Vodafone Pazar günü açıktır. Bazı bayiler Pazar günü açık olmazken çoğu Vodafone bayisi Pazar günleri de hizmet vermektedir. Vodafone adı altında faaliyet gösteren şubelerin her biri haftanın 6 günü kesin olarak çalışır. Pazar günü çalışma durumu ise şube özelinde değişebilir.

Pazartesi09:00–20:00
Salı09:00–20:00
Çarşamba09:00–20:00
Perşembe09:00–20:00
Cuma09:00–20:00
Cumartesi09:00–20:00
Pazar10:30–19:00

Pazar günü açık olarak hizmet veren birçok Vodafone bayisi olduğu bilinmektedir. 1991 yılından bu yana hizmet veren Vodafone, bugün 21 milyondan fazla abonesi ve birçok şubesi ile faaliyet göstermeye devam etmektedir.  Bu noktada gitmek istediğiniz Vodafone şubesinin iletişim bilgileri üzerinden gitmeden arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Vodafone Hafta Sonu Açık Mı?

Vodafone hafta sonu açık olarak hizmet vermektedir. Cumartesi günleri kesin olarak açık olduğu bilinen Vodafone şubelerinin Pazar günleri açık olup olmaması şube özelinde değişiyor.

Vodafone teknik servisi niteliği taşıyan sadece Vodafone üzerine hizmet veren bayiler ise Pazar günleri çalışmamaktadır. Vodafone, Türk Telekom gibi operatörler özel kişi ve firmalara bayilik verebilmektedir. Bunun yanı sıra Vodafone’un sadece kendi operatörü üzerine hizmet verdiği kendi bayileri de bulunmaktadır.

Vodafone teknik servisinden faydalanmak gibi amaçlar ile doğrudan Vodafone bayisine gidecekseniz kurumsal bağlamda Pazar günleri faaliyet göstermediklerini söylemek gerekir. Bayilik ile verilen birçok şubesi ise Pazar günü faaliyet göstermeye devam ediyor. Hat değiştirme, paket ve tarife yenileme, TL yükleme gibi çeşitli amaçlar için size en yakın şubeye başvurmanız yeterlidir.

Vodafone Bayi Çalışma Saatleri

Vodafone Bayi Çalışma Saatleri

Vodafone bayi çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günü 08.00 ile 17.00 arasında değişmektedir. Pazar günleri ise çalışma durumu şubeden şubeye değişebiliyor. Çoğunlukla Pazar günleri de 08.00 ile 17.00 arasında hizmet veren Vodafone bayileri müşteri memnuniyeti açısından çalışmaktadır.

Pazar günleri resmi tatil olarak değerlendirilen şubeler de bulunmaktadır. Şubenin tatil günü uygulaması şubeden şubeye değişebildiğinden Pazar günü çalışma süreci için kesin bilgi verilememektedir.

Pazar günleri genellikle alışveriş merkezlerinde bulunan şubeler ve kavşak noktalarda bulunan şubeler açıktır. Şube özelinde çalışma durumu değiştiğinden Pazar günü çalışma süreci için doğrudan şubeyi aramak gerekiyor.

Vodafone Bayileri Açık Mı?

Evet. Vodafone bayileri haftanın 6 günü açıktır. Şubelerin büyük bir çoğunluğu Pazar günü de faaliyet göstermektedir.

Vodafone Bayramda Açık Mı?

Vodafone Kurban Bayramı ve Şeker Bayramının ilk 2 günü kapalıdır. Sonraki bayram günlerinde normal çalışma saatleri ile açıktır. 19 Mayıs gibi günlük bayramlarda ise çoğunlukla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme Açma

Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır 

Vodafone Faturalı Tarifeler (GÜNCEL) – Vodafone Yeni Gelen Faturalı