Vakıfbank Kredi Kartı Şifresi Alma

Vakıfbank kredi kartı şifresin alma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz Vakıfbank kredi kartı şifresi alma SMS işte detayları.

Vakıfbank kredi kartı şifresini, Vakıfbank şubeleri, çağrı merkezi, internet bankacılığı, mobil bankacılığı, ATM ve SMS yoluyla alabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Şifresi Alma SMS

  • KKSIFRE yazın ve boşluk bırakın,
  • Kredi kartınızın son 6 hanesini yazın ve boşluk bırakın,
  • Kartın arka kısmında bulunan (CVC) 3 haneli kodun son 2 hanesini yazarak 5724’e SMS gönderin.

Vakıfbank Bankomat Şifresi Alma

Vakıfbank bankomat kartınızı kullanabilmeniz için, bankomat şifresi almanız gerekir. Yapacağınız alışverişlerde ve ATM’lerde kullanabileceğiniz şifreyi almak için “SIFRE” yazın ve boşluk bırakın. Bankomat kart numarasını yazarak 5724’e SMS yoluyla gönderdiğiniz takdirde bankomat kart şifreniz tarafınıza iletilir.

Vakıfbank ATM’lerinden ve Vakıfbank şubesinden de bankomat kart şifrenizi alabileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da şifre almanız mümkün.

Ziraat Kart iptali (Ziraat Bankası Kart Şifresi Unuttum)

Halkbank Kartım Nerede?

Bankomat Para nedir?

Bankomat para, bankomat kartınızla yapacağınız alışverişlerden kazandığınız paradır. Bankomat kartınız ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız bankomat paralar, belirlediğiniz tutara ulaştığında, para hesabınıza aktarılır.

Bankomat paraya dahil olmak için Mobil bankacılık veya İnternet bankacılığı üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca SMS yoluyla da Bankomat kartı alabilmeniz mümkün.

SMS ile Bankomat para almak için;

  • BANKOMAT yazarak boşluk bırakın.
  • Kartınızın son 6 hanesini yazarak 5724’e SMS gönderin.
  • Yaptığınız işlemler sonucunda Bankomat paraya dahil olabilirsiniz.

5724’e gönderilen kısa mesajlar, bütün operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olacak şekilde ücretlendirilecektir.

Vakıfbank Kart Şifremi Unuttum

Vakıfbank kart şifrenizi unuttuğunuz takdirde, doğrulama ile yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişime geçerek de yeni bir şifre alabilirsiniz.

Kartın kayıp veya çalıntı olduğu durumlarda hemen Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden kartınızı iptal edebilir, kullanıma kapatabilirsiniz. Ayrı olarak 0850 222 0 724 nolu Vakıfbank çağrı merkezini arayarak da kart iptali başvurusunda bulunabilirsiniz. Kartınızı iptal etmeniz durumunda be yeni bir kart talep etmeniz halinde, yeni kartınız en kısa süre içerisinde adresinize veya adresinize en yakın olan Vakıfbank şubesine gönderilir. 

Vakıfbank Kredi Kartını Kullanıma Açma

Vakıfbank kredi kartını SMS yoluyla kullanıma açmak için, “ACIK” yazın ve boşluk bırakın. Sonrasında kart numaranızın son 6 hanesini 5724’e gönderin. İşlemleri eksiksiz yapmanız sonucunda kredi kartınız kullanıma açılacaktır.

Ziraat Kart Kargo Takip – Ziraat Kartım ne zaman gelir

Halkbank Kart Şifresi Alma

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu