VakıfBank kart son kullanma tarihini öğrenmek için kartın ön yüzünde yer alan son kullanma tarihine bakmanız yeterlidir. Vakıfbank kartlarınızın ön yüzünde kartın numarası ve son kullanma tarihi bulunmaktadır.

Kartın ön yüzünde bulunan son kullanma tarihi 02/24 benzeri bir şekilde yer alır. Bu ifadenin anlamı ise 2024 yılı Şubat ayı demektir. Kartınızın son kullanma tarihine pratik bir şekilde kart yüzünden öğrenebilirsiniz. Yazımızın devamında geçersiz kart sorunu ve kart son kullanma tarihi hakkında merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Geçersiz Kart Ne Demek

VakıfBank Kart Son Kullanma Tarihi Öğrenme

Vakıfbank geçersiz kart demek, Vakıfbank müşterilerinin genellikle kartlarının son kullanma tarihinin geçmesi ile birlikte yaşadıkları bir sorundur. Kartın son kullanma tarihi geçtikten sonra kart kullanımı mümkün olmadığından ATM ya da alışveriş sırasında kartın geçersiz kart olarak hata vermesi yaşanılan bir sorundur.
Vakıfbank kartınızın geçersiz olması durumu ile karşı karşıya kaldıysanız mutlaka kartınızın son kullanma tarihini kontrol edin. Kartın son kullanma tarihi geçmediyse yakın zamanda kart için kayıp başvurusu yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Kartınız hakkındaki tüm işlemler için aşağıda yer alan iletişim kanallarından Vakıfbank yetkililerine ulaşabilirsiniz.

  • Vakıfbank 7/24 Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0 724
  • Vakıfbank Şubeleri
  • Vakıfbank Resmi Web Sitesi
  • Vakıfbank Posta Adresi: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/ A-B 347668 Ümraniye/ İstanbul.

Vakıfbank Bankomat Kartı Son Kullanma Tarihi Nerede Yazar

Vakıfbank bankomat kartı son kullanma tarihi kartın ön yüzünde kart numarasının hemen altında yazmaktadır. Kartınızın son kullanma tarihine kadar kullanmanız ve sonrasında kartın son kullanma tarihi geçmesi halinde geçersiz hale gelmesi normaldir.

Bankomat kartınızın son kullanma tarihine kartın hemen ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasının altındaki ifadede görebilirsiniz. 02/24 şeklinde yazılan son kullanma tarihi sırası ile ay ve yılı ifade etmektedir.


Daha fazla ilgili içerik;

VakıfBank kartın son kullanma tarihi nerede yazar?

VakıfBank kartınızın son kullanma tarihi, kartınızın ön yüzünde, kart numarasının sağ alt köşesinde yer alır. Bu tarih, iki haneli bir sayı ile gösterilir. İlk rakam, kartın yılını, ikinci rakam ise ayı gösterir.

VakıfBank kart süresi doldu ne yapmalıyım?

VakıfBank kartınızın son kullanma tarihi geçtiyse, kartınızı kullanamazsınız. Bu durumda, kartınızın yenilenmesi için gerekli işlemleri yapmanız gerekir.

VakıfBank kart yenileme nasıl yapılır?

VakıfBank İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den yenileme talebinde bulunabilirsiniz.
VakıfBank müşteri hizmetlerini arayarak yenileme talebinde bulunabilirsiniz.
VakıfBank şubelerine giderek yenileme talebinde bulunabilirsiniz.