Vodafone Pass Paketi Nedir – İletişim Pass Paketi Nedir

Vodafone Pass Paketi Nedir ve Nasıl Kullanılır detaylı bilgilendiriyoruz. Hediye Çarkı Pass iletişim, video ve sosyal Paketi işte detayları.

Vodafone tarifeler faturalı veya faturasız olarak hizmet alan tüm müşterilerinin hediye çarkından faydalanmasını sağlamaktadır. Müşteriler bu hediye çarkını haftada bir kez çevirme hakkına sahiptirler ve her hafta farklı hediyeler kazanma şansını yakalamaktadırlar.

Hediye çarkında müşterilere verilen hediyeler arasında pass paketi bulunmaktadır. Bu paket son zamanlarda müşterilerin dikkatini çeken sürpriz hediyelerden birisidir. Bu paket kişilere iletişim paketi, video paketi ve sosyal paketi şeklinde sunulmaktadır. Bu farklı şekilleri sayesinde ise müşteriler farklı zaman dilimlerinde kendilerine sunulmuş sınırsız bir kullanım hakkına sahip olmaktadırlar.

Hediye Çarkı İletişim Pass Paketi Nedir (Nasıl Kullanılır)

Vodafone kendi müşterileri için sunmuş olduğu iletişim pass paketi hizmetini müşteriler Whatsapp, Bip, Facebook, Yaay, Telegram, Signal. Mssenger gibi uygulamalarda kullanabilmektedirler. Bu aşamada ise müşterilerin aşağıda verilmiş olan bilgileri bilmeleri gereklidir.

  • Bu paket değiştirilebilecek ve geliştirebilecek bir pakettir.
  • Bu paketin geçerli olmaya başlama süresi kişilere gelen onay mesajı ile başlamaktadır.
  • Bu paket yurt içinde geçerlidir.

Vodafone Video Pass Kullanım Koşulları

Vodafone video pass kullanım koşulları

Vodafone Video Pass kullanım koşulları, Red20, Redli Yaz Video, Red 35, Redli 20 Plus, Red 40 GB gibi tarifelerde ücretsiz bir şekilde kişilere sunulmaktadır ve bu paketin aylık tüm vergilerinde dahil olduğu ücreti 32 TL şeklinde Vodafone müşterilerine sunulmaktadır. Bu paketi bu ücret karşılığında temin eden kişilerin gelecek olan onay mesajını beklemeleri gereklidir.

Söz konusu olan bu paketi kullanmak isteyen müşterilerin hizmeti anlık olarak gerçekleşmektedir ancak bu paketten çıkmak isteyen müşterilerin dönem sonuna kadar beklemeleri zorunludur. Dönem sonunda kişiler istedikleri hizmetten faydalanabilirler.  

Vodafone Sosyal Pass Paketi

Vodafone sosyal pass paketi İnstagram, Facebook, Twitter uygulamalarında geçerlidir ve bu uygulamalarda da kişilere sınırsız bir kullanım hakkı sunmaktadır. Bu paket Red25, Red35, Red 25 GB, Red 30 Gb, Red 40GB tarifelerini kullanan kişilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Söz konusu olan paketten yararlanmak isteyen müşteriler tüm vergilerin de içinde olduğu 32 TL’yi ödemeleri gerekmektedir. Bu ödeme ücreti kişilerin dönem sonuna kadar olan ücrettir.

Garanti hediye çarkı ve Vodafone yanımda uygulaması ücretsiz indirmek için; Vodafone Yanımda indir başlığını ziyaret edin.

Vodafone pass paketi nedir nasıl kullanılır?

İnternet paketinizin kullanımı Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarınızda gezinti yaparken internetinizden düşmeyen bir ek pakettir.

Vodafone video pass sınırsız mı?

Vodafone video pass paketi Youtube’de en çok tercih edilen pakettir. Paketi tanımladığınızda sınırsız ve ücretsiz bir şekilde Youtube’den video izleyebilirsiniz.

Vodafone Tarifeleri 19 TL – Vodafone Faturasız Tarifeler

Vodafone Faturalı Tarifeler (GÜNCEL) – Vodafone Yeni Gelen Faturalı

Vodafone Bedava İnternet (GÜNCEL) – Faturalı / Faturasız Kampanyalar

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥