Vodafone internet avcıları 2022

Vodafone internet avcıları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone internet avcıları nasıl oynanır işte detayları.

Vodafone ait olan bir uygulama. Vodafone’nin müşterilerine özel olarak sunuyor ve pek çok hediye veriyor. Uygulamayı cep telefonunuza indirerek etrafınızda bulunan belli başlı noktalara giderek BİTleri toplamanız yeterlidir. Bu bitlerle birçok hediye paketi ve internet kazanıyorsunuz.

Vodafone internet avcıları nasıl oynanır

Vodafone internet avcıları uygulamasını telefona  indiriyoruz daha sonra;

  • Uygulanayım açıp çevremizde bulunan belli Noktalara gidip çıkan bitleri avlıyoruz. Bitler her an her yerde olabiliyor.
  • Avladığımız bitler bize internet ve hediye paketi olarak geliyor.
  •  Oyunu 26 yaş altı Vodafone müşterileri oynuyor.
Vodafone internet avcıları 26 yaş hatası

Vodafone internet avcıları 26 yaş hatası

Vodofane internet avcıları oyununa sadece 26 yaş altındaki aboneler oyuna giriş yapabilir. Ayrıca bu oyundan yalnızca Vodafone kullanıcıları yararlanıyor. Diğer operatör kullanıcıları yararlanamaz.

Vodafone internet avcıları APK

İnternet avcıları oyununu Vodafone’nun android cihazlarında oynanan gerçeklik oyunu. Diğer oyunlardan farkı oynadıkça hediye kazanmaktır. İnternet paketi bitince oyuna girerek internet kazanılıyor.

Vodafone Yanımda ücretsiz indir

Vodafone internet avcıları hile

İnternet Avcıları hilesinde yapmanız gereken işlem yaptınız telefonun internetini 5 dakika ara ile birlikte kapatıp açmak bu sayede bitler yanı başınızda yenileniyor ve siz yeniden bit avına çıkıyorsunuz.

Yeni bitler avlamak için 30 saniyeniz var,  bu saniye içinde 20 30 tane en az bir tane avlarsınız. Avlanan bu bitlerle günlük 2 GB Bedava internetten 10 GB bedava internete kadar pek çok seçenek ile birlikte puanlarınız ile bedava internet sahibi oluyorsunuz.

Vodafone internet avcıları kapandı mı

Vodafone internet avcıları uygulaması günümüz de hala devam ediyor. Uygulamayı 26 yaş altı gençler kullanıyor. 26 yaş altı Vodafone abonesiysen sende hemen uygulamayı indir ve hemen oyna bit avla, bedava internet kazanma şansını yakala.

Vodafone bedava internet 2022 başlıklı güncel bedava internet kampanyalarını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Yanımda

Vodafone hakkında içerik üretmeyi seviyorum. Vodafone Yanımda ile her sorunu çözebilir ve kampanyalardan haberdar olabilirsin.

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu