Türk OnlyFans kullanıcıları bugün cinsel içerik üreticiliği ile ünlenen Türk yayıncılarını izlemek için platforma üye olan kullanıcılardır. OnlyFans genellikle cinsel içerik üreten yayıncıların aylık abonelikler ile içerik ürettikleri ve bundan para kazandığı bir platformdur.

Türkiye’de çok fazla yaygın olmayan ancak bilenlerin de bağımlısı olduğu bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Her platformda olduğu gibi bu sanal platformda da fenomenler var. Öyle ki bu Türk fenomenler yılda 400.000 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyor. Merak edilenler ve detaylar yazımızda.

Gizem Bağdaçiçek350.000-400.000 TL
Merve Taşkın260.000 TL
Neslihan Güneş150.000 TL
Betül Lily150.000 TL
Gizem Avcı90.000 TL
Maskeli Kedi50.000 TL
Türk Onlyfans Kullanıcıları

OnlyFans Hesabı Olan Türk Fenomenler

  • Gizem Bağdaçiçek

Gizem Bağdaçiçek OnlyFans üzerinde en çok kazanç elde eden fenomen olarak adını kazımıştır. Kendisinin aylıkkazancı 400.000 TL civarındadır. Bu kazancı nasıl mı elde ediyor? İçerik üreterek.

OnlyFans Hesabı Olan Türk Fenomenler

Cinsel içerik üreticiliği ile dans ederek, güzelliğini göstererek hazırladığı içerikler ile büyük bir hayran kitlesine sahip. Aslında bu hayranların hepsi onun yayınlarını doğrudan takip edemiyor. Yayın abonelik ücretleri nedeniyle kazancı yüksek olmasına rağmen büyük bir katılımcı kitlesine hitap etmiyor. Ne derler bilirsiniz zenginin parası züğürdün çenesini yorar.

  • Merve Taşkın
Merve Taşkın

Merve Taşkın OnlyFans üzerinde 260.000 TL kazanç ile en büyük kazanç elde eden ikinci isimdir. Kendisinin yayınlarında yaptığı gösterimler ve yayınladığı içerikler ile güzel bir hayran kitlesi var.

Cinsel içerik üreticisi olarak yayın yapan Merve Taşkın aynı zamanda sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlar ile de sürekli gündeme gelen bir isimdir.

Özellikle kendisinin Amsterdam Seks Müzesinde verdiği neredeyse çıplak olan pozunu sosyal medya hesabında paylaşması olay olmuştu. Kendisi bu yüzden mahkemelik de oldu. Herneyse. Cinsel içerik üreterek 260.000 TL kazanç elde edebilmiş bir isimdir kendisi. Yaptığı işi inkar etmeyenlerden.

  • Neslihan Güneş
OnlyFans Hesabı Olan Türk Fenomenler

Neslihan Güneş OnlyFans ve Trendyol gibi platformlar üzerinden kazanç elde eden bir fenomen. Kendisi giyim tarzı ve içerikleri ile oldukça fazla takip ediliyor. Şu an 30 yaşında olan Neslihan Güneş aylık gelirinin de 150.000 TL civarında olduğunu açıkladı.

Kendisi OnlyFans hesabı ile para kazandığı için birçok hayranından para karşılığı cinsel ilişki teklifi aldığını dile getirmişti. Öyle ki “OnlyFans hesabı olan herkes eskort olmuyor arkadaşlar buna ihtiyacım da yok.” Diyerek aylık kazancının fotoğrafını atmıştı. Ne denebilir ki… Para kazanmanın binbir yolu var.

  • Betül Lily
OnlyFans Hesabı Olan Türk Fenomenler

OnlyFans hesabı ile ünlü olan başka bir Türk fenomen de Betül Lily. OnlyFans VİP hayranlarına özel olarak yaptığı videolar, yayınlar ve fotoğraflar ile sıkça gündem olan bir isim. Kendisinin cinsel içerik üreticisi olarak yaptığı içerikler ile 150.000 TL civarında kazanç elde ettiği biliniyor. En çok kazananlar arasında 4. Sıraya da yerleşmeyi başardı.

  • Gizem Avcı
OnlyFans Hesabı Olan Türk Fenomenler

Gizem Avcı OnlyFans hesabı ile en çok kazanan Türk fenomenler listesinde 5.sırada. Kendisinin aylık VIP hayranlarına yönelik neredeyse çıplak olarak yaptığı birçok yayın var. Cinsel içerik üreterek ayda 100.000 TL’ye yakın kazanç elde etmektedir.

Asıl cinsel içerikleri sadece VIP hayranlarına özel olarak yayınlıyor. Mayo ve bikini ile çekinmiş birçok fotoğrafını ise sosyal medya hesaplarında görebilirsiniz. Yayınlarında genellikle neredeyse çıplak olarak yayın açtığından hayran kitlesinin çoğu da erkek.

Erkek OnlyFans hesabı açabilir mi?

Elbette açabilir. Erkek ya da kadın olması fark etmeksizin herkes OnlyFans hesabı açabilir. Hatta size ilginç bir istatistik de açıklayalım. OnlyFans kullanıcılarının yaklaşık %62’si erkek. Kalanlar ise kadın.

OnlyFans kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun yaşı ise orta yaş grubuna tekabül ediyor. 18 ile 45 yaş arasındaki kullanıcı yaş yoğunluğu ile bilinen bir içerik üretim platformudur.

OnlyFans ücreti ne kadar?

OnlyFans ücreti ne kadar

OnlyFans ilk 30 gün tamamen ücretsiz. 30 gün sonrasında ise platforma katılım ücreti aylık olarak alınmaktadır.  Ancak üye olduktan sonra yayınlara katılmak için yayıncıların aylık abonelik ücretlerini ödemeniz şart. Ödeme yapılmadan yayıncıların yayınlarına erişemiyorsunuz.

Yayınlara katılamadıktan sonra da haliyle OnlyFans üyeliği olmasının da bir anlamı kalmıyor. Platforma üye olurken mutlaka kart bilgilerini girmeniz isteniyor. Yayıncıların aylık abonelik ücretleri genellikle 5 USD ile 100 USD arasında değişiyor. Tercih ettiğiniz yayıncıya göre abonelik ücretleri değişkenlik gösterebilir.

OnlyFans hangi ülkenin?

OnlyFans dünya genelinde bilinen ve kullanılan bir içerik üretim platformudur. Merkezi Londra’da bulunmaktadır. OnlyFans üzerinden yayıncı olarak para kazanabilir ya da katılımcı olarak yayıncıların içeriklerini izleyebilirsiniz.

OnlyFans Türkiye’de açılabilir mi?

OnlyFans Türkiye’de açılabilir mi

Evet. Türkiye’de de OnlyFans hesabı açılabilir. Onlyfans Hesap açmak için herhangi bir ülke kısıtlaması bulunmamaktadır. Ancak uygulamaya erişim yönünden bazı sıkıntılar yaşanabilir. İnternet tarayıcısı üzerinden katılım sağlamak koşuluyla sorun yaşamadan Türkiye’den de hesap açılabilmektedir.

OnlyFans uygulaması var mı?

Evet. OnlyFans uygulaması Türkiye’de de mevcut olan bir uygulamaydı. Yakın zamanda uygulama kapsamında cinsel içerik yayınlarının yapılması nedeni ile uygulama marketlerden kaldırıldı. Bu nedenle tekrar bir izin çıkana kadar OnlyFans uygulamasına Türkiye’den erişim mümkün olmayacak.

OnlyFans kimler tarafından kullanılabilir?

OnlyFans kimler tarafından kullanılabilir

OnlyFans katılımcı olarak üye olan herkes tarafından kullanılabilir. İster içerik üreten bir yayıncı olabilir isterseniz de izleyici olarak yayıncıların içeriklerini izleyebilirsiniz. Bugün OnlyFans hesabı olan Fenomenler dahi bulunmaktadır.

Fenomenler demişken herkes Bella Thorne’u bilir. Kendisi hem bir şarkıcı hem de oyuncudur. Kendisi OnlyFans platformuna katılıp yayın açtıktan 24 saat sonra tam 1 milyon dolar kazanç elde etmişti. Bu da platformun yayıncı olmak isteyenler arasında ünlenmesinin nedenlerinden biri.

OnlyFans ne kadar kazandırır

OnlyFans aylık 100 liradan başlayarak 50.000 liraya kadar kazandırabilen bir platformdur. Tamamen hayran katılımcı olarak izleyebildiğiniz yayınlar için aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekiyor. aylık ücretlerin yanı  sıra canlı yayınlarda da hayran olarak para gönderimi vardır.

Katılımcılarını mutlu eden OnlyFans yayıncılarının aylık kazançları sandığınızdan çok daha fazla olabilir. Bu nedenle yayıncı deyip küçümsememek lazım. 2022 yılının sonunda açıklanan verilere göre en çok kazanç elde eden OnlyFans yayıncıları ve kazançları;

Gizem Bağdaçiçek350.000-400.000 TL
Merve Taşkın260.000 TL
Neslihan Güneş150.000 TL
Betül Lily150.000 TL
Gizem Avcı90.000 TL
Maskeli Kedi50.000 TL

OnlyFans amacı nedir?

OnlyFans bir içerik üretme platformudur. Genellikle cinsel içerik üreticileri tarafından kullanılan ve yayıncıların hayran kitlesinden kazanç elde edebildiği bir platformdur.

OnlyFans Türkiye’de var mı?

Evet. OnlyFans Türkiye’de de kullanılabilen bir online platformdur.

Ücretsiz OnlyFans Hesap Görme Hilesi