Vizesiz yılbaşı turları 2023 yılında Türkiye’den gelen vatandaşlardan pasaportun yanında vize istemeyen ülkelere yapılabilmektedir. Vizesiz olarak gidebileceğiniz başlıca Avrupa ülkeleri;

  • Karadağ,
  • KKTC,
  • Sırbistan,
  • Kuzey Makedonya,
  • Bosna Hersek,
  • Arnavutluk,
  • Belarus,
  • Moldova.
Vizesiz Yılbaşı Turları

Vizesiz yılbaşı turu planlıyorsanız 3 ay içinde yapılan ve 90 günü aşmayan bir tatil kaydı ile tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yılbaşında vize almadan yurt dışı turu yapmak istiyorsanız yukarıdaki ülkelerden birini seçenek işe başlayabilirsiniz.

Vize almadan uçakla kısa süreli bir tatil düşünüyorsanız Asya ülkelerini de tercih edebilirsiniz. Vizesiz gidilebilen birçok Asya ülkesi bulunmaktadır. Japonya, Güney Kore, Azerbaycan, Tayland, Endonezya, Singapur gibi çeşitli ülkelerde yılbaşı tatili yapabilirsiniz. Vizesiz yılbaşı turları ve fiyatları hakkında merak edilenler, güncel tur detayları yazımızda.

TurlarKonaklamaÜcreti
Makedonya vizesiz turlar7 Gece499 Euro
Baştan Başa Balkanlar7 Gece529 Euro
Doha3 Gece289 Euro
Baştan Başa Balkanlar7 Gece499 Euro
Üsküp Turu2 Gece399 Euro

Promosyon Yılbaşı Turları

Promosyon Yılbaşı Turları

Promosyon yılbaşı turları vizesiz yurtdışı seçeneklerinin yanı sıra çeşitli yurtiçi turları da kapsamaktadır. Promosyon yılbaşı turunda vizesiz yurtdışı turu düşünüyorsanız 3 gece 4 günlük vizesiz Tunus turlarından faydalanabilirsiniz. Kişi başı 400 Euro ile 750 Euro arasında değişen bir fiyat listesi bulunmaktadır.

Yılbaşında ucuz bir tur yapmak istiyorsanız balkanlar turu ile yola devam edebilirsiniz. Vizesiz bir şekilde gidilebilen balkanlar turunda 5 gece 6 gün gibi uzun bir tatil yapabilirsiniz. Balkanlar turunu yaparken de aynı zamanda konaklama benzeri hiçbir ödeme yapmanız gerekmez. Kişi başı yaklaşık 500 Euro ile 1.000 Euro arasında değişen promosyon turlar mevcuttur. 

Yılbaşı Turları 2023 Yurtdışı

Yılbaşı Turları 2023 Yurtdışı
Makedonya vizesiz turlar

Yılbaşı turları 2023 yurtdışı tatili düşünüyorsanız önce Asya’ya mı Avrupa’ya mı gitmek istediğinize karar vermelisiniz. 2-3 günlük kısa bir tatil için yolculuk süresi kısa olan turları tavsiye ederiz. Yakın yurt dışı seyahatlerinde otobüs yolculuğu daha bütçe dostu bir tatil seçeneği olabilir.

Yılbaşı turları arasında 2023 yılında otobüsle yapılan turlardan birine katılmayı düşünüyorsanız kişi başı 80 Euro ile 600 Euro arasında bir ödeme yapmanız gerekebilir. Örneğin yılbaşında Romanya ve Transilvanya turu yapmak isterseniz 3 gecelik mini bir tatil için kişi başı 120 Euro civarında ödeme yapmanız gerekir.

Yılbaşında yurtdışına çıkmak istiyor ancak vize almak istemiyorsanız Türk Hava Yolları ile sunulan Kazablanka ve Marakeş turlarına da dahil olabilirsiniz. Kişi başı 800 Euro ile 1.200 Euro arasında bir ödeme talep edilmektedir. Bu tarz turlarda tüm öğün yemekleri de tura dahil edilmektedir. Kaldığınız süreye göre 3 gece 4 gün ya da 4 gece 5 gün gibi seçenekler bulunmaktadır.

Vizesiz Yılbaşı turları 2023 nerelere gidilebilir?

Yılbaşında vizesiz yurtdışı turu yapmak istiyorsanız Balkanlar’a gidebilir ya da çeşitli Asya ülkelerini ziyaret edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bosna Hersek, Moldova gibi çeşitli birçok yeri de ziyaret edebilirsiniz.

Promosyon yılbaşı turları nereden alınır?

Promosyon yılbaşı turları, 2023 yılbaşında uygun fiyatlı yurt dışı turu arayanların başvurdukları kaynaklardan biridir. Birçok tatil paketi satan sitede promosyon nitelikli görece uygun fiyatlı turlar bulunmaktadır.

İstanbul Yılbaşı Programları

O Ses Türkiye Yılbaşı

Yılbaşı Tatili Kaç Gün