Vodafone İnternet Avcıları 2024 (10GB Kullanım Hakkı)

Vodafone, müşterilerine özel olarak sunduğu Vodafone İnternet Avcıları 2024 kampanyası ile birçok hediye veriyor. Bu kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve etrafınızda bulunan Bit noktalarına giderek Bit toplamanız yeterlidir. Topladığınız Bitler ile birçok hediye paketi ve internet kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Nasıl Oynanır

Vodafone İnternet Avcıları, Vodafone müşterilerine özel olarak sunulan bir artırılmış gerçeklik (AR) oyunu. Oyuna katılmak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

  • Uygulanayım açıp çevremizde bulunan belli Noktalara gidip çıkan bitleri avlıyoruz. Bitler her an her yerde olabiliyor.
  • Avladığımız bitler bize internet ve hediye paketi olarak geliyor.
  •  Oyunu 26 yaş altı Vodafone müşterileri oynuyor.

Vodafone Bit Avcıları APK

Vodafone Bit Avcıları, internet avcıları oyununu Vodafone’nun Android cihazlarında oynanan bir artırılmış gerçeklik (AR) oyunudur. Diğer oyunlardan farkı oynadıkça hediye kazanmaktır. İnternet paketi bittiğinde oyuna girerek internet kazanılabilir.


Daha fazla ilgili içerik;


Vodafone İnternet Avcıları Kapandı Mı

Vodafone İnternet Avcıları uygulaması günümüzde hala devam etmektedir. Uygulamayı 26 yaş altı gençler kullanmaktadır. 26 yaş altı Vodafone abonesiyseniz siz de hemen uygulamayı indirin ve hemen oyna, bit avla, bedava internet kazanma şansını yakala.

Vodafone internet avcıları 26 yaş hatası

Vodofane internet avcıları oyununa sadece 26 yaş altındaki aboneler oyuna giriş yapabilir. Ayrıca bu oyundan yalnızca Vodafone kullanıcıları yararlanıyor. Diğer operatör kullanıcıları yararlanamaz.

Vodafone internet avcıları hile

İnternet Avcıları hilesinde yapmanız gereken işlem yaptınız telefonun internetini 5 dakika ara ile birlikte kapatıp açmak bu sayede bitler yanı başınızda yenileniyor ve siz yeniden bit avına çıkıyorsunuz.

Yeni bitler avlamak için 30 saniyeniz var,  bu saniye içinde 20 30 tane en az bir tane avlarsınız. Avlanan bu bitlerle günlük 2 GB Bedava internetten 10 GB bedava internete kadar pek çok seçenek ile birlikte puanlarınız ile bedava internet sahibi oluyorsunuz.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥