Valorant siyah ekranda kaldı ve Valorant siyah ekran verip kapanıyor sorununun çözümünü sizlerle paylaşıyoruz. Oyun açılırken siyah ekranda kalıyor neden olur, gelin birlikte inceleyelim.

Valorant siyah ekran problemi, pek çok oyuncunun en sevdiği oyunlardan biri olan Valorant oyunu esnasında çeşitli sebepler dolayısıyla meydana gelebilen bir problemdir. Bu problemi yaşayan oyuncular herhangi bir eylem esnasında ekranın tamamen siyah renk aldığını dolayısıyla herhangi bir eylem yapmayı mümkün hale getirmediğini dile getirmektedir.

Valorant Siyah Ekranda Kaldı

Eğer siz de oyun esnasında Valorant siyah ekranda kaldı problemi yaşıyorsanız, bu problemi çözmek için öncelikle neden kaynaklandığını bilmelisiniz. Çünkü, bir problemin ortadan kalkması için uygulanan yollar, problemin ne olduğuna göre değişkenlik gösterebilir.

  • Bu problem ile oyuncular genellikle rekabetçi oyunlarda karşılaşmaktadır. Pek çok oyuncu bu gibi bir durum yaşadığında oyunu kapatıp açmanın faydalı olduğunu düşünse de, bu çözüm oyundaki ilerlemenizi kaydetmenize engel olabilir.

Valorant Siyah Ekran Gelip Gidiyor

Valorant Siyah Ekran Gelip Gidiyor

Valorant siyah ekran gelip gidiyor sorununu çözmek için uygulayabileceğiniz ilk yöntem oyunu tamamen bilgisayarınızdan kaldırarak, yüklemeyi tekrar gerçekleştirmektir.

  • Ancak bu işlemi yapmadan önce oyun esnasında internet bağlantınızın stabil olup, olmadığından da emin olmanız gerekir.
  • Stabil olmayan internet bağlantısı oyun esnasında ekranda hata görmenize neden olabileceği gibi, oyuna devam etmeyi de imkansız hale getirir.

Daha fazla Valorant içeriği;


Valorant Siyah Ekran Sorunu Çözümü

Valorant siyah ekran çözümü için kullanıcıların denedikleri farklı yöntemler vardır. Bu duruma neden olan etken modeminizi hiç kapatmıyor olmanız olabilir.

  • Bu gibi bir durumda IP adresinizin şişmesi oyun esnasında çeşitli hatalar ile karşılaşmanıza neden olabilmektedir.
  • Ekran sorunu çözümü için ana ekran kartınızın sürücülerini güncellemeyi de deneyebilirsiniz.

Valorant Alt Tab Siyah Ekran

Valorant Alt Tab Siyah Ekran

Valorant alt tab siyah ekran sorununun ortadan kalkması için internet bağlantınızın güncel olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanı sıra Valorant güncellemesi esnasında gözünüzden kaçan dosyalar var ise, bu durumda oyun esnasında hatalar ile karşılaşmanıza neden olabilir.

Valorant Siyah Ekran Ses Var Görüntü Yok

Valorant siyah ekran ses var görüntü yok problemi oyuncular için oldukça sıkıcı bir hal alabilir. Bu sorunun çözümü için çözüm yöntemlerini uygulayabilir, eğer problem çözülmüyorsa oyunu silerek, tekrar yükleyebilirsiniz.

Valorant Nereden Yüklenir?

Valorant yüklemek için oyunun internet sitesine giderek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Valorant Ücretli mi?

Valorant tamamen ücretsiz bir oyundur.