Vodafone Yanımda indir – [Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş]

Vodafone yanımda indir haftalık garanti hediye çarkında bedava internetini al. Vodafone yanımda hediye çarkı çevirmeye şimdi başla.

Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş

Vodafone Yanımda Şifresiz Giriş yapmak için hızlı kısa mesaj gönderebilirsiniz. S Yazıp 7000’e göndererek yanımda şifrenizi alabilirsiniz. Yada Vodafone Yanımda uygulaması açıp hızlı şifre ile giriş yapın. Hızlı giriş isteği üzerine şifreniz mesaj ile telefonunuza gelecek.

AppStore Vodafone Yanımda indir
GooglePlay Vodafone Yanımda indir
Vodafone Yanımda indir

Vodafone Yanımda APK indir [Eski Sürüm]

Vodafone yanımda uygulamasını ücretsiz yükleyebilirsiniz. Vodafone resmi uygulamasını ayrıca AppStore ve GooglePlay uygulama mağazalarında da bulabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması APK versiyonunu indirmek için aşağıdaki indir butonuna tıklayın.

APK Uygulama İndir
Vodafone Yanımda Salla Kazan

Vodafone Yanımda Salla Kazan

Vodafone Yanımda Salla Kazan uygulaması ile bedava internet ve hediye paketleri kazanabilirsiniz. Ayrıca size özel kampanyaları takip ederek onlarca indirim ve hediyeden yararlanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasında bana ne var bölümüne girerek çark çevirme yapın. Haftada bir kere bedava internet veya diğer hediyelerden yararlanın. Her perşembe bu uygulamadaki Çark Çevirme bölümünden yararlanabilirsiniz. Çarkı çevirdikten sonra kazanacağınız bu hediye hattınıza tanımlandıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Vodafone Yanımda Kurumsal

Vodafone Yanımda Kurumsal

Vodafone yanımda uygulamasını online mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play ve App Store uygulama mağazalarında arama sekmesine “Vodafone Yanımda” yazmanız yeterli. İlk gelecek sonuca tıklayın ve Vodafone Yanımda uygulamasının orijinal versiyonunu indirin. Uygulama mağazalarına gitmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulama Mağazası

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum Açılmıyor

Vodafone Yanımda Giriş Yapamıyorum Açılmıyor hatası alıyorsanız yada uygulamayı çalıştıramıyorsanız çözümü kolay. Vodafone Yanımda uygulamasını güncellemeniz gerekir. Uygulama mağazanıza girip uygulamanın güncel versiyonunu yükleyebilirsiniz. Sorun devam ediyorsa uygulamayı silip tekrar yüklemenizi öneririz. Vodafone orijinal uygulamasını indirdiğinizden emin olun.

Vodafone bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Vodafone Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

Vodafone Yanımda güncelle nasıl yapılır?

GooglePlay ve AppStore uygulama mağazasına girip “Vodafone Yanımda” yazın. Arama sonuçlarında çıkan uygulama “güncelle” seçeneği çıkacak. Güncelle butonuna bastıktan sonra işleminiz başlayacak.

Vodafone Hediye Çarkı Çevir

Vodafone yanımda uygulamasına girin. Hikayeler bölümünün en sonunda hediye çarkı hikayesini açın ve kampanyaya gidin. Ekrana çıkan hediye çarkını çevirmeniz yeterli.

Vodafone Çark Çevirme Nasıl Yapılır

Vodafone Seviyorum İnternet Testi

Vodafone Taahhütsüz Ne Demek (Faturalıda Aylık Tarife)

Vodafone 5G Aktif Etme

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

34 Yorum

    1. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra tarifem kısmında öğrenebilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak için S yazıp 7000’e göndererek şifre alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu