Türk Telekom Yazısını Değiştirme

Türk Telekom yazısını değiştirme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bimcell ekrandaki yazıyı değiştirme işte detaylar.

Türk Telekom yazsını değiştirme, kullandığınız operatör hakkında değişiklikler yapmak için sizleri yönlendiriyoruz. değişiklikler nasıl yapılır ve müşteri hizmetleri aranmadan basit bir şekilde nasıl halledilebilir. kullanmış olduğunuz operatörün dijital operatör uygulması bu değişiklikleri kaydetmeniz için size yardımcı olacaktır. Detaylar içeriğimizde.

Selfy Ekrandaki Yazıyı Değiştirme

Selfy ekrandaki yazıyı değiştirme, Türk Telekom ve Selfy kullanıcıları telefonun ekranındaki Türk Telekom yazısını ücretsiz değiştirebilir. Türk Telekom programsız ve ücretsiz isim değiştirme nasıl yapılır bilgilendiriyoruz.

Selfy ekrandaki yazıyı değiştirme

Türk Telekom Yazısını Değiştirme aboneler (buna genç selfy aboneleri de dahil) telefonun ekranında yer alan Türk Telekom yazısını değiştirmek için kısa mesaj atmaları yeterli. DEGISTIR yazıp bir boşluk bırakın istediğinizi yazın 4545 ‘e gönderin. Türk Telekom Avatar servisiyle artık istediğiniz yazıyı telefonunuzun ekranına yazabilirsiniz. Avatar yazınız 15 karakteri geçmemelidir. Avatar yazınız sayı, harf ve istediğiniz karakterde olabilir.

Bimcell Ekrandaki Yazıyı Değiştirme

Bimcell ekrandaki yazıyı değiştirme, Türk Telekom ekrandaki yazıyı değiştirmek için yukarıda nasıl yapılır kısaca anlattık. Bimcell, PTTcell, Teknosacell gibi alt operatörlerde bu geçerli mi bilmiyorum. AVATAR yazıp bir boşluk bırakın istediğinizi yazın 4545 ‘e gönderin. Denemekte fayda var. Eğer işe yararsa lütfen yorumlar kısmına belirtin. Bimcell hattım olmadığı için ben deneyemedim.

Ücretsiz Sil Süpür İndir

Türk Telekom daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Türk Telekom Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2022

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır 2022

Sil Süpür Nasıl Yapılır 2022

Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu