Vodafone mobil ödeme açma ve Vodafone mobil ödeme limitini sizlerle paylaşıyoruz. Vodafone mobil ödeme limit arttırma SMS ile nasıl yapılır, birlikte inceleyelim.

Vodafone mobil ödeme açma işlemi mesaj gönderilerek yapılabilmektedir. Mobil ödeme açıldığında mobil ödemeleri birkaç tıkla yapmanız mümkün olur. Bunun için öncelikle telefonunuzun SMS bölümünü açın ve aşağıdaki adımları takip edin.

  • SMS bölümüne MOBİLODEME AC yazın.
  • 7878’e SMS gönderin. (SMS gönderim ücreti alınmamaktadır.)
  • Gelen onay mesajı sonrasında mobil ödemeyi aktif olarak kullanabilirsiniz.

Mobil ödeme açmak için kullanabileceğiniz bazı başka yollar ise; Vodafone yanımda uygulaması, Vodafone Pay uygulaması ve Vodafone müşteri hizmetleridir.

Vodafone müşteri hizmetlerinde doğrudan 542’yi arayarak ulaşabilirsiniz. Tüm Vodafone müşterilerinin 542’yi tuşlayarak aramaları sonrasında müşteri hizmetlerine bağlanmaları mümkündür. Ardından mobil ödeme servisini aktif etmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Temsilci gereken tüm işlemleri gerçekleştirecektir.

Vodafone Mobil Ödeme Yemek

Vodafone mobil ödeme yemek siparişi verebileceğiniz kanallardan biridir. Vodafone ile anlaşmalı olan yerlerden mobil ödeme kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Yemek alışverişi yaptığınızda yemek için yapacağınız ödemeyi mobil olarak yaparsınız.

Vodafone mobil ödeme yemekler ve market alışverişleri için de kullanılabiliyor. Mobil ödeme limitini kontrol ederek sipariş vermeniz gerekmektedir. Mobil ödeme limitinin aşılması sonrasında Vodafone mobil ödeme seçeneğini göremeyebilirsiniz. 

Vodafone Mobil Ödeme Anlaşmalı Yerler

Vodafone Mobil Ödeme Anlaşmalı Yerler

Vodafone mobil ödeme anlaşmalı yerlerden yapacağınız alışveriş ve yemek siparişlerinde hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Mobil ödeme limitiniz yeterli olduğu sürece ödeme adımında mobil ödeme seçeneğini görebilir ve ödemeyi mobil ödeme kanalı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan listedeki yerlerin her birinden Vodafone mobil ödeme kanalı ile sipariş vermeniz mümkün. Güncel Vodafone mobil ödeme anlaşmalı yerler listesi;

Vodafone Mobil Ödeme Dolandırıcılığı

Vodafone mobil ödeme dolandırıcılığı yapılabilecek kanallardan biri değildir. Güvenli mobil ödeme kanalı ile hizmet sunulmaktadır. Vodafone üzerinden mobil ödeme yapacaksanız bu noktada cihazınıza 3. Parti zararlı yazılımlar yüklemekten kaçınmalısınız.

3.parti zararlı yazılımlar sizden telefonunuza erişim hakkında izin ister. Bu izinleri vermeniz halinde mobil ödeme kanalına giriş yapılması imkanlı olabilir. Vodafone kaynaklı bir güvenlik açığı olmadığını belirtmekle birlikte telefonunuzda güvenli olmayan uygulamalar nedeni ile bazı dolandırıcılar açık kapı bulabilmektedir.

Vodafone Faturama Yansıt Nedir?

Vodafone faturama yansıt seçeneği ile Vodafone Süpermarket’ten yapacağınız alışverişlerin ödemesini ay sonunda telefon faturanıza ek bir şekilde yapabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme Limiti Ne Kadar?

90 günden daha uzun süredir Vodafone’lu olanlar için günlük 300 TL, aylık ise 500 TL mobil ödeme limiti bulunmaktadır.

Comments are closed.