Valorant Nasıl İndirilir 2022

Valorant nasıl indirilir 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Valorant nasıl indirilir ve kurulur işte detaylar.

Valorant nasıl indirilir 2022, Riot Games’in merakla beklenen oyunu sonunda tüm dünyada çıktı. Taktiksel oyunu Valorant artık tüm oyuncular tarafından oynanabilir durumda. Çok oyunculu bir oyun olan Valorant ’ta beşer oyuncudan oluşan iki takım, saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turdan oluşur. Oynaması tamamen ücretsiz olan bu oyun tüm dünyaya yayılmış bir rekabet oyunudur.

Valorant Bu Oyun Senin İşletim Sisteminde Çıkmadı

Valorant Nasıl İndirilir Ve Kurulur

Valorant nasıl indirilir ve kurulur, Valorant’ı indirmek için VALORANT Oyunu (playvalorant.com) buradaki linke tıklayarak giriş yapmanız gerekmektedir. Sonrasında Hemen oyna seçeneğine tıklayarak, varsa mevcut Riot Games hesabınız ile de giriş yapabilirsiniz. Eğer yoksa yeni bir hesap açmanız gerekmektedir. Valorant hesabı oluşturduktan sonra oyunu bilgisayara indirmeniz çok kolay hale geliyor. İndirmek çok basittir ama bilgisayar sisteminizin iyi olması gerekmektedir. Valorant oyunun sistem gereksinimleri minimum seviyede şu şekilde olmalıdır:

  • İşlemci: Intel Core i3-370M
  • Ram: 4GB
  • Ekran Kart: Intel HD 3000
  • Depolama alanı: 6.9GB
Valorant nasıl indirilir ve kurulur
Valorant nasıl indirilir ve kurulur

Valorant Nasıl İndirilir Mobil

Valorant nasıl indirilir mobil, en popüler yapımlardan biri olan Valorant, büyük ilgi toplamaya başladı. Şu anda yalnızca PC için yayınlanmış olan oyuna gelen son güncelleme içinde değişik bilgiler yer alıyor.

Yeni güncelleme içerisinde yer alan dosyalarda “Cihaz Profili” başlığı altında İPhone X ve XS gibi cihazların yer aldığını görüyoruz. Valorant İOS gibi sistemlerde test etmeye başladı. Valorant Android cihazlardan önce İOS sistemlerde çıkacak. Pubg Mobile Apple Uygulama Mağazasından kaldırılmıştı. Bu oyunların oyuncuları da yeni bir alternatif olarak Valorant’ı kullanabilecek. Ne zaman geleceği ise merak konusu.

2021 En Çok Oynanan Oyunlar

Google Play Oyunları Artık Windows’ta! İşte Tarih!

Para kazandıran oyunlar 2022

En İyi Ücretsiz Mobil Oyunlar 2021

googlehaberler