Türk Telekom Ses Aşım Ücreti Nedir – Paket Aşımı Engelleme

Türk Telekom ses aşım ücreti nedir ve Türk Telekom standart aşım ücreti internet ne kadar, bilgilendiriyoruz. Turkcell ses paket aşımı ne demek, bilgilendiriyoruz.

Türk Telekom ses aşım ücreti nedir, 2023 yılı dahilinde, yepyeni 3 tarifesinde, yepyeni 6 tarifesinde, yepyeni 10 tarifesinde, yeni prime 15 tarifesinde, yeni prime 20 tarifesinde, yeni prime 30 tarifesinde, yeni prime 40 tarifesinde, konuşkan 1500 tarifesinde ve son olarak konuşkan 3000 tarifesinde ses aşım ücreti 91,79 Kr/ Dk ‘dır.

Türk Telekom internet aşım ücreti 2023

Türk Telekom dakika aşım ücreti 2023, tarife kapsamı içerisinde sunulan ücretsiz dakikaların bitmesi durumunda aşım ücreti devreye girmektedir. Türk Telekom içerisinde ya da yurt içi sabit hatlar ayrıca diğer operatörle yönüne ücretsiz dakika bitmesi durumunda yurtiçi her yöne görüşmeler de görüşme dakikası başına 60 Kr/dk’dır. dakika aşım ücreti faturanıza yansımaktadır. Eğer bunun olmasını istemiyorsanız ya tarifenizi yükseltin ya da kullanım alanınızda olan dakikaları takip ederek aşmamaya çalışın.

Türk Telekom Paket Aşımı Engelleme

Türk Telekom paket aşımı engelleme, paket içeriklerinin % 80 ile % 100 arasında kullanımda kişilere özel mesajlar gelmektedir. Bu bilgilendirme ile paket aşımı engellenebilir. Bu mesajları talep doğrultusunda kapatabilirsiniz. Kapatmak için IPTAL KMSH yazılıp 5555 ‘e gönderilmesi gerekmektedir. Tekrar açtırmak isteyen müşterilerimiz ise KMSH yazıp yine 5555 ‘ e göndermesi durumunda paket aşımı ile ilgili bilgilendirmeler yapılacaktır.


Daha fazla ilgili içerik;


Türk Telekom Akıllı Fatura Nasıl Yapılır

Türk Telekom akıllı fatura nasıl yapılır, fatura üst sınır servisi olarak adlandırılmaktadır. Akıllı fatura ile belirlenen fatura tutarına ulaşması durumunda bilgi almanızı sağlayan bir ücretsiz hizmettir. Özellikler;

  • Fatura üst sınırı (FÜS) servisi ücretsiz olarak müşterileri ile buluşmaktadır.
  • Her faturanız için isteğiniz doğrultusunda bir tane fatura üst sınırı belirleyebilirsiniz.
  • Fatura döneminde fatura üst sınırını aşan müşterilerimize sadece bir kere bilgilendirme yapılacaktır.
  • Yeni bir fatura üst sınırı belirlemek istiyorsanız bir sonraki fatura döneminden geçerli işleme alınacaktır.
  • SMS ile gönderim sağlanmıyor ise sırasıyla e-posta ya da sesli yanıt sistemi sayesinde bilgilendirme müşterilerine muhakkak ulaşacaktır.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥