Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi (2024 Fiyatları)

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi arasında uluslararası ölçekte hizmet veren birçok merkez bulunmaktadır. Uzman hekimleri, son teknolojik ekipmanları ve güçlü personelleriyle ön plana çıkan Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri, çoğunlukla büyükşehirlerde hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul’da hizmet veren saç ekim merkezileri, dünyanın farklı noktalarından yüz binlerce ziyaretçinin sağlık turizmi kapsamında şehri ziyaret etmesine aracılık eder.

Ayrıca Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi, global ölçekte uygulanan birçok yenilikçi tekniği de bünyesinde barındırması gerekir. Öncü saç ekim teknikleri olarak kabul edilen bu yöntemler, cerrahi müdahalelerin olası olumsuzluklarını büyük oranda ortadan kaldırdığı gibi başarı oranı yüksek olan tekniklerdir.

2024 saç ekim fiyatları

2024 Saç ekim fiyatları dünya genelinde ele alınmış bir şekilde sizlere aktarıyoruz. 2024 Saç ekim fiyatları aşağıdaki tabloda gördüğünüz fiyatlar güncel fiyatlarıdır.

Saç Ekimi Türkiye€ 2,390 – € 3,290
Saç Ekimi İngiltere (İngiltere)€ 6,690 – € 31,500
Saç Ekimi Amerika Birleşik Devletleri€ 11,300 – € 26,200
Saç Ekimi Almanya€ 6,100 – € 13,200
Saç Ekimi İspanya€ 5,700 – € 15,500
Saç Ekimi Fransa€ 7,500 – € 15,700
Saç Ekimi İrlanda€ 6,700 – € 23,000

3000 greft saç ekimi fiyatı 2024

3000 greft saç ekimi fiyatı

3000 greft saç ekimi fiyatı 2024 yılı güncel rakamı 9.000 – 15.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

7000 greft saç ekimi fiyatı

7000 greft saç ekimi fiyatı 2024 yılı güncel rakamları sizler için araştırdık ve 7000 greft saç ekimi fiyatı 40.000 – 55.000 TL arasında değişmektedir.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Listesi

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi listesi şu şekildedir:

 • Hermest Saç Ekim Merkezi
 • Nimclinc Saç Ekim Merkezi
 • Asmed Hair Transplant
 • HLC Saç Ekim Merkezi
 • AHD Saç Ekim Merkezi
 • Hair of İstanbul

Daha fazla ilgili içerik;


Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezi Hangileridir

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi hangileridir, merak edenler için ülkemizde faaliyet gösteren birçok merkezin global ölçekte yüksek standartta hizmet verdiği belirtilmelidir.  Saç ekimi operasyonlarında öncü olan Türkiye’deki saç ekim merkezleri, konfor açısından da ziyaretçilere yüksek kalitede hizmet vadeder.

Ayrıca Türkiye’de hizmet veren birçok saç ekimi merkezi, VIP standartlarda hizmet de sağlamaktadır. Bu kapsamda Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri arasında tercihte bulunurken talep edilebilecek farklı standartlarda hizmet seçenekleri olduğu söylenebilir. Dünyanın farklı noktalarında yüksek düzeyde tanınırlığa sahip olan bu merkezler, özellikle Avrupa ve Arap coğrafyasında yoğun olarak ilgi görmektedir.

Türkiye’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri Nasıl Belirlenir

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri nasıl belirlenir, belli başlı prosedürler ve yetkinlikler açısından verdikleri hizmet kalitesine göre belirlenmektedir. Uluslararası standartların yanı sıra merkezlerde verilen hizmet seçenekleri, teknolojik donanımlar, uzman hekim yetkinlikleri ve merkez yeterlilikleri gibi faktörler de en iyi saç ekim merkezlerini tespit etme konusunda belirleyicidir.

Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri belirlenirken göz önünde bulundurulan kriterler genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Merkezde operasyon gerçekleştiren hekimlerin tecrübeler, deneyimleri ve aldıkları eğitimler
 • Merkez içerisinde hizmet veren personellerin temel yetkinlikleri
 • Merkezin hijyen koşullarına ve sterilizasyona karşı gösterdiği hassasiyet
 • Saç ekim operasyonlarında kullanılan ekipman ve cihazların teknolojik özellikleri
 • Merkez hakkında hastaların daha önce yapmış oldukları yorumlar ve müşteri memnuniyeti

Gibi ilkeler doğrultusunda Türkiye’de hizmet veren en iyi saç ekim merkezlerinin belirlenmesi mümkündür.

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr