına geleceksiniz. Onay kısmında yer alan tüm bilgileri kontrol ediniz. Yanlışlık olduğunu düşündüğünüz kısımları düzelttikten sonra Onayla ve Bitir seçeneğine tıklayınız. İşte bu kadar kolay. Mağazanız ve ürünleriniz için kuponlarınızı oluşturdunuz.

Daha fazla ilgili içerik;

Trendyol indirim nasil uygulanir?

Trendyol indirimini uygulamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:
Trendyol’un mobil uygulamasını veya web sitesini açın.
Alışveriş yapmak istediğiniz ürünü veya hizmeti bulun.
Ürünü veya hizmeti sepete ekleyin.
Sepet ekranında, “Kupon Kullan” seçeneğine tıklayın.
Daha önce topladığınız bir kupon kodunu girin veya yeni bir kupon kodu girin.
“Kuponu Uygula” seçeneğine tıklayın.

Trendyol kupon nedir nasıl kullanılır?

Trendyol kupon, Trendyol’dan alışveriş yaparken indirim almak için kullanılan özel bir koddur. Kuponlar, genellikle bir harf ve sayı kombinasyonundan oluşur ve belirli bir süre için geçerlidir.
Trendyol kuponları, çeşitli şekillerde elde edilebilir. Bazı kuponlar, Trendyol tarafından doğrudan müşterilere gönderilir. Bazı kuponlar ise, sosyal medya, haber siteleri veya indirim siteleri gibi çevrimiçi kaynaklardan bulunabilir.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥