Trosyd Krem Fiyatı 2022

Trosyd krem fiyatı 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trosyd krem reçetesiz alınır mı işte detaylar.

Trosyd krem fiyatı 2022 itibari ile 18 TL ile 30 TL arasında boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kremin çok yönlü kullanım imkanı ile sıklıkla talep gördüğü bilinmektedir. Trosyd krem devlet tarafından ücreti karşılanan ilaçlar listesinde yer almaktadır.

Trosyd krem cilt üzerinde oluşan enfeksiyonların giderilmesinde uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir kremdir. Kremin en çok kullanıldığı alan ise deri üzerinde oluşan mantarların giderilmesidir. Pişik kremi olarak da kullanıldığı bilinmektedir.

Trosyd Krem Reçetesiz Alınır Mı

Trosyd krem reçetesiz alınır mı, Trosyd krem reçetesiz olarak satın alınabilmektedir. Kremin doktor reçetesi ile alındığında ücret ödenmeden alınması mümkündür. Reçetesiz olarak Trosyd kremi eczanelerden talep ederek satın alabilirsiniz.

Trosyd krem reçetesiz fiyatı 18 TL civarındadır. 20 gramlık tüplerde satılan krem en çok pişik ve mantar tedavisinde kullanılmaktadır. Kremin birden fazla kullanım alanı olması ve büyük yan etkileri olmaması nedeni ile reçetesiz satılmasına izin verilmektedir. 

Trosyd Krem Bebeklerde Kullanımı

Trosyd krem bebeklerde kullanımı mümkün olan bir kremdir. Genellikle doktor tavsiyesi ile pişik sorunu için önerilen bir kremdir. Pişik sorunu ile mücadelede Trosyd krem hem bebekler hem de yetişkinler için kullanılabilmektedir.

Trosyd kremin bebeklerde kullanımı öncesi ve sonrasında mutlaka ellerin yıkanması gerekir. Kremin pişik olan bölge dışında vücuda sürülmemesi gerekmektedir.

Trosyd krem yan etkileri itibari ile ciltte kuruluk yapabilen bir kremdir. Bebeklerde cilt kuruluğu, cildin pul pul dökülmesi gibi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle doktor reçetesi olmadan sürekli kullanımı tavsiye edilmemektedir. Trosyd kremin bilinen yan etkileri;

  • Ciltte kızarıklık oluşumu,
  • Ciltte kuruma,
  • Ciltte döküntü,
  • Hafif ağrılı kaşıntı,
  • Parestezi.
Trosyd Krem Yüze Sürülür Mü
Trosyd Krem Yüze Sürülür Mü

Trosyd Krem Yüze Sürülür Mü

Trosyd krem yüze sürülür mü, Trosyd krem yüze sürülmesi kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Yüz bölgesinde oluşan sivilceler için yanlış bir şekilde kullanılan kremin yüzde güneş ışınları ile buluşması halinde yan etkileri oluşabilmektedir.

Trosyd kremin reçetesiz olarak satılması normal bir cilt kremi olduğu yanılgısına neden olabilmektedir. Ancak Trosyd krem mutlaka doktor tavsiyesi eşliğinde kullanılması gereken bir kremdir. Yüze uygulandığında sivilcelerin kurumasına yardımcı olsa da yüzde iz kalmasına neden olabilecek bir kremdir.

Nöbetçi Eczane Çalışma Saatleri

Eczaneler Açık Mı

Parol Ne İçin Kullanılır ve Parol Fiyatı

Dolorex Ne İçin Kullanılır ve Dolorex Ağrı Kesici Fiyatı

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu