Türk Telekom yazısını değiştirme ve Türk Telekom profil ismi değiştirme işleminin nasıl yapıldığını gösteriyoruz. Telefonda operatör yerine isim yazma işlemini birlikte inceleyelim.

Türk Telekom yazsını değiştirme, kullandığınız operatör hakkında değişiklikler yapmak için sizleri yönlendiriyoruz. değişiklikler nasıl yapılır ve müşteri hizmetleri aranmadan basit bir şekilde nasıl halledilebilir. kullanmış olduğunuz operatörün dijital operatör uygulaması bu değişiklikleri kaydetmeniz için size yardımcı olacaktır. Detaylar içeriğimizde.

Telefonda operatör yerine isim yazma

Telefonda operatör yerine isim yazma işleminin nasıl yapıldığı çok fazla araştırılmaktadır. Konu üzerine operatör ismi degistirme işleminin nasıl yapıldığı AVATAR ya da DEGİSTİR yaz boşluk bırak hangi isimi görmek istiyorsanız o isimi yazın ve 4545’e SMS gönderin.


Daha fazla ilgili içerik;


Selfy Ekrandaki Yazıyı Değiştirme

Selfy Ekrandaki Yazıyı Değiştirme

Selfy ekrandaki yazıyı değiştirme, Türk Telekom ve Selfy kullanıcıları telefonun ekranındaki Türk Telekom yazısını ücretsiz değiştirebilir. Türk Telekom programsız ve ücretsiz isim değiştirme nasıl yapılır bilgilendiriyoruz.

Türk Telekom Yazısını Değiştirme aboneler (buna genç selfy aboneleri de dahil) telefonun ekranında yer alan Türk Telekom yazısını değiştirmek için kısa mesaj atmaları yeterli. DEGISTIR yazıp bir boşluk bırakın istediğinizi yazın 4545 ‘e gönderin. Türk Telekom Avatar servisiyle artık istediğiniz yazıyı telefonunuzun ekranına yazabilirsiniz. Avatar yazınız 15 karakteri geçmemelidir. Avatar yazınız sayı, harf ve istediğiniz karakterde olabilir.

Bimcell Ekrandaki Yazıyı Değiştirme

Bimcell ekrandaki yazıyı değiştirme, Türk Telekom ekrandaki yazıyı değiştirmek için yukarıda nasıl yapılır kısaca anlattık. Bimcell, PTTcell, Teknosacell gibi alt operatörlerde bu geçerli mi bilmiyorum. AVATAR yazıp bir boşluk bırakın istediğinizi yazın 4545 ‘e gönderin. Denemekte fayda var. Eğer işe yararsa lütfen yorumlar kısmına belirtin. Bimcell hattım olmadığı için ben deneyemedim.

Leave A Reply